Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

N-GAGE

smerten

Öne çıkan mesajlar

cebit de oynamıstım..
2 gunudr de oynadım cok sevdım baya begendım..
550 mılyon cıvarından satısa sunulacakmıs.. cok pahalı degıl aslında
ama tomb raıder oynamyın pek yakısmamıs oraya tony hawk oynayın (lara neden yakısmamıs zaten cok aydınlık gozukmuyo bıde tomb raıderın renk paletı grı dır hep... yerdekı kucuk anahtarları fln gormek ımaknsız gıbı zor yane)[hline]Duxus
---------
Ben de bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına karşıyım...
---------
-What are you doing my boy?
-Succeeding you, Father!

Sosyal ağlarda paylaş

3300 + gameboy diyelim ayrıca symbian os kullanıo yannış hatırlamıosam kamera da kullanabilio mmc card yuvası ve 4m dahil hafızası var 4096 renk mp3 player fm radio ...
ne kadar güzel olsa da ve symnbian kullansa da sony ericsson z 600 daha ii fiyatları faln yakın ama ona ayrıca gamepad alıosun
Sosyal ağlarda paylaş

abi o telefonu alana yazık yaa wallahi yazık cunku adamlar telefondan ziyade gameboy yapmıslar ona werecegim o parayla 3650 alırım o daaha ii ikisininde 4096 renk hic fark yokh hatta 3650 nin goruntuleri dhaa bn coh memnunum yane[hline]---------------------------------------------
]Nobody's Perfect ; we all make mistakes[

---------------------------------------------
Sosyal ağlarda paylaş

ehuhe ona verilecek parayla gameboy advance üstüne de şu nokianın ilkkameralı telefonundan alınır
lol be![hline]fizban, 31 August 2003 02:26 tarihinde demiş ki:
ben de olur da bir gün küçülürsem maradona olacam, elimle gol atacam

Ve sen ben, değirmenlere karşı
Bile bile, birer yenik savaşçı
Akarız, derler gibi denizlere
Belkide, en güzeli böyle
Sosyal ağlarda paylaş

iide bu n-gage oyunlarını nereden alacaz + fiyat olarak ne kadar olacak?

ayrıca mp3 64 mb galiba yani pek bi işe yaramaz ama radyo özelliğide varsa güzel olur?[hline]S.E.N.K.O.: Sucuk Ekmek Ne Kadar Oldu
bu mesaj bitmiştir lüften sıradaki mesaja geçiniz.Ayrıca bu msj okunduktan 10 yıl sonra kendini doğal şekillerde toprağa dönüştürüp imha edecektir.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
bende renkli ekran birşeyler almayı düşünüyorum buna baktımda kullanması ve perforansı nasıldır acaba?
yoksa 7250i diyorlar ondan düşünüyorum tipini hayranım :)
n-gage oyunları nasıl yükleniyor bilgisi olan varmı? yani direk olarak gprsten falanmı?[hline]===> orc_lord <===
Buddy'nin resimlerine gider..
Çok abuk subuk bir ismim var bana artık orc da diyebilirsiniz sadece orc :-p
Sosyal ağlarda paylaş

64mb lik mp3 playerlar başka özelliği olmayan en az 90-100 milyon.
Bence oldukça başarılı bir telefon n-gage. Ama yine de çıkar çıkmaz almam en fazla 1-2 ay içinde acaip abarmış modelleri çıkıyor ve fiyatı inanılmaz düşüyor. Yeni çıkan tü mtellerde durum böyle.[hline]`eğer tanrı varsa, parmağını bile kıpırdatmadan tüm kötülüklere nasıl katlanıyor` stendhal

[Bu mesaj Adiemus tarafından 06 October 2003 01:14 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

birincisi ewt bunu amacindan sapmis bir cep tel olarak dusunmemek lazim. netekim telefon olarak pek bi numarasi da yok. her telefonda olan seyler. n gage in hadisesi rakibi gameboy advanced den oteye gecmis olmasi. yani cep konsolu olarak basa yerlesmeye calisiyor.

