Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

amatör statüsüne bile sokmadığım derecede iğrenç bir fotoğrafım

kingpin

Öne çıkan mesajlar

mehtap çok güzel gözüküyor bir foto çekeyim dedim pek alakam yok bu işlerle beceremem yani soracabileceğim bir üstad dahi yoktu mesene denen zımbırtıda o yüzden kendim çektim sadece infinity özelliğini açarak çektim böyle bişey çıktı elimdeki makina hp photosmart 945 yani makinayı bilenler açısından vakit varken daha düzgün bişeyler çekmem için yardımcı olabilir misiniz ?

başlık anlam bozukluğuna güzel bir örnek olmuş, saygılar.

[ Mesaj 08 Ağustos 2007, Çarşamba - 01:36 tarihinde, kingpin tarafından güncellenmiştir ]

Sosyal ağlarda paylaş

hp 945 vasatın altında bir kamera degildir oncelikle.
cok guzel seyler yakalayabilirsiniz. cekim modlarini vs bilmek lazim. mesela ay cekimi yaparken shutter speed le oynayarak, tripod yardimi ile çok guzel seyler yakalanabilir.

merak edenler 945 ile neler cekilebilecegine buradan bakabilirler
http://www.fotokritik.com/fotograflar/?fotomak_model_id=369
Sosyal ağlarda paylaş

oha kamera kralmış, neyse ben zaten bişey bilmediğimi söylemiştim yardımcı olursanız sevinicem bol bol foto koyayım buraya bari :)

makro çekim denedim ama oda karanlıktı biraz, bu benim yoyom hatta zarek tarafından bombalanan topikte bulunan siteden aldığım yoyom, çok seviyorum kendisini.

edit: malik ankara değil orası, bandırma.

[ Mesaj 09 Ağustos 2007, Perşembe - 13:29 tarihinde, kingpin tarafından güncellenmiştir ]

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...