Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Football Manager 2008

Aragorn

Öne çıkan mesajlar

fiorentina ile ilk sezon uefa ve italya kupasını aldım ligdede 4. oldum.2. sezonumda pazzini,montolivo,santana,pasqual ı toplam 40m ye sattım gelen parayla nasri,socho,lulinha,gasboronni(yanlış yazmışta olabilirim) ve pirlo yu aldım alves i de milana kaptırdım :( son 3 maça şampiyonluğum kesinleşti ve şl de b.munich le maçım var italya kupasındada yarı finalde 9 kişi kalan juventusa elendim :P
Sosyal ağlarda paylaş

BiTcH_oFBaT said:
ben fabregas ı 180 milyon euroya transfer etmiştim. taksitlerde filanda vardı ama toplam bu kadardı. nakit 110 vermiştim dksajdsa

bi .ok ta yapmadı o sene neyse şampiyon olmuştuk ama :p

Abi oha :D

Ben daniel alvese 79 milyon vermiştim de kendi kendime bunun üzerine bir bonservis olabilir mi 2020ye kadar, oyunun transfer rekorunu falan mı kırdım naaptım diyordum.
Sosyal ağlarda paylaş

Rikkie said:
BiTcH_oFBaT said:
ben fabregas ı 180 milyon euroya transfer etmiştim. taksitlerde filanda vardı ama toplam bu kadardı. nakit 110 vermiştim dksajdsa

bi .ok ta yapmadı o sene neyse şampiyon olmuştuk ama :p

Abi oha :D

Ben daniel alvese 79 milyon vermiştim de kendi kendime bunun üzerine bir bonservis olabilir mi 2020ye kadar, oyunun transfer rekorunu falan mı kırdım naaptım diyordum.

chelsea'ye rosina yı aldım 120 milyon dolara nakit filan. eheh

şu an Gladbach la 1. lig için mücadele veriyoruz.

piatti - aaritalo - doudin - lomski - obua - nengomenshe - molina - kallon transferlerini yaptım. cabrera ve bir arjantinli defansta gelicek yakında. marko marin bende devamlı teklif geliyor
Sosyal ağlarda paylaş

EagleEye said:
beşiktaşı falan adam etmek çok zor 2008 de yau. açtım cm 01/02 oynuyorum krallar gibi valla zort diyede geçiyo zaman mis :P

nasıl ya? marko marin, mihelic, aaritalo ve angulo ile ilk sezon şampiyon oldum ben. nesi zor :D

2. sezon vantaggiatto yu aldım ama baydım oynamadım daha.

şimdi gladbach ile 1. lige çıktım. marko marin'i 12 milyon dolar + %50 ilerki satıştan kar ile sattım.

angulo'yu ise 19 milyon dolar + %50 ilerki satıştan kara sattım. evet sadece 400k +%10 ilerki satıştan kara almıştım :D

Molina

deams - eduardo - cabellias (boca'dan aldım böyle bişey)- bogelund (mashiatto (tam adını hatırlamıyorum genç arjentinli)

obua - piatti (Lulinha) - Tyhmchuk (zenitli) (nengomenshe) - aaritalo

neuville - kallon

kadrosu ile oynuyorum.

yedeklerim : doudin - lomski - polanski gibi tipler.

cabrera ve liverpool'un altyapısındaki avustralia lı kaleci kadroya gelcekler daha :D

ilk maçta werderi içerde 3-1, 2. maçta deplasmana bayern'i 10 kişi 2-1 yenmeyi başardık :D orta sıraları hedefliyoruz. seneye ama hedef yükselicek.

ayrıca vantaggiatto'yu sallamıştım ben ahah tutması mucize :D
bu oyunda milan aldı :S
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...