Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Poster (özellikle oyun ve çizgi roman) satın alabilecek bir yer?

Bone

Öne çıkan mesajlar

Allposters'de oyun ve çizgi romanlarla ilgili fazla bir poster yok.
Odama çok güzel predator veya wolverine posterleri asmak istiyorum ama bulamadım.
Aslında wolverine'in ve nightcrawler'ın posterlik pozları var ama niyeyse poster yapmamışlar ya da burda yok.
Güvenli ve Türkiye'ye sipariş gönderen bir site bekliyorum sizden :)[hline]I will crush yar bones!!! Gaarrr!!!
(İmzamı iyi oku, çok şey var)
Sosyal ağlarda paylaş

nişantaşı gerekli şeylerde çr posterleri vardı eskiden satılan,hala satılıyodur,olmassa taksim atlas pasajında atılgan vardı orda eski posterler var,film,eski çr,hatta dünyayı kurtaran adamın bile posteri vardı satılık taşındılar diye duydum ama emin değilim[hline]tık!
infected, 30 July 2003 23:02 tarihinde demiş ki:
yaşım 15 bi adam daldı o da hafifçe dokundu yani
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
up.
ankarayı dolaştım hiçbir yerde poster satılmıyor. Dost müzik center gibi poster satan yerlere baktım. Hepsinde aynı posterler var. Ayrıca birkaç sene önceki poster manyaklığı gitmiş. Adamlar herhalde eskiden satamadıkları posterleri satmaya çalışıyor..

Eskiden daha çeşit vardı şimdi bir balina, bir porsche, bir britney spears gibi posterler kalmış..

bildiğiniz site, veya ankarada satan yer varsa süper olur..[hline]Olmaya devlet cihanda bir nefes sıhhat gibi
Sosyal ağlarda paylaş

ankara da tunalı pasajının altında bi resimci var orası, genelde filmlerin afişlerini filan getiriyor ama ben bi kaç poster ararken filan adama sormuştum bi katalog vermişti elime istediğin varsa söyle getiririz belki filan dediydi[hline]In the grace... of the love
we rise in pain...
and death is not far away
soon we'll sleep
and never wake up again...
Sosyal ağlarda paylaş

ben sana otobüs duraklarındaki posterlerden satabilirim makul fiyata
git otobüs duraklarından birinden beğen bi poster
ertesi gün elinde :P
bu arada yarın 5 gibi birlikte bakalım benimde kızılayda işim var.ara sen beni çıkmadan.ama erken çıkma

[Bu mesaj EagleEye tarafından 11 October 2003 02:25 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...