Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

WoW: Northrend ek pakedi

Bone

Öne çıkan mesajlar

Pantheon tekil değil de çoğul bir ifade. Tanrılar topluluğu gibi bir anlamı var. Warcraftta titanlar topluluğuna deniyor.

Warcraft lore yunan ve iskandinav mitolojilerinden çakma ama bazı yerlerde net bi şekilde ayrılıyorlar bu yüzden kafa karıştırıyor. Elune ve Hakkar dışında tanrı yok ortada, tanrı diyebileceklerin titan adıyla geçiyor. Bide kafalarına göre aesir vanir falan diye ayırmışlar onları.
Sosyal ağlarda paylaş

Word Mark WRATH OF THE LICH KING
Goods and Services IC 041. US 100 101 107. G & S: Entertainment services, namely, providing online computer games; providing computer games that may be accessed via a global computer network; and providing online information in the field of computer gaming entertainment
Standard Characters Claimed
Mark Drawing Code (4) STANDARD CHARACTER MARK
Serial Number 77241365
Filing Date July 28, 2007
Current Filing Basis 1B
Original Filing Basis 1B
Owner (APPLICANT) Blizzard Entertainment, Inc. CORPORATION DELAWARE 6060 Center Drive, 5th floor Los Angeles CALIFORNIA 90045
Attorney of Record Rod A. Rigole
Type of Mark SERVICE MARK
Register PRINCIPAL
Live/Dead Indicator LIVE

evet yukarıdaki Blizin aldığı patent nosu felan olay resmileşti sanki ;)
Sosyal ağlarda paylaş

We're now one day away from the Blizzcon, time for the final batch of news. The source is fairly reliable and I'd say it's 80% accurate.

Wrath of the Lich King

* The level cap at Blizzcon will be set to 72
* Utgarde Keep should be one of the first dungeon you can access, and the first wing will be playable at Blizzcon.
* Horde players will be able to access Northrend by taking a Zeppelin in Tirisfal Glades, they will arrive at Vengeance Landing in Howling Fjord. (This wasn't mentionned, but we can assume that Alliance players will arrive at Valgarde)

Zul'aman

* The reset timer should be 3 days.
* Loots will have pretty much the same quality as Tier 5 loots.

exp geliyor abi söylenti değil yani
Sosyal ağlarda paylaş

bence cok zor olmayacak eh expansiyon yine subat gibi cıkar diye düsünürsek , insanlarn en azından büyük bi cogunlugunun ortamı silip süpürmesi sağlanmalı o yuzden de t5 in yandan yemişini daha kolay toplattırıp insanların hyjal-bt fln görebilmesini amaçlıyor olabilirler. sonucta progress yapamadiktan sonra subat a kalmadan oyundan sıkılıp bırakan cok olacak (bkz yılbaşı dönemi türeyecek yeni mmorpgler)
Sosyal ağlarda paylaş

[spo] [/spo]
The title confirms the next expansion is based on the Northrend Continent, if you didnt purchase the World of Warcraft RPG books World of Warcraft RPG: Lands of Mystery, you probably missed important expansion materials, the book contains lore and map of Northrend. The continent of Northrend is divided in ten regions:
* Coldarra
* Crystalsong Forest
* Grizzly Hills
* Howling Fjord
* Icecrown Glacier
* Sholazar Basin
* The Borean Tundra
* The Dragonblight
* The Stormpeaks
* Zul'Drak

Sosyal ağlarda paylaş

yeni expansion'ın geleceği zaten kesindi. ancak blizzard emerald dream, great island ve northrend'i kapsayan büyük bir expansion çıkarırsa turnayı gözünden vurur. hem meseleyi uzatmamış, hem de güzel bir sonla wow'a noktayı koymuş olur. şayet full gladiator veya full pve setli adamların da bu expansion'ı desteklediğine inanıyorum. sonuçta yeni mapler, yeni skiller ve bir çok yenilik daha. ayrıca lore'u yakından takip edenlerin bence heyecanla beklediği expansion olacak ve bir çok soruya cevap verilecek. bence oyundan zevk almak lore'u bilmektir, oyun içinde varolan objelerin neden orda olduğunu anlayabilmektir. yoksa robot gibi item farmlayarak, banane hikayeden lore'dan diyerek oyunu kısa sürede tüketebilirsiniz.

bana kalırsa oyunun şu ana kadar yapılmış en güzel şeyi Arena sistemidir. oyuncular daha bir pro oldu. hatta oyun turnuvalarında (wcg) oynatılacak. hatta arena insanlara oyunu öyle güzel öğrettiki, battlegroundlarda crowd control yapmaya başladılar. önceden heal atarken ne silence ne de counterspell yerdim. oyuncuları bilinçlendirdi diye düşünüyorum.

son olarak; "ya kardeş hep bunlar ticari amaçlı" diyen insanlara gülesim geliyor. heralde para kazanacak adamlar. yani öyle bir eleştiriyorsunuz ki sanki para kazanmak bir ayıp veya etik dışı bir hareket. zorla senin paranı mı alıyor ? kafana silah dayayıp kartından para mı çekiyor ? adamlar güzel oyun yaptılar emek verdiler ve karşılığını görüyorlar. piyasada karşılarında duracak oyun olmaması da bunu kanıtlıyor. oynanabilirlik, oyun mekaniği ve her sisteme uyan grafik motoru ile en iyi oyundur. saçmalamamak lazım, tutarlılık talebim var.

