Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Perfect World

Mina

Öne çıkan mesajlar

• 2 ay sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
bunun trailerlarını zamanında izlediğimde gayet hoşuma gitmişti, oyun başladığında ama bütün dünyaya açık başlatmadılar falan oynayamamıştım. şimdi gördüm ki açmışlar bütün dünyaya...

şu anda mmorpg'sizlikten baymış durumdayım. indiriyorum deneyecem. var mı bunu oynayan?

en azından girip bi uçmayı denemek istiyorum :)
Sosyal ağlarda paylaş

İndiriyorum bakalım insallah Fail olmaz oyun. D:

Ya bu oyunlarda Bi ağırlık var.Yani karakter kontrolü olsun, arayüz kontrolü olsun hep bi ağırlık oluyor oyunda.Bunu sevmiyorum... Everquest,Ultima,Wow,Coh,DAoc (tamam daoc aşırı yavaş ama daoc ta hotbarlar sayesinde seri hareketler yapabiliyorsun) gibi bi oyunda rahatlık hissi yok.Bu çıkan mmorpglerde deli oluyorum buna.Arayüz kontrolü feci saks.
Sosyal ağlarda paylaş

Bilmiyorum, animasyonları kötüdür belki ama başarısız buldum. Biçimsiz olmuş. Dörtgen dörtgen herşey, renk seçimleri de iyi değil. Başlarken hadi bakalım diyorsun Sims2'dekinden bile fazla ağzıyla yüzüyle oynayabiliyorsun karakterlerin. Uğraşmışlar ama, oyuna girince fail direk. Hele yaratık dövmeye başlayınca bir silah sallayışı var aman. İnsanın direk resetleyesi geliyor bilgisayarı. Çok şey bekledim belki ondan bu kadar eleştiri. :(
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...