Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Tum Zamanların En İyi 10 Video Oyunu

Masticore

Öne çıkan mesajlar

başka başka yayınların başka başka listeleri var, sonuçta nihai, yegane bir liste değil bu. hoş bu yayını da pek duymuş değilim doğrusu, zayıf bir liste bence de lakin oradaki konsol oyunlarının çoğunu oynamış değilim, tümden saçma diyemiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

tum boyle laf atanlar bu listeye acaba kac oyunu o listede alip oynayip bitirdi?

Turkiye'de konsol kulturu yok fazla, ben son iki senemde o oyunlarin hepsini oynadim (tabi tetris i saymiyoruz) bitirdim, gerek ciktiklari zaman yaptiklari yenilikler, gerek de tekrar tekrar oynanabilirlikleri (ve oyunun hikayesi disindaki hersey mesela Zeldalarda) bu oyunlarin listedeki yerlerini haketmelerini sagliyor

bi arkadas Clive Barker's Undying demis. Tum zamanlarin en iyi 10 oyunu gercekten tum zamanlarin en iyi 10 oyunu olucak, sizin sadece PC de oynadiginiz oyunlar degil.
Sosyal ağlarda paylaş

Ama listede mesela bir res4 var bir half life 2 var. hl1 in başarısıyla hl2 nin ki karşılaştırılamaz mesela. Ya da res4. Serinin en kötü oyunudur bence res4

Bunlara gelene kadar nice efsane oyun var

[ Mesaj 06 Temmuz 2007, Cuma - 17:02 tarihinde, Lopeth tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Çoğu konsola sahibim.. Listedeki oyunların neredeyse hepsini Bitirdim.

Zelda gerçekten mükemmel oyundur.. En çok zevk aldığım oyunlardan biri diyebilirim.. Ama Tüm zamanların en iyi Konsol oyunu Lafı biraz ağır kaçıcaktır..

O listede Final Fantasy Viii yi göremedim üzüldüm. Metal gear serisinede yer verilmemiş.. Nintendo kayırılmış gibi geldi.

Zelda majoras mask çok daha iyiydi bence ocarinaya göre hadi ocarina ilktir falan diyerek geçiyorum orayı.. Ayrıca Resident evil 4 noolaki.. 3 varken... Heleki 2 yaratılmışken.

Daha değiştirilmesi gereken çok şey var o listede..

Olmamış.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...