Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Football Manager 2008

Aragorn

Öne çıkan mesajlar

player search te cikan adam sayisi scoutlarinin nation bilgisiyle orantili ondan eger scoutlarinin kapsadigi yer limitliyse gorecegin free player sayisida az olur.

o butun adamlarin oldugu liste icinde search filterda hic bisi filterlememen gerek.

alakasiz olarak obafemi martins ne sapik bi adamdir 21 maç 25 gol an itibariyle juventusumda, bide africa uluslar kupasina gitmek zorunda kaldi gitmese neler yapacak adam.
Sosyal ağlarda paylaş

valla sivasspor takiliyorum 2018 de felanim, scoutlar sagolsun hayvani bir kadro kurmus, chealse ye felan deplasmanda 4-0 felan ceken bir takim oldum. :D
Barcelona diye bişi kalmadi zaten, uefa'ya zor gidiyor.. FEnerbahce, galatasaray baya ust gruplara cikiyor uefada olsun sampiyonlar liginde olsun, tr de 3 S.ligine 3.eufaya 1 takimda inter toto ya gidiyor.. Sasilacak bişi ama gercek..
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Baluu said:
valla sivasspor takiliyorum 2018 de felanim, scoutlar sagolsun hayvani bir kadro kurmus, chealse ye felan deplasmanda 4-0 felan ceken bir takim oldum. :D
Barcelona diye bişi kalmadi zaten, uefa'ya zor gidiyor.. FEnerbahce, galatasaray baya ust gruplara cikiyor uefada olsun sampiyonlar liginde olsun, tr de 3 S.ligine 3.eufaya 1 takimda inter toto ya gidiyor.. Sasilacak bişi ama gercek..

gayet normal 2018 e gelmişsin türkiyede oynuosun her takıma altyapıdan kaç sağlam oyuncu geliyodur senede, bunları geliştirince zamanla türkiyenin bütün avrupayı ele geçirmesi normal..
Sosyal ağlarda paylaş

ordusporla 2. ligde başladım oyuna.malesef fm 2007deki o muhteşem kadrodan eser yok...suat kaya adlı şaklabanın genç oyuncu politikası sonucu kadroyu sil baştan yapışı, 130 golle guinness rekorlar kitabına girmiş olan şadi çolak'ın bile takımdan gönderilişi ki bu oyuncu fm 2007'de grafikleri çok kötü olmasına rağmen olağanüstü bir performansla oldukça fazla kafa golü atmaktadır (kaydedilen 130 gollük rekorun 90'ı kafa golüdür zaten) ha gökhan kolomoç mu dersin, fatih şen mi dersin ne dersen de...cafercanla mülayimle yiğitcanla nereye kadar...erol bulut ve bülent üçüncü ile başlayan 0 bütçelik imzalar üzerine kurulu küçük transfer maceram ile ufak tefek defansif ağırlıklı bir kadro kurulur.orta saha için olmadık maçların adamı galatasaray'ın alt yapısının medar-ı iftiharı irfan başaran kiralanır, pazarspordan izmirspordan ünyespordan oyuncular kiralanır veya imza attılır.çok ilginçtir okan koç takımı terkeder ve anında kapılır.

çok güzel bir antrenman programıyla oyuncuların kondisyonu düzene girer ve maçlar başlar.bi takım hiç mi kazanamaz kardeşim...eh denir birinci ile aradaki puan farkı 17, oynanan maç sayısı 23 iken maç öncesinde 1 günlük tatile gitme olayına girilir.bitsin de ikinci sezonu oynayalım diye kurgulanmaktadır.ama o da nesi...

hiç oynatmadığım adamları oynatan yardımcı menajerim hiç yenilmez.lig ikincisi ile berabera kalışı dışında eksiksiz zirveye ortak olur.son 2 maça 6. olarak kayseri ve şimdi hatırlayamadığım bir takımla başa baş girilir.sondan ikinci maç kayseriyledir.oynanır ve yenilinir...tam her şey bitti derken son maç kaybeden kayseri ve kazanan ordu sonucu play-off'lara kalınır.

işte böyle.fenerbahçeden hiç bahsetmiyorum bana özel mi bilmiyorum ama şampiyonlar ligi ön eleme maçında sürekli liverpool çıkıyor karşıma.en son 6 arkadaş netten tsl'ye başladık bi o sardıkça sardı oyun açıldı o kadar.isterseniz paticik olarak 18'de 18 oynayabiliriz.oyun inanılmaz hızlı bu yüzden netten oynarken hiç takılma, gecikme, sıkılma olmuyor.benden bu kadar.
Sosyal ağlarda paylaş

bildiğin networkle açıyoruz.hamachi kullanmıyoruz.ben oyunu kuruyorum "run as a server" seçeneğini seçince oyun zaten multi olmuş oluyor.oyuna sonradan giriş de olabildiğinden sorun yok zaten ilk defa bu kadar hızlı bir fm/cm türevi üretildiğinden kaymak gibi.oyunu kuran ben olduğumdan benim ip'mi join game tuşuna bastıktan sonra yazıyor oyuna bağlanıyorsunuz bu kadar basit.bir ek paket ya da değişikliğe gerek yok.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
oyunu pencere halinde oynamak isteyenlere şöyle bi yardımım dokunsun. başka bi forumda rastladım, denedim çalıştı çok mutlu oldum. monitörüm 1024 üstü çözünürlük desteklemediinden oyniyamiyodum heuahe.

thank god it's friday said:

ilk once bir not defteri aciyoruz ve asagidaki kodlari yaziyoruz:

@echo off
echo Avvio di football manager 2008 in finestra in corso
fm -small_screen -windowed

daha sonra not defterimizi su isimle kaydediyoruz: fm2008.bat

kaydettikten sonra bunu "C:Documents and SettingsKullanici AdinizApplication DataSports InteractiveFootball Manager 2008" icine atiyoruz...

daha sonra da masaustunde varolan fm 2008 ikonuna veya crackla oynayan arkadaslar icin crack ikonuna sag tiklayip en alttaki ozellikler secenegini aciyoruz... orda baglanti tabina tikliyoruz (ortada olan). orda hedef var, oraya " isaretinden sonra bir bosluk birakiyoruz ve su kodu yaziyoruz:

-small_screen -windowed

yani su sekilde: "C:ProgrammiSports InteractiveFootball Manager 2008FM Crack.exe" -small_screen -windowed

buradaki fm crack.exe dosyası sizde farklı isimde olabilir onu sallamayın. yalnızca sonuna -small_screen -windowed ekleyin kısayolun.
Sosyal ağlarda paylaş

Bursa ile ilk seon şampiyon oldum ve kupayı aldım. Süper kupayı bjk aldı. Şu an ikinci sezonum ve liderim, clde ikinci oldum grupta şansın da yardımıyla ve Man Utd çıktı. Elendim diyebilirim.

Ekonomisi harika bir takım Bursa. Özer ve Ceyhun transferleriyle coştum ilk sezon. Pancu Ronaldinho'dan iyi bir performansla oynadı. 42 maç 37 gol ve AMC'de oynuyordu. Ortalama ratingi de 7.57'ydi.

İkinci sezon 6.5 milyon £'a Dimitry Sychev'i aldım. İki sezondur bi ön libero iki kanat iki amc ve tek forvetle oynuyorum. İnanılmaz iyi oynuyorlar.

Stad büyütülecek, genç tesisleri büyütülecek. Ayda en az 900k£ kar ediyor kulüp :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...