Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Pantolon Solcusu

silencer

Öne çıkan mesajlar

kusura bakma, bakmama meselesi değil.. olayın bayağılığı..

yani ne denildiğinden çok aldığın, takındığın tavır dikkate değer. ve açıkçası ziyanlık olarak gözüküyorsun şu an. hakaret falan olarak algılama ama bu ego büyüklüğü gibi bir şey değil. insan ziyanlığı sadece. hani içi eziliyor insanın, inan bana.

tartışacaksanız seviyeyi biraz yukarıda tutun yahu, mahalle arası tartışmasına seviyesine indirseniz bile bütün olayı daha da düşürmeyin. hani şu son iki sayfada (artık uykusuzluk mu baş gösterdi yoksa sinirler mi laçka oldu bilmiyorum) sergilenen hakeratamiz tutumun ciddi bir acziyet içinde bulunduğunu düşündürüyor gerçekten. hani ben üzüldüm buradan sana.. inan diğerleri de öyle düşünecek. bence sen de "ne yaptım ben az önce?" diye düşünsen iyi edersin.

ziyanlık vallahi ziyanlık
Sosyal ağlarda paylaş

said:
kusura bakma, bakmama meselesi değil.. olayın bayağılığı..

yani ne denildiğinden çok aldığın, takındığın tavır dikkate değer. ve açıkçası ziyanlık olarak gözüküyorsun şu an. hakaret falan olarak algılama ama bu ego büyüklüğü gibi bir şey değil. insan ziyanlığı sadece. hani içi eziliyor insanın, inan bana.

tartışacaksanız seviyeyi biraz yukarıda tutun yahu, mahalle arası tartışmasına seviyesine indirseniz bile bütün olayı daha da düşürmeyin. hani şu son iki sayfada (artık uykusuzluk mu baş gösterdi yoksa sinirler mi laçka oldu bilmiyorum) sergilenen hakeratamiz tutumun ciddi bir acziyet içinde bulunduğunu düşündürüyor gerçekten. hani ben üzüldüm buradan sana.. inan diğerleri de öyle düşünecek. bence sen de "ne yaptım ben az önce?" diye düşünsen iyi edersin.

ziyanlık vallahi ziyanlık

şunu ilk beş sayfada yazabilseydin, belki de paticik tarihinin en saçma thread'i, a la battle of the trolls olmazdı bu.

boş vaktim var, olabilecek en boş şekilde değerlendiriyorum.. doğru. bu kadar saçmalığın, örneğin seninle konuyu sabote edenler arasında geliştiğini görsem, ben de senin gibi düşünürdüm.

yerden göğe kadar haklısın.
Sosyal ağlarda paylaş

valla baba işin esası
huge ego, sorry.
değil
no brakes, sorry.
olmalı sende...

hani böyle bişi benim başıma gelse inan bu kadar uzamazdı.. ve bu kadar bayağılaşmazdı. dış görünüşe hakaret, bir ara dede, anne falan da karıştı olaya.. yani aileye hakaret. yok kavga içinmiş değilmiş..

çok seviyesiz...

üzücü.. ne diyeyim.. boş vaktini daha faideli şeyler ile doldurman dileği ile (uykusuzum nicedir ilhan irem kıvamına geliyorum yavaş yavaş.. iyisimi onun gibi bitireyim ben de)

ışık ve sevgi ile..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
valla baba işin esası
huge ego, sorry.
değil
no brakes, sorry.
olmalı sende...

hani böyle bişi benim başıma gelse inan bu kadar uzamazdı.. ve bu kadar bayağılaşmazdı. dış görünüşe hakaret, bir ara dede, anne falan da karıştı olaya.. yani aileye hakaret. yok kavga içinmiş değilmiş..

çok seviyesiz...

üzücü.. ne diyeyim.. boş vaktini daha faideli şeyler ile doldurman dileği ile (uykusuzum nicedir ilhan irem kıvamına geliyorum yavaş yavaş.. iyisimi onun gibi bitireyim ben de)

ışık ve sevgi ile..

neye niyet ettik, nerelere geldik. paticik'in en grotesk thread'idir herhalde bu. neredeyse turkishmusic/sezen aksu tadı yakalandı haha.
Sosyal ağlarda paylaş

e YUH amma uzamış bu konu!

Silencer ne diyim sana bap bir insan bu kadar mı küçük düşürebilir kendini.. Herkese o çocuk aklınla laf koymaya çalışmışsın ama olmamış, sadece kendi kaliteni göstermişsin lol..

Bonec olayına gelirsek açtığı topiclerle videosuyla dalga falan geç ama gidip kilosuyla gözlüğüyle dalga geçmen senin kaliteni gösterir.. Ha zaten kiloyla gözlükle karakter tahlili yapıyorsan senden bi halt olmaz..

