Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

256K ADSL 1 Temmuz'da 1Mbit

Ninlempis

Öne çıkan mesajlar

said:
cado
ulak-net nedir?

ULusal AKademik Ağ..
bizim üniversiteye (yanılmıyorsam) 30Mbit hızında bedava internet hizmeti veren devlet bünyesindeki bi şirketmiş..
Benim bildiğim çoğu üniversiteye de bunlar sağlıyor interneti..
Yine telekomun altyapısını kullanıyordur tabii ki illa, o başka...

http://www.ulakbim.gov.tr/ulaknet/

edit: 52Mbit imiş...

[ Mesaj 15 Temmuz 2007, Pazar - 14:54 tarihinde, deggial tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
ben bu işi çözemedim hocam şimdi böyle böyle oldu iyi eywallah da daha sonra superonline bu yaz fırtınası dalgasını rekabet kuruluna başvurarak haksız kazanç yarattığı için telekomu şikayet etti ve kazandı, bunun üzerine telekomda kampanyayı bitirdi ama arada almış bulunanlara noldu mesela?
Sosyal ağlarda paylaş

valla ben çözemedim.. 256 kalktı diyor ama fiyatlandrmada 256 gözüküyor. minimum hız 512 oldu falan diyor ama diğer tarafta açıklama yok. bazıları bunlar toptan şirket abonelikleri için olan fiyatlar diyor..

dahası bizim basın bi boka yaramaz olduğundan hala aynı şeyleri yazıyorlar 512'de %38indirim etc.. baba hangisi kaç para oldu, 256k'ların durumu nedir, kotalılara ne olacak açın sorun bi! değil mi?

değil.. araştırmacı gazeteciliğini, muhabir tabanlı, haber eksenli gazeteciliği bitirdiler türkiye'de. adamlar sadece ilan tahtası gibi şu kadar indirim oldu diye veriyorlar duyuruyu ve buna haber diyorlar.

yemişim gazetenide haberinide..
Sosyal ağlarda paylaş

http://www.turktelekom.com.tr/webtech/default.asp?sayfa_id=577

Su sicak yaz gununde beni sevindirdi telekom, fakat bu en kisa zamanda uygun bir rakip firmaya gecmeyecegim anlamina gelmez =P neyse butun 256 sinirsizlara hayirli ugurlu olsun

Su an sevincten agliyorum *sniff*

[ Mesaj 02 Ağustos 2007, Perşembe - 14:18 tarihinde, Sylian tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Yahu 256 kalkıyor, bu tarifeler TT nin iss lere verdiği tarife. İss lere verdiği tarifede 1024 hızında %44 indirim var. Bu da bize fiyat olarak yansıyınca 49 ytl ye 1024 kullanıosun. E 512 ninde fiyatı düşmüş. 256 kalkınca en düşük hız 512 oldu ama 49 lira verenler 1024 sınırsız kullanacak artık.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...