Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Aion

Sparkcaster

Öne çıkan mesajlar

vps servisi üzerinden blokeli bir çok şeye erişiyorum ama BW bazında olduğu için oyuna girebilirsem semeriyle seksene gelir :D

hesabımı ne şekilde aktif ettiğimi ncsoft a bildirdim aynı zamanda tr ye bir ip blok olup olmadığını sordum.

tabii adamlara vpn üzerinden erişim yapıp hesap açtım demedim :D almayada kardeşim var o girip yaptı dedim ama bu %100 açıkca görülüyorki şuan ip ban var umarım sorun çözülür. çünkü hiç bir şekilde ip ban ile igili yazıları yok ve bu olay cidden büyür veririz mahkemeye uyarıları yok oyunu aldık paramızı vermiyorlar gibi :D haksızmıyım ? belirtmiş olsalar tamam ama hiç bir uyarı yok
Sosyal ağlarda paylaş

sadece beta test için böyle bir engel olabilir diye düşünüyorum, bende yf üzerinden hesabımı aktive ettim, eğer yarınki beta test de de aynı sorun ortaya çıkarsa yapılacak tek iş your-freedom.net den girip oyunu oynamak, hiçbişi farketmeyecek benim için zaten 78 li ip ler wow routing de sorun yapıyordu wow a da yine yf ile bağlanıyordum, zaten çin de de yf üzerinden oynuyordum sıkıntı olmuyordu, çok reklam koktu bu post yaw :)
Sosyal ağlarda paylaş

KillerLord said:

arkadaşlar şimdi bunu sorucam size:

- hesap bilgileri açıkca gözüküyor beta userim, key girilmiş, onaylanmış sorun yok.

http://f.imagehost.org/view/0227/Ads_z

peki oyunda ip blok olursa bu adamlarında bir uyarısı olmadığı için dava açılır mı :D

ne davası yaw, hiç sorun olmaz en fazla proxy ile oyuna gireriz o da beni hiç tınlamaz
Sosyal ağlarda paylaş

aiononline.com dan alıntı

The second Aion closed beta event kicks off this weekend Friday, June 19th (12:00 PM PT, 9:00 PM CEST, 8:00 PM BST) and ends Monday, June 22nd (12:00 PM PT, 9:00 PM CEST, 8:00 PM BST).

serverlar cuma bizim saatle 23 de açılacak p.tesi 23 de kapanacakmış, hadi bakalım lag durumu ne olacak, şaka maka adamlar parasıyla beta test ettiriyolar millete :)
Sosyal ağlarda paylaş

çin serverında lvl 41 sorc um var ve şunu açıkca söyleyebilirim ki end game content çok az, umarım ncsoft lineage e davrandıgı gibi davranırda güzel patchler getirir, ayrıca pvp yapmak istediğiniz zaman resmen etrafta adam arıyorsunuz, bg gibi bir olay yaparlarsa da güzel olur kanaatindeyim. pre-order yapmamdaki tek amaç ping durumunu görmekti açıkcası, çinde cast i bitirip elimi kolumu indirdikten 1 sn sonra yeni cast e başlayabiliyordum, yanımdaki çinli ise cast animasyonu bitmeden diğerine geçiyordu...
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaşlar olay %100 anlaşıldı yazıklar olsun sana NCSOFT.

oyun türk iplerine blokeli, oyunu ncsoft sitesinden türkiye ve belirli ülkeler dışında herkez alabiliyor ama blokeli hiç bir ülke alamıyor.

yabancı iplerde : http://g.imagehost.org/view/0714/zwye5f
türk iplerde: http://g.imagehost.org/view/0948/1j2dkz

yemin ederim tüm hevesim kaçtı, öyle ülke dışlayan yok betaya bu ülke katılmasın gibi ..... tavırlar yaban hiç bir firmayı sevmiyorum ve sevmedim. isteyen varsa key i satarım. eğer aion betaya türkleri resmi olarak almazlarsa tabii. ama o betaya girip oynayacağım öyle ibneliğede beta sonunda server a notice atıp çıkacağım kimse kızmasın şimdiden.
Sosyal ağlarda paylaş

ben 2 tane dedim ama sanırım yokmuş :D

Aion resmi sitesinde yapilacak olan butun betalarin tarihleri aciklandi.
CBT tarihleri soyle:
Upcoming Closed Beta Events

Closed Beta Event #3 - July 2-July 6
* Focus: Asmodian levels 1-20

Closed Beta Event #4 - July 17-July 20
* Focus: Elyos and Asmodian levels 1-25

Closed Beta Event #5 - July 31-August 3
* Focus: TBD

Closed Beta Event #6 - August 14-August 17
* Focus: TBD

Not:Henuz open beta icin bir aciklama yapilmadi.
Aiononline
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...