Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

tanımlanamayan gök cismi

Grudge

Öne çıkan mesajlar

said:
GE-TA, 28 Şubat 2003 22:09 tarihinde demiş ki:
"tanimlanamayan UFO", ÖSS sınavı gibi bir şey oluyor herhalde. Kısaltmalara alışamadık.[hline]In God I Trust
For Rest I Just Test

"tanımlanamayan tanımlamayan "
oluyo oda
-*- = +
oluyo yani tanımlanıyo
bilmem yardımcı olabildimmi ?
olabildiysem ne mutlu bana[hline]hey meen kamon... vatizdı metır vit yu? ar yu engiri:? a vaçça layk tu now_ vatiz yor şekil? ortam mısın allah mısın? ters misin terso musun?
Sosyal ağlarda paylaş

UFO'yu biz, tanımlamayan uçan cisim değil de, uçan daire olarak algılıyoruz. Ya da UFO = uçak gibi bişi..

Belki o yüzdden tanımlamayan ufo..[hline]Bakıyorum da neşem pek yerinde dii mi canım kendim. Tabi tabi.. Potasyum.. Potasyum..
- Deli Cevat
Sosyal ağlarda paylaş

Daha önceki bir yazıdan ufak alıntılar bence durumu yeterince güzel bir işekilde özetlemeye yeter :-D

U.F.O. gavurca "Undefined Fucking Objects" kelimelerinin baş harflerinden meydana gelmiştir. UFO adından da anlaşıldığı gibi ne idüğü belirsiz uçan şeyler demektir. Yani bişeyin UFO olabilmesi için once ucması ve ne idüğü belirsiz olması şarttır. Mesela uçaklar UFO değildir, çünkü ne oldukları bellidir. Bülent Ersoy da UFO değildir. Ne idüğü belirsiz olmasına rağmen uçamadığından UFO olamaz. Yani illaki ucacak ve ne olduğu belli olmayacak![hline]
I get knocked down
But I get up again
You're never going to keep me down

YALNIZ BİREY GÜÇLÜ BİREYDİR - BİRLEŞİK SAP HAREKETİ
Sosyal ağlarda paylaş

UFO nun Türkçesine bi yerlerde Koduumun Uçan Objesi derlerdi, az gülmemiştim.

Anlamıyorum, ya uzaylılar dünyada yeraltında bizim gidemediğimz bir yerde yaşıyorlarsa ve uçmuyolarsa. Sonuçta dünya da uzayın içinde.

Twilight Zone'un bir bölümünde (tiyatro olarak) en sonunda yaratıklar tüm mahalleyi birbirine düşürüyor ve insanların birbirini vurmasnı sağlıyor, ve aralarında geçen konuşma şu: "Acaba gerçekten dünyayı yoketmek için uğraşmamız gerekiyor mu?" "Hayır, dünyalılar bunu kendi başlarına daha kolay yapıyorlar"

Yani diicem şudur ki, ööle uçan ecinnileri düşüneceğinize, birbirinizi düşünüp yardımcı iyilik sever olupo dünyayı düzeltin, hadi bakem :P

*!uykusuzluk saçmalamaların başlamıştır, yanındaki hayalet onu yatağa doğru itelerken eski gnlerden sözeder*[hline]'Cause everyday we pay the price,
With a little sacrifice...

Bob Marley - Jammin'

Yalnız birey güçlü bireydir -SAP Kanunu
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Volfied, 02 Mart 2003 23:26 tarihinde demiş ki:
Anlamıyorum, ya uzaylılar dünyada yeraltında bizim gidemediğimz bir yerde yaşıyorlarsa ve uçmuyolarsa. Sonuçta dünya da uzayın içinde.
dünya da uzayın içinde dersen heryer uzay olur.diyemezsin.yer altında yaşarlarsa uzaylı olmazlar.yeraltılı olurlar.ve büyük ihtimalle bize ulaşamadan donarlar :P[hline]fading away
and leaving
long for sleep
closer now
lead the way into death

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...