Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

rogue combo point

dlhangman

Öne çıkan mesajlar

said:
Aslında LVLing için combat SW en iyisi ama keyifli değil :)

demiş abso, doğru bu.
çünkü sword rogue taktik gerektirmez, bi arkadaş da yazmış, warror gibi dalarsınız nerdeyse.
ama dagger rogue güzeldir bak şimdi..
gizli gizli gelirsin, cheap shot'ı çakarsın
backstab'i de yerleştirirsin böbreklere
sonra energy dolar biraz, o sırada "lan noluyo" edasıyla döner mobumuz/rakibimiz
"ABİMİZDEN SELAM GETİRDİK" diyip, basarsın gouge'ı
arkasına geçersin beklersin, rakibin barındaki debuffların cooldown'ını gösteren bi add-on lazım kesinlikle yanılmamak için, x-perl kullanıyorum ben.
tam son saniyeye girmişken yerleştiriceksin gene backstab'i
baktın hala ölmemiş?
vay #$^+ .
energy bekliceksin gene biraz, sonra..
kidney shot'ı basıcaksın!
geçiceksin arkaya..
son backstab'ini de yerleştiriceksin, yere düşer düşmez kafayı kesip kemerine bağlayacaksın sonra. AI-EEE!
Sosyal ağlarda paylaş

ya beyler bırakın adama pvp anlatmayı adam lvl kasması icin yardımcı olucaksınız.

2 secenegin var Backstap ambus felan ile lvl kasılmas yok crit vurcak diye dua edersin.

ya combat talent olcaksın yada Sublety. bazı arkadaslar Sublety Olmas demişler Sublety oldugun zaman combo point üstüne dayalı bir oyun oynarsın az damage vurursun ama iyi combo point biriktirirsin. hemde agi ve ap fazla olcagından lvlinde cok iyi bir talent combatta aynı şekilde

alırsın eline 2,60 - 1,80 hızlarında 2 tane sword paraslar gibi catır catır kesersin ne gelirse ve seriye baglarsın.

Sürekli Sinister kullanacagından öyle ambus backstap gibi kacırma derdinde yok gorunicem derdin de

birde daha mob'a karsı sap kullanma gereksiz birşey Sap 2 ve daha fazla mob varsa bir tanesini devre dışı bırakmak icin kullan tek mob icin kullanma.

şuana senin için pek bir önemi kafanı karıştırma. 60'a kadar talentte önemli degil birşeyde 60 olduktan sonra elindekilere göre oyunuda ögrenirsin ne yapcagına karar verirsin.

Herkesin oynayış tarzı farklı ben rogue asla dagger ile oynamam mesela Sword oynarım hem pve hemde pvpde cok etkili combo pointlerimi bosa harcamam sadece stun icin kullanırım
Sosyal ağlarda paylaş

Bu adsl'in kusuru. Ambush'un değil. Valla server'ına bakar. Bende 200'ün üstüne geçmiyor. sadece lag spike'lardan sızlanmamak için low population serverlarda oynamak lazım. Zaten rp adamıyım, mis gibi eventler var, pop'ta low. Oh mis. Bazen 250, bazen 140'larda ms. Aha Saeros'a sorun. Söyle lan kıvırcık.
Sosyal ağlarda paylaş

Hellhound, arkadan göremedin herhalde. Üzerimde 2 arena piece + medallion of the horde falan var. chest'te resilience enchant var. 2 BG item'ı da cabası. Agzım yüzüm pvp item'ı. 121 mi ne resilience. daha ne olsun?

Edit: Resilience'ım crit yeme şansımı %3, damage bonusunu %6 düşürüyor.

[ Mesaj 30 Haziran 2007, Cumartesi - 17:00 tarihinde, Xhunarion tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

sezon 2deyiz artik t5 muadili veteran's hedeler gelmis, arena setlerini zaten saymiyorum... afedersin 7.7k hp 120 res baya dusuk statler

yalniz bu topic bunun tartismasi degil, sadece anlatmak istedigim lvl 20lerde leveling kasan bir insana "ambush works" diye arena screenshoti koymanin yanlis oldugunu belirtiyorum

yoksa ben koyayim 4k mutilate, baskasi koysun 10k Pyro ss'i sonra "yanlis class secmissin reroll", bir warlock gelsin kiciyla gulsun falan...
Sosyal ağlarda paylaş

120 res ve 7.7K hp çok az haklı arkadaş , Arenada en az 300 rez'le geziceksinki bişeye benzesin dmg ve crit reduction öyle güzel oluyorki warriorlar roguelar crit vuramıyor yeri geldimi...Ama ambush değil tabi mevzumuz onun crit arttıran talent'ına bişi dayanmaz..:D 2 Gladiator season 1 , 1 gleadiator head season 2 , 2 parça honor armor ,honor misc'ler ve boot,belt,bracer = 325 res. 12K hp (Warrior) Eğer gladiatorleri toplamaya devam edersen olucak res.'i düşünün...Yani 120 res gerçekten çok düşük.

(Edit:Off-topic)

[ Mesaj 30 Haziran 2007, Cumartesi - 18:30 tarihinde, ses tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

hellhound ve 4ever a derdimi tam anladıkları için teşekkür ediyorum öncelikle.

arkadaşlar bu benim ilk charım ve daha lvl 24. worrior gibi aynı şekilde saldırmak beni oyundan soğutamaz şu evrede yani her şekil zevk alırım yeni olduğum için. sizin gibileri kesmeyebilir haklısınız ki bi süre sonra eminin daggera dönme isteği de doğacaktır içimde.

nitekim şu an sword kullanıyorum ve daggerla arasında bariz fark var.(belirteyim ki kullandığım iki silahta lvlıma uygun yani aralarında gerektirdiği lvl olarak pek fark yok.)
yine de herkese görüşleri için teşekkür ederim. saygılar :)

[ Mesaj 01 Temmuz 2007, Pazar - 12:56 tarihinde, dlhangman tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...