Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

very grand master warrior var mı aramızda

Dynun

Öne çıkan mesajlar

bence gereksiz.fazla dmg yiyon başka değil.fea rimmune du filan olaylarını berserker rage pummel le hallet.zaten 20 sn de filan kesemiyosanda karsıdaki cloth u oynama =(

ayırca nickin yazımı şahane xD

[ Mesaj 17 Temmuz 2007, Salı - 03:00 tarihinde, Lorrotar tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

İşini bilen mage warrior's kesilmez. bir nevi dengesizlik. ilk charge'ı atsan bile blink olursa mage hamstring yemez. Ama sen frost effect'i yersin. Evet biraz overpowered bir durum ama böyle. Lock'larda bizimle oynuyor valla.

Edit: Mace spec pvp'de kraldır. BS'sen Thunder'ı çak, kraldır.

[ Mesaj 17 Temmuz 2007, Salı - 03:01 tarihinde, Xhunarion tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

dur bide death wish li arm talent yapiyim madem

tüh endless rage olmuyo =( http://www.wowhead.com/?talent=LMGLdAio00diZVVzm0xo
stance zımbırtısıyla endless rage yok =(

of warrior 70 filan hiç yapmadım etmedim sadece talent açıklamalarına göre yapıyorum ve hangisine verse şaşırıyo insan.stance olmadan olmaz ya ilk talent daha çok tavsiyemdir güzel olmadı gibi bu =(

[ Mesaj 17 Temmuz 2007, Salı - 03:06 tarihinde, Lorrotar tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Charge'a blink atabilirsen damage almazsın. Topuk yapsan yeter, durmadan koşmaya devam edersin, temiz iş

arkadaş intercept mortal zımbırtı strike lardan bahsediyo sanırım.blink cd ye girdiginden stundanda kurtulamıyon =( frost mage değilsen bencede yalan o iş.

spark ınki iyimiş ama iron will yerine charge daha iyi olur gibime geliyo.malaum karsında bi mage filan varsa ayda 1 vurdugun için rage lazım =P

[ Mesaj 17 Temmuz 2007, Salı - 03:11 tarihinde, Lorrotar tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Frost. Yoksa permafrostsuz yaramaz zaten. Dedigim gibi sen hamstringten kurtuluyorsun ama rakibin chill yiyor.

Edit: Fire'san counterspell'le combat'a sokucaksın warrior'ı. Grafik olarak bir efekti olmadıgı için icelance gibi varırken charge atamaz. Güzeldir.

[ Mesaj 17 Temmuz 2007, Salı - 03:18 tarihinde, Xhunarion tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

şimdi şey, dinan, warrior dediğin geardır abi zaten.
yani, insanlar vermişler zaten talent örnekleri, arms warrior olucaksın, adama chargelayıp bi normal vuruş bir de ms çaktığında, adamın benliği şaşmalı yani. eh onun için de güzel gear lazım, en çok da sağlam 2h silah lazım. sabret yaneğ.
Sosyal ağlarda paylaş

ben bir huntard olarak beni warriorun tokatlamasının bi kaç püfünü anlatayım

ilk vurusu ben yaptım,intercept,hammstring,şu an bitti kavga,ne varsa vur spamla,gözünü açık tutarsan trap koyulduğunu fark edersin,monkey açarsa overpowerla indidrsin,p . howl du imp hamstring di böle şeyler mevzunun gidişatını etkiliyebilir,olduda trape girdiysen,trinket kullan,gg hunter,survival değilse bi daha trap yok.hamstringi hep üzerinde tut gerkesz anlarda bile spamleki trinket acarsa şe edesin.

geçen full prot bi warrior duel yaptım bir kaç kere,trap koyfduğumu gördüğünde pete taunt atıyor,geri çekemessen trap gg oluyor,auto shotlar 200 vuruyor,eğlenceliydi valla,ölmedi adam saatlerce,pette hiç hitrating olmadığından sürekli miss parry dodge

öncedende sölendiği gibi warrior geara çok bapuımlı,bi blacksmşithing kasıp alsana bi stormherald...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...