Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

sendit vs gameseek

Bone

Öne çıkan mesajlar

Özellikle son zamanlardaki mmorpg'cuların artışıyla (wow, swg, lotro vs) sendit.com oldukça popüler bir alışveriş sitesi oldu.
Türkiye'ye gönderen pek online satış sitesi yok. Bazıları da oldukça problemli yollarla gönderiyor. Bu açıdan sendit iyi bir seçim oluyor.
Mesela gamestop (gamespot değil) sitesinden alışveriş etmiştim vakti zamanında, 40 dolarlık bir oyun için 60 dolar kargo istemişlerdi. Tabii UPS ile göndermişler ve 2 gün sonra elime teslim etmişlerdi ama, kazık kargo yüzünden pek de iyi bir seçim değildi. Zaten artık gamestop Türkiye'ye göndermiyormuş diye duydum.

Neyse efendim, sonuç olarak, Sendit şu an Türkiye'de en çok popüler oyun alım sitesi.
Hatta fiyatları da çok ucuz. Popülerliğinde bunun da katkısı var.
Ancak şöyle birşey var,
sendit'le gameseek'i kıyasladığımda, senditin çok geride kalmış olduğunu görüyorum.
Birincisi, senditteki oyunlar az, gameseek'in arşivi daha bol. Collector's edition gibi şeyleri gameseek'te bulabiliyorsun.
İkincisi, sendit'te paypal seçeneği bulunmuyor. Zaten ilk başta gameseek kullanmama neden olan unsur bu.
Üçüncüsü, toys, book gibi farklı kategorileri mevcut.
Sosyal ağlarda paylaş

Eger yeni cikmis bir oyun alacaksam sendit ilk tercihim oluyor cunku fiyat ucuz ve musteri destegi cok iyi. Fakat dediginiz gibi collector's edition turu seyler genelde gameseek'de buluyor. Ha ayrica belki haberiniz yoktur fakat gameseek turkiyeye elektronik esya yollayabiliyor =P nasil yapiyorlar bilmiyorum normalde illegal olmasi lazim (Kucuk elektronik esyalar)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...