Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Resim çizmek

Bone

Öne çıkan mesajlar

abi bence geçerli bi sebep değil bu, çok klişe olucak farkındayım ama sen eğer bişeyi önce isteyip sonra bu yolda gerekli adımları atarsan herşey mümkün. farkındayım artık iyice zor öss sınavı ben değiştirilmeden bi önceki sene girmiştim ama genede o da geçerli bi sebep değil. yani yeterki sen bişeyi cidden iste. buna ne baban ne de cumhurbaskanı bilimum insan engel olabilir. otur bi araştır, düşün nelere ilgi duyuyosun neleri yapabileceğini düşünüyosun. pati de onlarca insan var farklı farklı iş kesimlerinden eminim kendi alanı olanlar sana tanıtmakta yardımcı olacaktır.

edik: ben grafik tasarım okuyorum bu arada sormak istediğin şeyler varsa memnuniyetle cevaplarım.

[ Mesaj 30 Temmuz 2007, Pazartesi - 23:54 tarihinde, Aegean tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

ya işte klişeler bombası olucak ama acı gerçek dedikleri bu yani. sen işini(ne olursa olsun) severek yapmalısınki elinden gelenin en iyisini yapıp o alandaki çıtayı yükseltmelisin. bu şekilde sırasıyla senin verdiğin hizmet, rakiplerinin verdiği hizmet, müşteri memnuniyeti, çalıştığın alan ve en son olarak da medeniyet kültür seviyesi gelişir. yani bi iki örnek vermek istiyorum liseden bir arkadaşım oldukça fazla çalıştı ıkındı etti ve odtü olsun bizim olsun mantığıyla odtü gıda mühendisliğine girdi ve su anda lanetler ediyo, derslere kafasına göre giriyo, not ortalaması 0,60 larda. ben şimdi gidip onun kontrol ettiği mekanda yemek yesem huylanırım acıkcası.

bir baska örnek geçen gün discovery veya ng di hatırlamıyorum. ikisinden birinde izledim, bi yerin atık sorunu hakkında bi belgesel, çöp toplayıcılığı yapan biriyle konusuyor. özetle adamın dediği: bu şehri seviyorum, bi şekilde ona ve insanına yardım edebilmek harika bi his, o yüzden işimi de seviyorum.

sen yeterki iste abi, gerisi mutlaka gelir

[ Mesaj 31 Temmuz 2007, Salı - 00:10 tarihinde, Aegean tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

ankaradayım malesef ama hani ders verecek kadar değilimdir yani özel ders manasında, elimden geldiğince her türlü yardımcı olurum o ayrı. istanbulda benim bildiğim yok gene ankarada olduğumdan ama yarın bi sorayım benim gittiğim hoca en son izmir de atolye acmıstı belki istanbulda da açmıştır

edik: evet açmış işi büyütmüşler anlaşılan :) ama geçen seneki girenlerden hiç mimar sinan filan olmaması da yeni açmışlardır diye tahmin ettiğimden ötürü oldukça severim cahit hocayı da serkan hocayı da cok kıyak insanlardır ikiside :) bayanları bilemiyorum ama cahit hocanın bildiği vardır yani.
http://csresimheykelatolyesi.blogcu.com/

[ Mesaj 31 Temmuz 2007, Salı - 00:34 tarihinde, Aegean tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

@horace : saol
@arcane : saol np
@cons : arkadaşım niye öle diyorsun
niye ama neden yani.yardım istiyorum kazanamazsam welcome to the army

bu biraz daha eski, dökyüzünden düşen bir pearl jam melegi.

kolaj calışmalarımda var
KLAXONS ne bilmiyorum

[ Mesaj 31 Temmuz 2007, Salı - 00:43 tarihinde, Daesu tarafından güncellenmiştir ]

Sosyal ağlarda paylaş

daesu!

bence hiç çizim yeteneğin yok azizim. tarama falan hikaye.. bu olay içten gelir içten!!!! ben baktım çizimlerine (konusunda bir uzman olarak) hiç bir şeye bezetemedim! seni kurs değil, e-muhtıra bile kurtaramaz. Başına cahit, cevat, cüneyt hocayı değil askerin yumruğunu oturtsak yine çizemezsin sen..

boş işler bunlar daesu.. aşmış seni çok! bırak o kalemi elinden ve.. bırak lan bırak! düştüğü yerde kalsın. yerden bile kaldırma! senin elinin o kaleme değmesi bile hakarettir.

her önüne gelen bişi çiziyor kardeşim.

yeteneksizsin çok kabul et!

halbuki teblet ile çizim yapan biri vardı.. işte şu linkte işte o çocuk.. o çocuuk... eee... çocuuk..ee...

ee..

e

ben gaçayım!
Sosyal ağlarda paylaş

Daesu arkadaşımız bu eserinde mevsime seslenmiş. Ben bu eseri print edip sayfayı ortadan ikiye ayırdım bir çizgiyle. Ne gördüm beğenirsiniz? Arkadaşımız şefkat ve serzeniş gibi yoğun duyguları aynı anda vermeyi başarmış.

Amatör bir metalci olarak canı gönülden kutluyorum.
(sigaraya da başladım biraz önce sanırım sanat eserlerine bazen aşırı reaksiyon gösteriyorum, sevgiler)
Sosyal ağlarda paylaş

@ DASAAAA : ya seni tanıyormuyum ben ? nası bu kadar samimi aptal uo cevaplar verebiliyorsun bana, adresini versene bana sen klavye delikanlıgıgı yapmayı iyi biliyorsun bide gel bakalım hercek hayatta neler yapabiliyorsun görelim

@ Philo : cok teşekkürler veri kaç

@ Gothic 3. calışma cok iyiymiş bu arada
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...