Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Film,oyun cekme olayı

Apache

Öne çıkan mesajlar

3yuz33
cithiz (favorim, yalnız bazen giriyor bazen girmiyor telekom erişim engeli koydu falan diyor yakalarsan en iyisi=)
deezi (sadece diziler için)

Açıkcası ben bir rapid premium almayı düşünüyorum hazır telekomun başına güneş geçmişken hehee ne yapıcakları belli olmaz =)

Bir de torrent kullanıcılarına bir soru; Bu torrent için port ayarlamak gerekiyormuş sanırım port değişikliği yapmadan kullanmak mümkün değil mi? Benim modemden internet benden başkalarına da gidiyor, son port açma denemelerim trajikomik olaylar ile sonuçlandığından pek uğraşmak istemiyorum porttu morttu =)

edik:url

[ Mesaj 05 Ağustos 2007, Pazar - 20:06 tarihinde, Copycat tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
portsuz torrenr olmaz. Ama eğer kendini DMZ Host yaparsan port açman gerek kalmaz. ben öyleyim.

DMZ Host : A DMZ host is a computer on your local network that can be accessed from the Internet regardless of port forwarding and firewall settings.

Those IP packets from the Internet that do NOT belong to any applications configured in the port forwarding table will be forwarded to the DMZ host
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...