Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray - Çaykur Rizespor

Rewendor

Öne çıkan mesajlar

Tüm GS'lilere hayırlı olsun,kurtuldunuz Hakan'dan artık :D

Gerçi onun yerine de oynayacak oyuncu yok ama.

dp:En azından amaçladığı şeyi geçte olsa yaptı,Hakan içinde sevindim.Başkası olsa eminim yeter ulan der bırakırdı.

[ Mesaj 12 Ağustos 2007, Pazar - 23:31 tarihinde, DarKRideR tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Hakan Şükür zaten çoktan efsane oldu, kim ne derse desin. Sayılar falan önemsiz.

Ha, şu anda ne kadar verimli, ne kadar iyi oynuyor, takıma ne kadar fayda sağlar orası tabii ki tartışılır, tartışılması normal. Hele bu yaşta gayet normal. Del Piero'yu bile tartışıyor Juventuslular sözleşmesi uzatılsın mı diye. Ama geçmişte yaptıklarıyla çoktan yerini aldı Türk Futbol tarihinde.
Sosyal ağlarda paylaş

Allahım ağlıcam ya 6 sene sonra ilk kez adam gibi ayağa pas yapan.. sürekli defanstan forvete top şişirmeyen.. duran toplara süper vuruşlar yapan bir galatasaray izledim.. uzun zaman sonra ilk kez keyifle yüzüm gülerek küfretmeden maç izledim.

Bu galatasaray şuanki tek sorunu forvetlerdeki formsuzluktur.. Süper bir forvet transferıyle galatasaray bu sene tutulmaz!!

Kone bu takımda çok iş yapar yıpratıcı hızlı fiziği güçlü adam inşallah Kone alınır diyorum bütün gsli oyuncuları alınlarından öpüyorum..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
bu sene açık ara şampiyonuz diyorum aylardır kimse inanmıyor

not:maçı izleyemedim.hani kötü oynayıp 4 attıysak yanlış bir yorum yapmış olabilirim tabii

evet liginbitmesine 7 hafta kaldı ve 15 puan farkı var en yakın rakiple

[ Mesaj 12 Ağustos 2007, Pazar - 23:54 tarihinde, Lorrotar tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...