Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ARcher saçmalığı

Spanger

Öne çıkan mesajlar

manasız moving shot diye bi olay yokki? durunca chargelı olduğundan çatırt diye atıyo nasılki meleeden kaçarken bir anlık bile yanınıza gelse poisonı veriyosa archerda durunca çatır çutur atıcak tabi

edit: poisonı veriyo derken sizin durum için geçerli sonra biri çıkıp her meleede poisoning yok demesin.zaten miss sayısı hit sayısından daha fazla, karakterim özürlü müdür nedir okçuluğun kitabını yazmış hala miss.

[ Mesaj 02 Temmuz 2007, Pazartesi - 20:27 tarihinde, BioHazarD tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

sizden değildi farklı birindendi.
moving shot diye bir olay yaylarda var, melee'lerde yok. o yüzden öyle bir istekte bulundum. diğer türlü anlamı kalmıyor o moving shot'un.
gerçekten de düşünüldüğünde bir silahla vurmak için sallamanız yeterli ama yay ile vurmak için nişan almak ve yayı germek gerekir. bu da daha fazla bir yetenek ister (istemeli)
Sosyal ağlarda paylaş

o boyuta döncek olursa melee adamın da skilli aynı archer adamın da yani ikiside işinde ustalaşmış etmiş, melee adamın 20 stri olsa kılıcını kaldıramaz bile veya silah skilli 20 olsa düzgün hamle yapamaz ama sonuçta kasmış.diyosun ya yetenek lazım diye işte archery 110 olmuş daha ne olsun ki bu haliyle bile attığım okların çoğu miss.
Sosyal ağlarda paylaş

bende pvpde eve girilebilmek istiyorum.
edit: arkadaşın zaten bana da miss geçmedi hiç benim karakterim gayet çatır çutur missliyo.
edit2:ayrıca 3te 3 vurmasından yola çıkarak hiç misslemiyo diyemezsin.olasılık@matematik

[ Mesaj 02 Temmuz 2007, Pazartesi - 23:01 tarihinde, BioHazarD tarafından güncellenmiştir ]

[ Mesaj 02 Temmuz 2007, Pazartesi - 23:27 tarihinde, BioHazarD tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...