Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

bezgin oyuncuya server tavsiyesi (pvp realm hariç)

Fly

Öne çıkan mesajlar

latencyler ikisinde de aynı, yer yer dragonmawda daha da iyi oldu şimdilerde : hem orada para da birikmiş bir miktar binektir odur budur almaya.

warlock var bir tane 38 olmuş, ama aklım rogue karakterlerde. warlocklar solo çok iyi kasabiliyor onu biliyorum sadece, zevk kullanım vs vs açısından devam edeyim mi lock ile yoksa rogue mu açsam ?
Sosyal ağlarda paylaş

kasma kolaylığı ve hızı ne derece olur peki ? günde minimum 1,5 saat max. 8 saat oynuyorum. (40 a kadar en azından)

edit2:yeni bir başlığa açayım veya sorularımı

[ Mesaj 14 Ekim 2007, Pazar - 22:47 tarihinde, Fly tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

hunter/lock değil mi :S ?

peti var 5-6 level yüksek mobları bile sololayabiliyor falan o bakımdan.

edit : sporeggara baktım da en lagsiz orası herhalde. ama çok hafif rp yaparım, şikayet falan ederler mi "sorry, I have work to do" diyip başımdan savsam rp muhabbeti istemediğim zaman ?

[ Mesaj 15 Ekim 2007, Pazartesi - 00:18 tarihinde, Fly tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

yok öyle birşey en hızlı level alan rogue illa yüksek level mobu kesmen gerekmez rogue kendi levelındaki mobu en hızlı kesip geçen sınıf. İlerideki levellarda damage almadan kesip geçiyor mana break te yok. Kes loot kes loot

[ Mesaj 15 Ekim 2007, Pazartesi - 00:18 tarihinde, ombakkombak tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

tamam o zaman üstteki editte sorduğum soru bir de leveling guide sorusu kaldı. joana'nınki süper müper dense de hunter/warlock dostu bir guide, bir mobla kapışırken 2. si geldiğinde ölen sololara pek uygun değil. git şunu bunu öldür diyor iyi hoş da level 35 mage iken 42 lik demon öldürmem gerekiyordu :S

jame's horde leveling guide diye bir şey buldum wow-pro'dan, o nasıl ?

git kafana göre takıl da diyebilirsiniz de bir yere git geri gel aynı yere 10 defa git olayını sevmiyorum. gittiysem yapabildiklerimin hepsini toptan yapayım istiyorum, o bakımdan kolaylık oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

latency olayı. auchin baya kötüleşti valla anlamadım ben de niye.

veya anlık oldu bir daha bakayım ben duruma

yoksa rp cileri de baltalamak istemem :)

[ Mesaj 15 Ekim 2007, Pazartesi - 01:20 tarihinde, Fly tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...