fakat telefon almak isteyen biri icin bence cok da mantikli degil. bir kere telefon olarak kullanimi pratiklikten uzak. tuslar iki elle kullanilmak uzere yerlestirilmis ve konusmak icin dikine tutmak lazim. ayrica bir telefon icin fazla iri bence.
Sosyal ağlarda paylaş

N-gage ,nokia olmasına rağmen gayet mantıklı fiyatı olan bir telefon.Bu da muhtemelen hitap etmek istediği kesimin alım gücünün çok yüksek olmamasından kaynaklanıyor.Eğer bu donanımda ve işadamlarına hitap eden bir telefon olsaydı açılışı en az 800-900 den yapardı.
Kendi üzerinde kamerası olmaması dışında şu anda piyasada bulunan hemen hemen bütün telefonlardan daha özellikli ve gayet kullanıcısına hitap eden şık ve göz alıcı bir görünümü var..
Renkli ve Gayet geniş bir ekran ,SymbianOS ,MMC kart yuvası ,Mp3 player ,Radyo ,Oyun için özel yuva ,Infrared ,Bluetooth ,GPRS... E daha ne ,piyasada yarısı kadar iyi olmayan ve bundan 200-300 milyon daha pahalı olan bir yığın telefon var..
Kaldı ki adamlar telefona ek olarak imkan konusunda da bir ton çalışma yapıyorlar ,Oyunların GPRS üzerinden multiplayer oynanabileceği serverlar kuruyorlar ve asıl hedefledikleri de bu aslına bakılırsa..Sega'yle Eidos'la oyun yapımı için anlaşma yapmışlar ki biraz tutulursa diğer firmalar da tek tek katılır muhtemelen..Gameboy'da olmayan net'te Multiplayer desteği var..Ki çok ciddi bir olay..En boktan oyunu dahi 3 kişi bile beraber oynayınca bambaşka tat verir her zaman..
Hadi diyelim 550 milyona tuttun GPRSli ,bluetoothlu cep telefonu + Gameboy +Radyo + MP3 player aldın..Zaten sırf telefon için bu kalitede birşey alacaksan o parayı verirsin birincisi ,hadi onu aldın gameboyu alamazsın ,onu da aldın adam gibi bir mp3 player alma şansın yok tüm bunların üstüne..
Kaldi ki hepsini aldın ,naapıcaksın birini ceket cebine ,birini kot cebine birini bir yere birini biryere koyup 24 saat onunla mı dolaşacaksın..Burda hepsinin kıç kadar bir alette barınmasından bahsediyoruz..Artı bir de symbianOS var ki o da bir işletim sistemi nihayetinde onun da kendine göre güzel yazılımları var gayet..
Sonuç olarak bu telefona kötü demek bilmeden ,göz atmadan ezbere konuşmakdan başka bir olay olmaz ,pahalı diyenlere allah akıl fikir versin diyorum..
Tek denebilecek şey şudur 'arkadaşım telefon iyi felan da bu tip hadiseler benim tarzım değil'..
Sosyal ağlarda paylaş

anlamadım yaw :)
Ağırlıklı olarak "almayın" yada "kötü" hitabedilmiş telefona..

cam gibi bişi yaw :)
Nesi kötü yani? Almaya değmeyecek şekilde..

Yukardaki mesaj oldukca iyi açıklama bulunduruyor,imkaanım olsa direk alırım yani..[hline]Dream as u never die,live as you can die tomorrow
Always remember;death is only a Begining

Only in My Dreams Now...Curse!
Delikanlı deler geçer(!)[Kısa Zamanlı imza uzatması]
XTR TEST ViDYOSU:Click
Sosyal ağlarda paylaş

en ii grafik ekran deil şu anda en ii ekran t610 daha sora panasonic sora da samsung noki 65 k renk olan telefonu daha sora çıkarcam bu da 6550 mi öle bişiler oluo kendisi smartphone dur ayrıca
bu aletin mmc yuvası var dyorum istersen 256 mb mmc takarsın oyunları da netten faln çekiosun symbian boş yere konulmadı o alete
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...