Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Virüs mü bulaştı yoksa pulse'un mu marifeti?

Bone

Öne çıkan mesajlar

Pulse'u yeni yükledim.
Birkaç kere keystroke'ları yükledim.

Hotmail'den aldığım bir hesabı yazmıştım e-mail olarak..

Şimdi hotmail'e baktım da, Birkaç kere "mesaj gönderilemedi" hatasıyla postama mail geldi. Şaşırdım, "herhalde pulse, keystroke'ları yollarken olmuştur" dedim.

baktım birkaç kere daha aynı şeyden oldu. Jaan88'e felan filan yollamış ama ulaşmamış.

Merakımı cezbetti, baktım .pif uzantılı felan dosya var.

Bir bakıyım ne dosyası diye.
hotmail virüs taramasından sonra: "W32/Sobig.f@MM Virus Found" dedi.

Şimdi diyorum, pulse millete virüslü dosya mı yolluyor, yoksa bana virüs mü bulaştı? Ya da pulse'un yaptıklarını hotmail virüs olarakmı algılıyor?

Valla ben bişi anlamadım bu işten de, size sorayım dedim. Virüs taramasında şu ana kadar birşeye rastlamadık da, kafam karıştı.
Sosyal ağlarda paylaş

bu tip mail yazılarak acc açtırılan yerlerin bazıları bu mail adreslerini para ile satabiliyor alan kişilerde reklam mailleri veya virus mailleri yollayabiliyor, hotmaile gelelim biri biryerden mailini bulup viruslu dosya içeren mail yollamış hotmailde mailde virüs var diye seni uyarmış bu senin pc inde virus olduğunu göstermez eğer hotmail uyarmasaydı sen dosyayı açsaydın virus bulaşırdı.[hline]no woman no cry
| Soldat Servers | XaYd3r | Professional |
| Dark Age Of Camelot | Kay | Xayder Deadsoul | Inconnu Necromancer | The Hun |
| Ultima Online | Nebula | Locus | Akhyls Jaso & Jimmy |
Sosyal ağlarda paylaş

Ya beyler gerçektende sanırım bu Pulse de bişi var.Benim makinanında arada bir internet bağlantısı gidiyor.(Kablo Net. Müşteri hizmetlerine tel açtım."Kablo modeminiz şuan online." dediler. Bu olay Pulse 'u çektikten sonra başladı...[hline]Mail:mailto:[email protected]
Asp,Php,Visual Basic,Delphi,Sphere Scripter,Web Design
Bilgi Paylaştıkça Değerlidir...
Sosyal ağlarda paylaş

benim fikrimi sorarsanız(gerçi soran olmadı) gerekli dosyalarınızı backuplayıp format atıp kurtulun.[hline]no woman no cry
| Soldat Servers | XaYd3r | Professional |
| Dark Age Of Camelot | Kay | Xayder Deadsoul | Inconnu Necromancer | The Hun |
| Ultima Online | Nebula | Locus | Akhyls Jaso & Jimmy |

[Bu mesaj XaYd3r tarafından 08 October 2003 21:13 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ultratv internet, pulse u bugün yükledim bugün başladı garip bi şekilde kopmaya... silenzi :/ (gerçi bu internet normaldede kopuyoduda yeni kopuş stili geldi bugün)[hline]trees and I are one
Mirluin lvl 16 student in K.A.L. (neophyte fletcher)
[bu mesajın Mirluin tarafından 15 September 2003 10:26 tarihinde değiştirilmemesinin sebebi mesajın bu tarihten sonra atılmış olmasıdır]
Sosyal ağlarda paylaş

Ya artık MSN,ICQ,Microsoft Outlook,İmesh,Kazaa gibi hiç bir program ile online olamıyorum.Sadece Explorer la web istelere girebiliyorum...[hline]Mail:mailto:[email protected]
Asp,Php,Visual Basic,Delphi,Sphere Scripter,Web Design
Bilgi Paylaştıkça Değerlidir...

[Bu mesaj OwnerRavenLoft tarafından 08 October 2003 21:36 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...