Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Zone alarm ı açtım ve..

Chemical

Öne çıkan mesajlar

Evet 50 dk felam önce açtım ve direkmen netbios dan portumu zorlamalarını yazmaya başladı

Birden kıllandım
Lan bunlar yada daha önce bilgisayarıma girdiyse?

1 saatte 160 ip blocklandı deli gibi:) ping atıyo bide biri paso

İp sini veriyim isterseniz

Ama asıl sorun bilgisayarımda trojen olmadığı halde(az önce arattım) bilgisayarıma girebilirlermi? ve yahoo mailime en son girdikden sonra cookiler silindi zaten id sini bile kaydetmem ve uo accmi şifresi kaydolmaz

Ama hacklenme ihtimalim varmı? yardımlarınızı bekliom[hline]Eda'nın anısına (1984-Hala yanıyo)
EdaaaaAaaa Çoook iiyi bir ablaaydııı Ühü oof be edaaaaa..
Keşkee evdeee yakacak birşeyler olsaaydıııı ühü ah be edaaaa..
Espiriyi anlamadım
<<<
Sosyal ağlarda paylaş

yok canım icqdan mircden mailden gelen programları çalıştırmıyalı 1 yıl oluyo:) en son uo loop çalıştırdım

Da .avi lerden mpg lerden bişi bulaşmaz dimi?

Zaten bütün bilgisayarı tarattım hiçbişi yoh
Birde netbios port arama programı benim bilgisayardan ulaşmıyor karşı bilgisayar o programı kullanıyor[hline]Eda'nın anısına (1984-Hala yanıyo)
Espiriyi anlamadım
<<<
Sosyal ağlarda paylaş

:) o zaman korkacak bişi yok. Yani adam senin IPni bilmeden sana saldırı yapamaz. EEE IPni bilmek içinde senin ona birşey yapman lazım. Mail, icq, forum veya port scan :).
Normalde sen ona IPolarak offline bir numarasın yani invisible yapıyor zone alarm seni dışarıya. Kabloda gelen port scan sayısı hakkaten acaip çok o yüzden korkma. İlk iş her port scan geldiginde çıkan mesajları kapa yoksa paranoyak olursun.[hline]Kalplerdeki Kaymak Profocio Web Hosting
Sosyal ağlarda paylaş

mail atmıyalı yıllar oldu
icq listin bi kısmı hacker:) (bkz naturel bile beni zorladı=)
ip mi bulan olabilir malesef icq dan[hline]Eda'nın anısına (1984-Hala yanıyo)
Espiriyi anlamadım
<<<
Sosyal ağlarda paylaş

Zone Alarm'ın belkide en kötü yanı bu, ota boka alarm veriyor ve eğer olaydan anlamıyorsanız (benim ilk kurduğum zaman olduğu gibi) "Hiaaaa, millet bana deli gibi saldırıyor" diyorsunuz. Gerçekde o blocklanan şeylerin bir çoğu saldırı bile değil. En basiti dial-up bağlanıyorsanız sizden önce bağlanan ve bağlantıyı kesmeden önce isteyipde ona ulaşmayan bilgiler size gelmeye çalışır. Eğer firewall yoksa bilgisayar ben bunları istemedimki diye işlem yapmaz, zonealarm ise "Aha birisi sana saldırıyordu ve ben seni korudum, hadi bana aferin de" der. Olayın kabaca özeti bu.[hline]Özgürlüğün değerini ancak onu kaybedince anlarsınız. En zavallı insan ise esaret altındayken kendisini özgür zannedendir.

YALNIZ BİREY GÜÇLÜ BİREYDİR - BİRLEŞİK SAP HAREKETİ
Sosyal ağlarda paylaş

zone iidir ama o gösterdii şeyler rasgele insanların yaptıı şeyler hedef sen deilsin bütün alert logları kapat için rahat ets
n ıpni bilse ve bilgisayarında basit bi trojan bile olsa zone açıkken tabi prolar için kimse bilgisayarına giremez daha sonra canın
isterse lamerlere eğlensinler die ıp ni bile verirsin :)) ama sen eğlenirsin huhha giremioz lan dediklerinde
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...