Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ironforge un yanındaki hava usssu

BullDoG

Öne çıkan mesajlar

duel yapılan yerin hemen yanında bi yokus var orda mezarlık var

eskiden orda o dagın ustunde yurunerek karsıya gecılıodu

normalde hızlı kosarsan dusuosun assagı ama yavas yavas yurursen bole bı noktada sureklı karsıya dogru yuruyebılıodun

soradan onu degıstırmıslerdı dıe bılıorm ama bılmıorm

o karsıya bı kez yurudunmu ondan sora bin mounta kosa kosa gec tepelerı en yukarı cık havaalanına ın :P
Sosyal ağlarda paylaş

loch modan da buglı bi arazi var agaç arkasından gidiyosun.ordan if nin tepeye ordan havaalanına.lvl 1 troller mağaralar filan olur orda =).2 tane havaalanı var 2 sinede gittim.hatta orda bide şelale var atlıyosun küçük bi köy.ıı if den wetlands e uçarken aşşada görünür.oraya gitmiştim paladin bi arkadaşla divine filan saolsun.mükemmel bi yer küçük bi göl var filan =) kamp ateşi yakmıştık bide

[ Mesaj 07 Temmuz 2007, Cumartesi - 17:16 tarihinde, Lorrotar tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

ban filan yok efsane bunnar

GM adasi belki ban sebebidirde orayada exploit filan kullanamdan gitmek imkansiz

su anda zaten blizz son patchde yeni bir debuff getirdi

"No Mans Land" isimli bu yeni debuff hyjal vs gibi bolgelere giricne otomatik 60sn icinde cikartiyor

pathclerden once sayisiz defa gittigim yerler hatta denemek icin IF nin havaalanindaki gryphon seysinden GM e page attim neden flightpath yok bunda diye adam gayet normal cevap verdi hicbisey demedi ne arion orda filan diye

yazik oldu ama hyjal a
ugras didin gir iceri hoop geri atsin :(
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...