Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Warlock Oynayanlar Yardım..

Pakize

Öne çıkan mesajlar

FG grind için afflictiondan daha iyi.

Maximum grind icin demon talentlerinden helth funnel 2/2, manafeed 2/3 yapıp gerisini affliction gittiğin zaman demonun hp ve mana regen etmesini beklemezsin. 0 down time ile canın sıkılana kadar mob kesersin.

Mob keserken çok fazla mana harcamana da gerek yok immo, cor, coa atip üstüne wandlarsın , health funnel kullandığın zamanda drainlife ile hpni doldurursun.

Affliction da çok iyi ama çok mobu fearla aynı anda kesmek için nispeten add olmayacak safe bir yerde olmak lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

lvling için en kolay build affliction ben kendim desto olarak kastım afliden daha zor oluo insta ve göz dolduran dmglar güzel gözüküo ama mana bitio lifetab derken canda gidio fln.. afflide böyle bi sorun yok 120 mob kesip (70te) hala full can full mana olabilirsin kasarkende böyle sayılır http://www.wowhead.com/?talent=IEMMVRfkqtbobxczI

ps:shadow embrace de dot sayıldığı için drain lifetan daha çok can çekiosun..

edik:felguard is for gays -.-

[ Mesaj 23 Temmuz 2007, Pazartesi - 19:14 tarihinde, wastyrx tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

bu gece 50 yaptim locki, gittim afflictiondan demonolgye dondum felguard icin neyse ungoro da biraz test ettim felguardi ama bisi dikkatimi cekti, voidwalkerdan 500 hp falan az hp si ama genede voide gore cok daha cabuk iniyo sanki hpsi,manasida asiri hizli bityo, surekli peti health funnel,life teple desteklemem gerekiyo yani resmen oynarken immolate,corruption,agony atip gerisini peti ayakta tutmakla harciyo gibiyim normalmidir bu, ilerde daha iyi olurmu felguard yoksa ? yada ben yanlis bisimi yaptim
Sosyal ağlarda paylaş

3 post onceki talentte cok güzel grind yapılır eminim.
harcadıgın manayı karşılarsın improved drain soul ile.
peti salarsın,corruption,agony atarsın.inen manayı life tapla biraz doldurursun.inen hp yi life drainle çekersin ölürken drain soul. %100 hp %100 mana dvm edersin.hem de mobu 10snden az bi sürede kesmiş olursun.ama bu dediğim 56 dan sora olur.56 ya kadar sıkıntı çekicez biraz bende 54 üm şu an improved drain soul olmadığı için 6-7 mobda bir su içiorum.ama çok hızlı gene de.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...