Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Doomed guildinde ATATÜRK 'e küfür

deady

Öne çıkan mesajlar

Doomed ta bulunan bir arkadaştan duydum guild chatta atatürke küfür edilmiş kendini bilen ve atatürkü seven türk arkadaşlar guildten ayrılmış . Ama hala görüyorum türk oyuncular bu guildte oyun yaşamlarına hiç bir şey olmamış gibi devam ediyor ilginç hemde çok ilginç.
Soultaker denen polonyalı velet daha öncede bu tarz şeyler yapmıştı general chatte .hala o guildte kalan türk arkadaşlara helal olsun diyorum

[ Mesaj 18 Temmuz 2007, Çarşamba - 23:42 tarihinde, deady tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Ben bir guildde olsam, atatürke küfür edilse, ben o guildden gitmem.

küfreden bebe gider.

diye düşünebilir o insanlar. peşin hüküm verme şimdi. noktalama işaretlerini koyamamandan belli bi hışımla yazmışsın.
sakin ol azıcık. millet de böyle kışkırtmaya çalışıyo zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

13-14 yasindaki bi genc Ataturke kufur etmesi vs okadarda buyutulcek bi olay degil. Yunannistandaki liselerde vs kimbilir ne ogretiyolar, guney kibrista kimbilir Ataya ne laflar diyolar...
Bu tip kisileri ciddiye almamak lazim, yuz vermezseniz slklllp hem sizi hemde Atamizi rahat birakirlar...

Simdi bu olayi su sekilde dusunmek lazim. Konu nerden basladi, neden polonyali bi wow oyuncusu Turkiyenin kurucusu ve ilk cumhurbaskani hakkinda kotu bisey soylesin. Siz bu insana ne yaptinizda bu adam sizin milletinize kufur etme noktasina geldi? Olayin ic yuzunu, screen shotlarini yayinlarsaniz bizde olayi degerlendirir gerekli yerleri haberdar ederiz.
Sosyal ağlarda paylaş

bunlar lamer fire of dune daki adamlar değilmi küfür eden?yıllardır ediyolar.çok banlanan oldu bunlardan.hatta bi nanette vardı türk yalakalık yapıcam diye memleketini satardı.adamlar küfür ediyoken =)) filan diye gülüyodu chatte.

[ Mesaj 19 Temmuz 2007, Perşembe - 09:46 tarihinde, Lorrotar tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Şöyle bir açıklama yapayım.

Ben doomed guildinde officerım. O officerlardan zaten abuk subuk konuşacak bir soultaker vardır. Laf edersede konuşulur diğer officerlar ile, cevabı verilir, terbiyesi yerine gelir. Ha officer olmayan adamın öyle bir laf etmeye cesareti olamaz zaten.

2. olarak, Soultaker Polonyalı değil, Bulgar.

3. sü, hiç bir arkadaş kusuruma bakmasın, gördüm geçirdim, Türklerle oynayacağıma, Polonyalılarla, Bulgarlarla oynarım. Bir gün raid varsa, saati belliyse o gün gelinir. Yok halama gittim, yok arkadaşlarla buluştum, yok maç izliyorum. Türkiyedeki progress bundan ibaret. Öyle progress olsaydı herkes illidan kesmiş oyunu bırakmıştı.

Herkesin kişisel kararlarına saygılı olun, biz zaten Türküz. Atatürkede bulunduğumuz yerde kimse laf edemez. Dışardan, doğruluğu belli olmayan laflarla gaza gelip, başkalarının canını sıkacak laflar etmeyin.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Şöyle bir açıklama yapayım.

Ben doomed guildinde officerım. O officerlardan zaten abuk subuk konuşacak bir soultaker vardır. Laf edersede konuşulur diğer officerlar ile, cevabı verilir, terbiyesi yerine gelir. Ha officer olmayan adamın öyle bir laf etmeye cesareti olamaz zaten.

2. olarak, Soultaker Polonyalı değil, Bulgar.

3. sü, hiç bir arkadaş kusuruma bakmasın, gördüm geçirdim, Türklerle oynayacağıma, Polonyalılarla, Bulgarlarla oynarım. Bir gün raid varsa, saati belliyse o gün gelinir. Yok halama gittim, yok arkadaşlarla buluştum, yok maç izliyorum. Türkiyedeki progress bundan ibaret. Öyle progress olsaydı herkes illidan kesmiş oyunu bırakmıştı.

Herkesin kişisel kararlarına saygılı olun, biz zaten Türküz. Atatürkede bulunduğumuz yerde kimse laf edemez. Dışardan, doğruluğu belli olmayan laflarla gaza gelip, başkalarının canını sıkacak laflar etmeyin.

Almak istediğim cevap buydu aslında, böyle bir şeyin olduğunu biliyorum doomed ta ATATÜRK'e küfürü edilmiştir kimin yaptığını bende bilmiyorum sanırım bütün türk oyuncular o sırada offline dı bir tek arkadaşımın dışında oda zaten guildten çıkmış.

Soultaker ın nereli olduğu beni hiçmi hiç alakadar etmiyor bu velet daha öncede bu tür laflar etti malesef elimde hiç ss yok silmişim hepsini ama başka bir arkadştan bulabilirsem koyacağım buraya.Kış ayı filandı sanırım yada gecen yaz bütün türk guildleri BWL deydi bu soultaker denen adamda Genel chatten ATATÜRK 'ü boss benzeterek abuk sabuk konuştu tabiki bütün türkler müdahele etti sonra sesi kesildi .Hatta guild masterımız diğer türk guild masterlarla görüşerek bu adamın topluca şikayet edileceğini söyledi sonra ne yaptılar bilmiyorum ama bu adam hala oyunda .

Kesin bir şey varsa birileri doomed ta ATATÜRK 'e bazı laflar söyledi gerekeni yapmak artık doomed ta officer olarak sana düşüyor ister bu küfür kim ettiyse bulur uyarırsın istersen buna doğruluğu belli değil benim canımı sıkmayın der oyununa devam edersin.
Sosyal ağlarda paylaş

fire da, dune da BL'nin ilk zamanlarında öyle guildlerdi. fire of dune'da n'olduğu belli.

sonra ne olduklarıda belli, türk guildleride onları tanıyordu vaktinde. sonra FoD'un çoğu doomed'a falan geçti, orası ayrı ama adamlar aynı adamlar, huy değişmiyor. O bwl günü falanda çok ayıptı soultaker'ın yaptığı, şu vakit yaptığıda ayıp.

neyin ne olduğunu öğrenmesi lazım milletin. öyle bilmeden konuşması kolay.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben bu soultaker denen noob yüzünden charımı silmiştim sinirden.Adam horde arkadaşlarını çağırıp sizi gankletecek kadar ezik bir insandır.Ayrıca ilk vukuatıda değil bu bwl'dede aynı şekilde bi saçmalaması olmuştu biz blizz forumlarına bu konuyu yazmıştık ama gm konuyu kitlemişti.Anlıyacağınız frasızıda polonyalısıda aynı :P
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...