Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

33 lük Lamine Diatta BJK'de

Fistan

Öne çıkan mesajlar

of ya bugünkü 3. ayarımı verip bırakcaktım berbat ettin tra_gs =(

fb futbolun akp si kafanızı yormayın.40 takıma karşı çıksak yine rahat ayakta dururuz

[spo]ayar internet cafe

antalya güllük caddesi[/spo]

[ Mesaj 30 Temmuz 2007, Pazartesi - 23:05 tarihinde, Lorrotar tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

ya benim savunduğum yok zaten.Herkes diyor ya dandik kulupten adam alıyorlar vs. vs.

Yani tam olarak nasıl biliyoruz ki adamı,şahsen ben tanımam etmem ama şunu da diyebilirim bir oyuncuyu oynadığı kulube göre değerlendirmek yanlıştır.Yani ne adamlar var aşırı yetenekli olup hiç fark edilmeden futbol hayatlarını 3. liglerde sürdüren.

Önemli olan adı,sanı,kariyeri değil takıma katacağı şeylerdir.Eğer bunun sağlanacağına inanilıyorsa iyi transfer.Ha patlarsa da eğer elimizde bunu da buradan izleriz tabii.
Sosyal ağlarda paylaş

Şimdi hakkaten tahrik etmek için ne yazsamda ne olsa diye bi durum var bjk li değilim ama , yapılan fanatizm yani ne olmuş diyelimki kötü bi klüpten oyuncu alınca, aynı şey tuncay gittiğinde de oldu yok gittiği takım çok berbatmış bi iş olmazmış ne diye fenerlileri tahrik ediyosun , şimdi ne diye beşiktaşlıları tahrik ediyosun.

ayrıca biraz araştırın bari öle yazın,
Saint Etienne;10 Fransa Lig, 6 Fransa Kupası şampiyonluğu(kaynak 98 dünya kupası hürriyet arşivi) fransanın en çok şampiyon olan takımlarıdan ya 1.ya 2. takımı lyon son yıllarda çoştu , ha lyon büyük takım, oda aha ;Rennes'in ardından 2004/05'te Fransa'nın en önemli takımlarından olan Lyon'a transfer olan Senegalli futbolcu, Fransa devinde 32 maça çıktı(kaynak ajanspor)

[ Mesaj 31 Temmuz 2007, Salı - 04:40 tarihinde, tellos tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

eh ben bu yönetim hiç transfer yapmaz 5 yabancıyla oynarız diye düşünüyordum artık.

buna da şükür :)

ama şimdi bu adam stoper mi sağ bek mi? sağ bek diyo bazı yerler her 2 yerde de oynayabiliyordur inşallah

neyse hayırlısı olsun, nasıl bir adam en ufak fikrim yok. benim gönlüm vasat da olsa italyadan bir adam getirilmesiydi.

şimdi 1 forvet lazım yönetim zahmet ederse
Sosyal ağlarda paylaş

ne maddi durumu yahu. desinler paramız yok alamicaz diye eyvallah deriz. batuhanı oynatsınlar benim için çok daha iyi

ama adamlar dünya yıldızı getircez dediler,biz dünya yıldızı beklemiyoruz normal bir adam bekliyoruz. forvetimizin olmadığı bir gerçek. nobre sakat.

bobo tek başına o da şu an formda mı değil mi bilemiyoruz. çok bariz bir şekilde ortada forvet eksiğimiz
Sosyal ağlarda paylaş

carlos gibi dünya yıldızından bahsedıyorsan hiç almasınlar daha iyi.

cemad elimizden bundan iyisi gelmio ki bu transferler yapıldı demek. borcumuz az değil. har vurup harman savurmamak lazım.

carlos gibi adam alıp, imza töreninde stad doldurmayı her takım başarır. önemli olan hep destek, tam destek.
Sosyal ağlarda paylaş

abi ben diyorum normal bir adam alsınlar sen hala carlos alınacağına hiç alınmasın diyorsun.

ayrıca har vurup harman savurmicaksak bonservisi olan adam almasınlar. cissenin bonservisine, tellonun menejerine vereceğimiz paralarla yeni bir transfer daha yapardık

parayı düzgün kullanmaksa amaç bu az oyuncu alalım değildir, toplamda iyi kullanmaktır

ayrıca elimizden gelen budur transfere para yok demeye de hakkı yok bu yönetimin. hem bosquenin parasını hem transferin parasını kendi cebinden yapması gerek. beşiktaşın parasını çaldı yeterince. fulyayı açıklayıp ihaleyi kendi şirketlerine alıp kaçarsa şaşırmam önümüzdeki senelerde
Sosyal ağlarda paylaş

yönetim çıkıp carlostan daha büyük bir transfer yapıcaz derse karşı takımın hakkıdır diatta ile dalga geçmek.

başarılı olur veya olmaz şu an önemli deil. ama ses getiren transfer dediler. ortada bişey yok. ne halt ettiğini bilmeyen bi yönetim var del bosque'den akıllanmayıp tigana'da da aynı boku yedi. artık demirören'e borcumuz 60ı bulur heralde.
Sosyal ağlarda paylaş

Gidin kombinenizi alın , kafanıza sürdüğünüz joleyi takımınızın lisanslı ürünü olanından alın ne bileyim plaj terliğini kendi storelarınızdan alın , lisanslı formanız varsa bile gidip yeni sezon olanını alın , her ay satılan resmi derginizi alın...
Bjk ve Gs taraftarı bu işleri Fenerbahçe taraftarı kadar iyi yapabildiği zaman transfer beklemesi hakkıdır bence , yoksa gelinen konum ; sponsor yoksa transferde yok , olur...
Yönetim istemezmi transfer yapmak , ama belliki ülkerde yetmedi bu sene :)
Sosyal ağlarda paylaş

Bonjo haklı,

Nerde okumuştum tam olarak hatırlamıyorum ama geçen sene taraftarların işte ne diyeyim Fenerium alışverişleri,kombineler vs. vs. taraftarın Fenerbahçe kasasına bıraktığı para 80 milyon dolar.

Demek ki bir şey var burada,sonra diğer kuluplerin çıkıp niye demesi mantıksız geliyor bana.

İstersen stadını tamamen doldur,istersen antremanda doldur.Kulup oturduğu yerden para kazanmıyor.Gideceksin ürününü alacaksın,kombineni alacaksın vs.

Bağırmakla,küfretmekle kasaya para girmiyor.

Gerçi BJK'nin kasasına giren para öyle hiç küçümsenecek bir para değil.Çok büyük para ama sağolsun (pardon olmasın) bizim süper başkan Yıldırım parayı o kadar güzel dağıtıyor ki sağa sola ...

Neyse boş işler :) Umarım takıma bir katkısı olur,gün gelir yine tartışırız oyununu.Şurası kesin ki buradakilerin çoğu bu adamı hiç duymadığı halde boş boş yorumlar yapıyor.Gelsin izleyelim 3-4 maç tekrar konuşuruz.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...