Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yabancı Sitelere Neden Giremiyorum? (Buyrun Cevap)

Alexi_Septimus

Öne çıkan mesajlar

Türk Telekom'un çıkış sorunları yüzünden bir takım sitelere giremiyoruz aynı şekilde icq yada giremiyoruz.Çünkü yurtdışı proxy kullanıyorsanız oda olmuyor.

5 dakika 1.5 saat arasında düzelebilir dediler bekliyoruz sabırla.

Ne zaman bitecek bu telekom'un sorunları?[hline]"Here is wisdom. Let him hath understanding count the number of the beast: for it is the number of a man; and his number is 666."
Book of Revelation Chapter 13 Verse 18

Sosyal ağlarda paylaş

sinir bozucu olaylar zincirine bir tane daha eklendi... bağlantı o kadar yavaşladıki ciddi ciddi Telekom'u basmayı düşünüyorum artık...[hline]Hergele Nejat arsız karısını keserle rendeledi

[Bu mesaj ReaperXS tarafından 06 October 2003 18:05 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Türk telekomun takvimine göre 1-1,5 saat 4,5 la 6 yıl arasında değişir. bu ne kardeşim ztn hergün kopup duruyoz modemin send i yanıp sönmeye başlıyo göz möz kırpıp yamuk yapıyo sinirimi bozuyo hemen hemen her gün bu saatlerde böyle oluyo (ultratv) herkesde oluyomu yoksa bendemi bu hergün kopma hedesi[hline]trees and I are one
Mirluin lvl 16 student in K.A.L. (neophyte fletcher)
[bu mesajın Mirluin tarafından 15 September 2003 10:26 tarihinde değiştirilmemesinin sebebi mesajın bu tarihten sonra atılmış olmasıdır]
Sosyal ağlarda paylaş

Ya Bırakın yabancı siteleri Kablonet.com ' a Ping atıyorum 250ms dıyo Bunedir ya?

İyice gitti bi ara şimdi yavaş yavaş düzeliyor.[hline]Tek bir Desen, ikiye ayrılmış
Kırıldığı için daha da güçlü
- Marit
-------------------------
Son Başlangıçtır!
Sosyal ağlarda paylaş

siz gene sanslisiniz, baglantim aktifkablo, uzanlarin tum sirketleri gibi aktifkabloda faaliyete son vermis. en son teknik destegi aradigimda "abi biz cikiyoz isi biraktik gorusuruz optum" gibi bisey dedi karsidaki kisi sonra bir daha ne telefonlar acildi ne birsey...

gunde 8-10 kere 1er saat en az baglanti kopuyor.[hline]guess you don't like my shit, eh? sue me.
Sosyal ağlarda paylaş

ben de geçenlerde teknik destek için aktifkablo'ya ulaşamayınca 126'dan sordum. karşıma bir bayan çıktı:

-benim kablonetimde sorun var, aktifkablo'ya erişemiyo...
-aktifkablo yok!
-nasıl yok hanımefendi?
-aktifkablo yok beyefendi...
-iyi de bu elimdeki numaralar kime ait?
-aktifkablo diye bir şirket yok.
-iki gün önce vardı?
-beyefendi, uzan grubu iflas edince aktifkablo da kapandı...
-(baştan aktifkablo kapandı desene denyo) hmm peki benim teknik desteğe ihtiyacım var. ne yapmam gerekiyor?
-bulunduğunuz yerin telekom müdürlüğünü arayın. koblonet ekipleri varsa ilgilenirler...
-(%&&$$&)

tabi tahmin edeceğiniz gibi bulunduğum yerin telekom müdürlüğündeki ilgili arkadaşa tüm çabalarıma rağmen ulaşamadım. sekreteriyle epeyce samimi olduk orası ayrı...[hline]Her hakkı mahfuzdur. ©2003

[Bu mesaj Sufi tarafından 06 October 2003 18:55 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Sufi Sekreterle ne türde bir samimilik yaşadın :-)
Bu arada Sanırım Ping düzeldi Paticik'e 20 - Kablonet.com'a 16 ping vermeye başladı.

Bozulmaz işallah böyle kalır.[hline]Tek bir Desen, ikiye ayrılmış
Kırıldığı için daha da güçlü
- Marit
-------------------------
Son Başlangıçtır!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...