Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Football Manager 2008

Aragorn

Öne çıkan mesajlar

istanbulsporla 2. sezonu bitirmek üzereyim ben de.

İlk sezon müthiş bir performans ve kiraladığım oyuncuların katkısıyla süper lige çıktım ittire kaktıra.

İkinci sezon çok çılgın oyuncular aldım falan yabancı olarak ama oynamıyo bi türlü adamlar. Yerlilerden 2-3 adam kapabildim çoğu çürük çıktı. Ümit Bozkurt, Fevzi, Koray Avcı, Fransergio (türk olmuş) ve Ali Tandoğan aldıklarım da aslında fena adamlar değil türkiye ligi için ama oynamıyolar işte. Bi de Gökhan Güleç'i kiraladım, statleri iyi değil ama dehşet gol atıyo tek forvet olarak.

Devre arasına 17. sırada girdim kaleyi emanet ettiğim Fevzi'nin saçmalıkları sağolsun. BJK ya 6-2, GS'ye 5-1 FBye 5-0 falan yenilerek zaten moralleri de bitirdim falan.

Sonunda baktım olmicak yabancılardan birini kestim takımdan bi meksikalı genç getirdim bi de defansa adam daha aldım da anca toparladı takım 14. sırada şu anda ama düşmem heralde
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada günaydın diceksiniz belki ama bişeyi yeni farkettim.

bu futbolcu ararken realistik sonuçları çıkar dediğimde müfit erkasap asistan menejerken daha kalitesiz oyuncular çıkarken, onun yerine sinisa mihailovic gelince çok daha kaliteliler çıktı. adam ben getiririm rahat ol dedi resmen ve serdar taşçıyı transfer edebildim filan
Sosyal ağlarda paylaş

Evet var o... Realistic players dediğinde kulübün transfer bütçesi falan dışında ününe ligine o anki avrupa kupasına falan da bakıyo. Kulübün ünü de geçmiş başarıları ligde medya tahmini, o seneki grafikleri falan yanı sıra kulübün t.direktörü, yardımcısı falan gibi kritik adamlarının ünleriyle ve kulüpteki oyuncularla da alakalı oluyo. Yani tutup ronaldinho yu getirirsen Galatasarayın ünü bi anda fırlayabiliyo falan :)

Müfit Erkasap bende tam satıcı yaa... 2. sezon başında her seferinde bi 2. lig takımı gel t.direktör ol diye çağrıyo, adam da "artık yardımcılık yapmicam lan" diye kaçıp gidio 2. lig takımına sonra da kayboluyo oralarda. Sırf ben GS'de başlarken değil ben başka takımla başladığımda da böyle oluyo.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • 3 ay sonra ...
ya bende bi bug oldu
co-owner bi adamı transfer ettim(2 takıma birden kabul ettirip imzalattım). ama o sırada başka takımlarda transfer etmeye çalışıyodu adamı. adam bana geldi, kabul etti şartları falan takımda oynatıyorum şu an. ama hala oyuncunun altında in talks with sampadoria yazıyo
nası düzelirki bu
offers kısmında hala 3 takımın önerileri duruyo tıklayıp iptal edemiyorum sadece confirm ve stall seçenekleri aktif.
(transfer sezonu geçince düzelmiş şimdi farkettim bidaha bakınca :))
Sosyal ağlarda paylaş

Yahu ben oyunu yeni yükleyeceğim de, güncellemelerdi yamalardı falan derken baktım bi dünya olayı var.

Böyle zahmet olmazsa biri bi yol gösterebilir mi bana? Yamaları bi kenara bırakırsak (ki hepsini yüklemek zorundayım sanırım) hangi güncellemeleri hangi sırayla falan kurmalıyım ben?
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...