Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Baptista GS'ye hayir dedi.

Rush

Öne çıkan mesajlar

şu futbol bölümündeki barzolardan(başka tanım bulamadım ağır kaçıodu) kurtulsak iyi olucak galiba..

ne kadar boş adam var ya.sora laf edince de bıdıbıdıbıdı yaparsınız.çirkef dersiniz

normal topiclere bile saçma sapan şeyler yazıosunuz

[ Mesaj 18 Temmuz 2007, Çarşamba - 23:30 tarihinde, Diablo tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

galatasaraylılar burda kobe,ihtiyacı olana yazıyoruz sadece
senin gibi her başlıkta holiganlık yapıp sağa sola laf atıp ortalığı kızdırmakla mı barınılıyor burda?

*bu arada şikayetler niye geçersizmiş?hoş ben şikayet etmedim de edicem,bu adamın şu başlığa attığı tüm postlar provoke edici,tahrik edici.yasak değil mi bu?adam kaç kere gitti geldi bilmiyorum da hala aynı kafada
Sosyal ağlarda paylaş

quote yaptığım mesaj neden şikayet ediliyor çözebilmiş değilim. hala aramızda bu denli ezik olan arkadaşlar var demek ki. şu konu üzerinde yapılmış en güzel mesajdı bence o quote. en azından benim algıladığım yönde gerçekten öyleydi ve söylenebilecek tek şeydi. neyse buradan yönetime saygılarımı sevgilerimi iletiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

"vay ibne" yazmıştı bir arkadaş ben de baya gülmüştüm huun'du sanırım. hep savunduğum küfür olayını abartıyorsunuz konusu burada işte. böyle zararsız bir küfür bence küfür olmamalı. kimsenin kimseye ibne dediği yok çünkü. yani ben burada bir arkadaşım için vay ibne diyebilmeliyim mesela.
Sosyal ağlarda paylaş

Galatasaray her ilgilendiği adamı almakla mı yükümlü, topici başlatan arkadaşın geçmişten gelen Galatasaray'la ilgili bir yarası var herhalde.

said:
yani ben burada bir arkadaşım için vay ibne diyebilmeliyim mesela.

Aslında aynen dediğin gibi olmalı ama burası halka açık bir forum kimin arkadaş olduğu kimin olmadığı ayrıt edilemeyebilir senin "vay ibne" dediğin arkadaşına yarın öbür gün başka biri madem böyle söyleniyor diye düşünüp hakaret edebilir veya sen arkadaşınla kavga ettin ciddi hakaret ediyorsun o zaman moderasyon işin içinden çıkamaz bu espri mi ciddi mi diye.
Sosyal ağlarda paylaş

wissy konuyu çarpıtmaya çalışma. ben baptista'ya ibne diyen kişinin arkadaşlık samimiyetinden faydalandığı ile ilgili hiç bir şey söylemedim bu birincisi, ikincisi de kendi şahsi fikrim neyse onu söyledim. yani atıyorum benim burada eski arkadaşlarım var ve birşey olduğunda "vay ibne" derim. kendisi de tepki göstermez zaten. ha zaten kimse kimseyle enseye tokat göte parmak gitmiyor bu forumlarda o yüzden pek sorun yaşanmaz ama bunu uygun görmüşler eyvallah diyerek geçiyoruz. kural kuraldır sonuçta.

[ Mesaj 19 Temmuz 2007, Perşembe - 03:15 tarihinde, Mumu tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...