Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ahmet Türk: "Oylarımızın Bir Kısmı Kardeş Partilere Gitti"

eagle_dnz

Öne çıkan mesajlar

ne diyorsunuz be ne var konu açısımda ya da açılan konuda saçmalamayın

edit: messor sinirimi bozma be li meli konusup ne tanıosun beni ne bişey ne bu samimiyet

byzasz bence herkesin bilmesi gereken birşey polemik olmasın diye suscakmıyız sus sus buraya kadar geldi bu olay işte herkes susyor diye insanımız hiçbirşeyin farkına varamıyor

[ Mesaj 23 Temmuz 2007, Pazartesi - 16:15 tarihinde, eagle_dnz tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

haklısın bişey yok....
said:
byzasz bence herkesin bilmesi gereken birşey polemik olmasın diye suscakmıyız sus sus buraya kadar geldi bu olay işte herkes susyor diye insanımız hiçbirşeyin farkına varamıyor

yani adam bir iddaa atmış ortaya zaten adamların misyonu belli duruşu belli akp nin bunlarla da işi yok ama senin asıl amacın akp nin seçim başarısından mı rahatsız olman mı yoksa ülkenin bölünme tehlikesinden rahatsızlığınmı anlamadım( aslında anladım da ben bu soruyu sorunca sen ülke bölünmesin diyecksin)
bu konu bu forum değil bin tane forum da tarışıllıp hep arıza çıkmış bir konu o yüzden gerek yok...

[ Mesaj 23 Temmuz 2007, Pazartesi - 16:19 tarihinde, byzasz tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...