Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Age of Wonders sorunu

Ardeth

Öne çıkan mesajlar

Oyunu yükledikten sonra açmak isteyince a required .DLL file, .DLL is not is not found diyor. Bu direct xden kaynaklanan bir sorunmu bide oyunun istediği direct x yüklü ama..[hline][b]''Nindyn vel'uss malar xuil phindaren zhal'la lor ulu uk uktan 'udtila naut doera natha phindar. Ka dos l'inya verve wund l' rendan l' rendan mziln l'inyan wund dos.''

[Bu mesaj Ardeth tarafından 07 October 2003 16:41 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

shadow magic ama yamayı yüklemedim bi bakiyim

edit: sakın shadow magic expansion demeyin bana...

[hline][b]''Nindyn vel'uss malar xuil phindaren zhal'la lor ulu uk uktan 'udtila naut doera natha phindar. Ka dos l'inya verve wund l' rendan l' rendan mziln l'inyan wund dos.''

[Bu mesaj Ardeth tarafından 11 October 2003 20:36 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Expansion değilmiş yeni crack bulunca oldu teşekkürler.

*!oyunun çalıştığına emin olduktan sonra rafa kaldırır...*[hline][b]''Nindyn vel'uss malar xuil phindaren zhal'la lor ulu uk uktan 'udtila naut doera natha phindar. Ka dos l'inya verve wund l' rendan l' rendan mziln l'inyan wund dos.''
Sosyal ağlarda paylaş

ben sadece homm3'ü oynadım zaten ve az da oynamadım hani, severim de üstelik. ama strateji oyunu olarak ele alınca olay sadece şuna indirgeniyor maalesef:

"über-kahramanın yönettiği en fazla biriktirilmiş birim topluluğu berbat yönetilmzse diğerini döver"

maalesef durum bu, lvl 25 komutan yönetimindeki 20 titan, 500 master gremlin, 150 arch magi, bilmemkaç bilmemne filan lvl 5 yönetimindeki 5 titan, 100 master gremlin vb ile kafa kafaya denk gelir ve geberecek taraf bellidir en baştan. hatta kompüter direkt kaçar, dövüşecek adam bulamıyorsun bir yerden sonra. disciples'da da aynı durum sözkonusu tıpatıp, yaptın mı defender of faith'leri white wizard'ları kaçıyor önünden tüyü bitmemiş zombiler..

hatta homm daha da kötü çünkü tamamen adam biriktirmeye dayalı, bir haftada belli miktarda adam üretiliyor ve bunu hiçbir şekilde değiştiremiyorsun, sabit miktar. (town hall bilmemne zaten yapılmayan kaç gün geçiyor toplamda) biriktirdiklerinin ölmesine göz yummayıp en okkalı orduyla gezersen sürekli dağıtıyorsun. ya da karşı taraf aynını yapıyor, büyülerle filan etkileyebilmen çok sınırlı zira o da karaktere bakıyor.

halbuki aow serisinde hero'lar wc3'teki gibi (wc3'ten çok önce düşünülse de) kendi başlarına gelişiyor ve sınırlı bir etkileri var oyun üzerinde, lvl 15 adamla tozu dumana katamıyorsun öyle karşı taraf çok zayıf değilse. üretimin de sabit değil, herşeyden aynı anda yapamıyorsun, dikkatli seçim yapman gerek..

bu örnekler daha da sürer de yatana rurouni kenshin var sabaha, yatmayana morarmış gözer.. :)[hline]Sabahları napalm kokusunu severim, çöp kokusunu değil..
Sosyal ağlarda paylaş

Ha buarada bence hereos 3de 20 level bi warriorla 20 level bi fighterı göz önüne aldığımızda warriorın savaşa tek etki edebildiği nokta resistance alıp almamasıydı yoksa büyücü direk alan dağıtıyo direk. Aowu fazla oynamadım ama kaleyi dört yandan kuşatabilme olayı bence güzel ve aynı adamdan 1000 tane üst üste bindirilerek oyunu stratejiden çok sayı üstünlüğü olması engellenmiş oda güzel...Onun dışında über kahramanın bile olsa samin dediği gibi oyunda sınırlı etkileri var özellikle magelerin.[hline][b]''Nindyn vel'uss malar xuil phindaren zhal'la lor ulu uk uktan 'udtila naut doera natha phindar. Ka dos l'inya verve wund l' rendan l' rendan mziln l'inyan wund dos.''
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...