[ Mesaj 03 Ağustos 2007, Cuma - 14:03 tarihinde, Jaymz tarafından güncellenmiştir ]

[ Mesaj 03 Ağustos 2007, Cuma - 14:05 tarihinde, Jaymz tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Yeni paket,

Level 80 açılır. Herkes levelını kasıp eski itemlarını çöpe atarak yerden düşen yeşil T6 ayarındaki itemlarını alırlar.

Yeni instancelar açılır, eskilerindeki itemlar çöp olduğundan kimse oralara uğramaz. Ama blizzard bu tip instanceların dünya üzerinde gereksiz yer kaplamasından çok memnundur.

Yeni binek çıkar... Yeni özelliği her ne ise onu azeroth yada outlands de kullanamaz. Yüzen ise boğulur, sıçan ise kabız olur o diyarlarda. Sadece kendi diyarında takılmak adetidir.

2 tane yeni ırk eklerler. İnsanlar sırf onları da kassın diye üstün özellikler dayarlar onlara. Biri kendini resler, öteki instant kill yapar belki racial olarak.

Önce herşey iyidir. Sonra bakarlar ki abartmışlar bazı şeyleri. İnstance'ları nerflerler, giriş questlerini iptal ederler. Yapan enayilerden onlara ne ki?

Yeni PVP alanları, yeni itemlar çıkar. Uğraşır alır insanlar, sonra her sezon daha iyisini eklerler, bakarsınız elinizdeki çürük kalmış. Eski bg ve arenalar durur yine öyle. Ama hiçbir işe yaramazlar.

Bu arada yeni diyarlar ne kadar gelişmiş de olsa hiç bir canlı orada Auction House açmayı akıl edememiştir. AH için yine Azeroth'a dönülür.

Şimdi bir düşünelim, Blizzard yeni EK PAKET mi getiriyor? Yoksa olan oyunu yenisiyle mi değiştiriyor?? Eskisini çöpe attıktan sonra "EK PAKET" in anlamı ne? Komple yeni bir oyun oynuyoruz her seferinde. Ben bir daha oyunumu değiştirmek istemiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Ne için emek harcadın peki, Shatrat bankanın önünde hava atmak içinmi?

İtem bu oyunda 1 tek sebeple kasılır, bir sonraki hedeflenen progrese ulaşırken daha rahat etmek, daha iyi dps-heal-tanking yapmak, daha iyi pvp yapmak için kasılır. Bir sonraki hedefde level kasıp 80 olmaksa, evet bunun için kastın o itemleri.

Yoksa level 70 ol git illidian kes direk niye item kasıyosunki, "o kadar itemi illidian kesmek içinmi kastım ben şimdi" gibi bir cümle gelmez umarım.

[ Mesaj 03 Ağustos 2007, Cuma - 16:40 tarihinde, FreEmoon tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Freemon +1
Nasıl d3 setleri toplamadan karazhan yapmıyorsak.Buda aynen böyle olucak.Ben kendi serverimda guildimde biraz nabız yokladım.Çoğu olumlu bakıyor.Bakmayanda var.Ben tbc den sonra oyuna başlayan bi player olarak yeni expi her zaman istedim.Çünki o ilk heyecanı bende tatmak istiyorum.Yeni yerlere ilk adım ilk instanceler lore'nin içinde olduğumu hissetmek herzaman zevk vermiştir bana.
Sosyal ağlarda paylaş

Emin ol ayar vermek gibi bir düşüncem olmadı, zaten bu forumlarda sırf ayar vermek için yazı yazmışlığım yok gibi bişeydir heralde. Ama gerçekten tam olarak düşündüğüm ve hissettiğim şeyleri yazdım.

Evet benimde naxx'a girmemiş olmak içimde bir ukte olarak duruyor ama level 60 olalım sonra itemler abarsında abarsın ama asla levelımız artmasın, hatta şuanki instancelerde gelsin uçan bineklerde gelsin herşey gelsin. şuan kullandığımız itemler aynen gelsin ama level 60 olarak gelsin isteyenleri anlamıyorum.

Aslında anlıyorum ama kabul edemiyorum. İstiyolarki orgrimara girsinler herkez "woowwww" diye bunlara baksın, über olsunlar tüm wow serverları onları konuşsun. Ama bu hiçbir MMORPG'de olmaz, olamaz. Bir gün biri çıkarda böyle bir oyun yaparsada oyuncu sayısı artmaz yerlerde sürünür.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...