Bu arada AHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHHA bilkent parali ha! O kadar aşağıladın insanların eğitim durumunu yok liseliymiş bilmemneymiş bende seni sağlam bi okulda sağlam bi bölüm okuyosun zannetmiştim.. Git baba paranla ve arabanla kız düşürmeye çalış bu karakterle başka türlü zor

LOL
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Silencer ne diyim sana bap bir insan bu kadar mı küçük düşürebilir kendini.. Herkese o çocuk aklınla laf koymaya çalışmışsın ama olmamış, sadece kendi kaliteni göstermişsin lol..

Bonec olayına gelirsek açtığı topiclerle videosuyla dalga falan geç ama gidip kilosuyla gözlüğüyle dalga geçmen senin kaliteni gösterir.. Ha zaten kiloyla gözlükle karakter tahlili yapıyorsan senden bi halt olmaz..

Bu arada AHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHHA bilkent parali ha! O kadar aşağıladın insanların eğitim durumunu yok liseliymiş bilmemneymiş bende seni sağlam bi okulda sağlam bi bölüm okuyosun zannetmiştim.. Git baba paranla ve arabanla kız düşürmeye çalış bu karakterle başka türlü zor

slat, sen gün içerisinde başka bir başlıkta, başka bir konuda, yazdığım cevaba saygı sınırları ve mantık dahilinde cevap veremediği için, bana tutup da açıkça küfür etmiş birisin.

o mesajın da sonradan silindi, gayet iyi biliyorsun.

bu yüzden ancak kendin çalıp, kendin oynarsın, devam et. ^^

düzeltiyorum: princeton paralı. yok olmadı, sabancı parasız. hmm, koç paralı. haha. bu konudaki cevaplarımı lütfen ciddiye al. pls. (nasıl rahatsız olduysa o başlıkta, hala devam ediyor işte)

ama evet, bilkent'e seni de bekleriz. keşke paralı ya da parasız gelebilsen. varlığın yeter haha.
Sosyal ağlarda paylaş

engin ardıç bunu sürekli yazıyo, her zaman da haklıydı. kıymeti bilinmeyen gazetecilerden biri, çünkü insanların yüzleşmek istemedikleri gerçeği yazıyor her zaman.

öte yandan seçim öncesi tarhan erdem'in yaptığı anketi "uçuk" bulup "erdemli tarhana" diye dalga geçenler bugün hala utanmadan ve bir özür bile dilemeden yazmaya devam edebiliyolar anlı şanlı gazetelerinde..bazı siyasilerle birlikte bazı gazetecilerin de artık mesleklerini bırakması gerekiyo bence..
Sosyal ağlarda paylaş

kesın kucukken bu adamı chp'lıler ınsaata kacırmıs. bu kadar buyuk bır kuyruk acısı yok, gorulmemıstır heralde. ulkenın şu son 50 senelık rezıl halınde etkısı neredeyse olmamıs bır partıye bu kadar kın ve nefret sahıbı baska bır kafasız var mı acaba dısarda. neymıs efendım turk mılletı sol ıstemıyormuş, dogrudur. son 50 sene sımdı telaffuz edemeyecegım seye alıştı cunku. saygı duyuyoruz, alışmış kudurmuştan betermış hakkaten.

ha bır de. gene attıgı bokun ucunu ataturk'e de bulastırmayı unutmamıs. gunumuz konusuyla alakası var mı? yok. ama dayanamıyo ıste adam kompulsıf bozukluk halını almıs. bunun nedenı de kıcını yaladıgı cooookk basarılı 50 senelık sag hukumetlerın, gene coook kudretlı ve taptıgı demokrası altında 50 senedır, Ataturk'un 10 senelık olıgrası devrınde becerdıgını becerememesınden kaynaklanıyo heralde. AMA OLUR MU CANIM HEM SOL, HEM OLIGARSIK, HEM DE COK BASARILI. OLAMAAAZZ, NERDE BENIM BOK KOVAMMM?? NERDEEE..
Sosyal ağlarda paylaş

türkiyede kim sağ ya da sol diye oy veriyor ki?

ülkede halkı genellersek birkaç oy kriteri var:

-ekonomik gidişat
-bireysel yardım
-partilerin/başkanların sempatikliği/iticiliği

birçok kişi ekonominin öyle aman aman iyileştiğini düşünmese de halk öyle düşünüyor

bireysel yardımları biliyoruz zaten kapı kapı dolaşıp

baykalın ne kadar itici olduğunu da biliyoruz, bunun yanında tayyipin garip bir şekilde sempatikliği var halka

bu tür kriterlerin belirlediği bir oylamada nasıl olur da sol hiçbirşey yapamaz denir ben anlamıyorum

akp'nin aldığı 46 nın kaçı sağ diye verildi ki?

halkın artık umrunda değil sağmış solmuş. icraata bakarım gerisi beni alakadar etmez diyorlar
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...