Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Er Ryan'i Kurtarmak - 8 Ekim Carsamba

Thundercat

Öne çıkan mesajlar

başlama saati 20.30
makasa uğrayacağını da zannetmiyorum ne de olsa devlet kanalı ..
piyanistte de baya etkileyici sahneler vardı hepsi dobra dobra gösterildi

keyfini çıkarın filmin derim[hline]"oh my god, aliens !
don't eat me !
i have a wife and children, eat them."
(homer simpson)
Sosyal ağlarda paylaş

trtnin dublajları aşmıştır.adamlar spikerlerini bile aylarca dil kursundan sonra alıyolarmış bundada uzmanları seçiyolarki her film süper oluyor
ben bu filme 5 sene önce arkadaşlarla gitmiştim sinemaya sonra cine 5 vermişti orda izlemiştim manyak filmdir kesilecek bişey yok çoğu filmde olan şeyler var
Sosyal ağlarda paylaş

said:
arcane, 08 October 2003 08:08 tarihinde demiş ki:
fragmana müzik olarak metallica - one ı da koymuşlar, adamlar işi biliyor..

tam onu diycektim diyen varmı diye bakarken senin yazıyı gördüm arcane. :). Filmi daha izlemedim kısmet bu akşamaymış haydeee. :D[hline]WtF!?!?!
Ben de bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına karşıyım...
Don't Cause any Trouble.

[Bu mesaj Solonor tarafından 08 October 2003 16:54 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

2. dünya savaşı filminin fragmanına metallica koymak nasıl bir mantıktır bir anlayabilsem..

Gen. George C. Marshall: I have here a very old letter, written to a Mrs. Bixby in Boston. "Dear Madam: I have been shown in the files of the War Department a statement of the Adjutant-General of Massachusetts that you are the mother of five sons who have died gloriously on the field of battle. I feel how weak and fruitless must be any words of mine which should attempt to beguile you from the grief of a loss so overwhelming. But I cannot refrain from tendering to you the consolation that may be found in the thanks of the Republic they died to save. I pray that our heavenly Father may assuage the anguish of your bereavement, and leave you only the cherished memory of the loved and lost, and the solemn pride that must be yours to have laid so costly a sacrifice upon the altar of freedom. Yours very sincerely and respectfully, Abraham Lincoln."

süperdi burası.. :)[hline]Sabahları napalm kokusunu severim, çöp kokusunu değil..
Sosyal ağlarda paylaş

Sam One ın konusu uyustugu ıcın konulması gayet mantıklı bır konuyu elestırırken laf olsun dıye degıl her yonuyle objektıf dusunmek lazım gelır...
Saygılarımla Soulbringer[hline]§Tanrıdan önce karanlık vardı...§
What if God was one of us
Just a slob like one of us
Just a stranger on the bus
Trying to make His way home
....................................................
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...