Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

rogue combo point

dlhangman

Öne çıkan mesajlar

sorcan tabi sora sora ögrencen
Rogueların eline alabilecegi silahlar :
-sword
-dagger
-mace
-fist weap
-staff (dermişim :p)

Aralarındaki farkları rogue bilmedigimden çok sayamam ama bildiklerim : daggerla ambush backstab gibi abilityleri kullanabiliosun (main handde dagger : ambush backstab , main+off handde dagger: Mutilate)
-geri kalanlarla daggerla yapamadıgın varsa benim haberim yok ama sanırım macede stun , fist weaponla hemo , swordlada cheapshot-kidney üzerine sinister babam sinister fln yapılıo (Rogue erbabları birazdan hatalarımı eksiklerimi giderirler ben bildigim kadarıyla yazıyorum)

offhand işte ikinci eline aldıgın silah , ambush vurcaksan mesela main handinde (char ekranında soldaki el-ama chara göre sag el) dagger offhandinde sword olabilir vurursun ambush.
Offhand seçimi= bildigim kadarıyla olabildigince hızlı seçilio , main handdede yavasta olsa maksimum damageı yüksek olan tercih ediliyor(neden nie kime göre ben bilmem)
her swordu kullanırsın one hand oldugu sürece (two hand senin harcın diil)
Hangisi iyi sizce demişsin : Gördügüm her rogue farklı farklı kullanıo anladıgım kadarıyla en iyisi die bişi yok , belki lvling ve pvp için önerileri olabilir arkadasların ama tek bildigim mace kullanan rogueun sıfıra yakın olması
Sosyal ağlarda paylaş

main hand'in yavaş off-jandinin hızlı seçilmesinin amacı tamamen combat tree'si. Main hand'le sinister vurucağın için ne kadar yavaş olursa o kadar sağlam sinister çıkarırsın , off-handinde ne kadar hızlı olursa o kadar çok combat potency(%20 şansla +15 energy) proclama şansın olur...Lvling yaparken bende direk combat tafsiye ederim zaten lvl 25 ten sonra karşına bi sürü sword mace vs. çıkacak rahat rahat devam edersin...
Sosyal ağlarda paylaş

Bence Mace cok guzel rogue icin özellikle combat talentte stun vurma sansın var ama ms düzgün ise Dagger'dan vazgecmem :)

Ben Sword kullanırım elimde Merciles Galidator ve merciles off hand var türkiyedeki Baglantılar malum Dagger rogue oldugum zamanlar Backstap vuramıyorum adama cunku adam yanımda gozukuyor ama yanımda degik sworld ile bir mebze bu sorun ortadan kalkıyor. hemde pve yaptıgı icin sword kullanıyorum.

Sword dagger gibi kısa fightlar yapamazsın yani gireyim amada hemen cat cat 3 4 vurusda alayım yok uzun fightlar yaparsın ve daggera göre Warior Paladin Shaman gibi gibi klasları daha rahat kesersin.

Sword rogue ile pvp yaparken Combo Pointini Kidney icin saklıcaksın Eger saglam gear ve saglam silahların olursa clothlardan 1200 1500 critlersin Tek sinister ile.

unutmadan Combatta off hand'e bonuslar ile neredeyse enerji hic bitmiyoır sürekli enerji geliyor bu yondende cok avantajlı.

[ Mesaj 29 Haziran 2007, Cuma - 14:13 tarihinde, 4Ever tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

lvl 24 üm enerjı konusunda sıkıntı yaşıyorum biraz

genelde tek bir mobu şöyle kesıyorum, stealth, sap, ambush, (enerjı dolmasını bekle bu sırada normal dal) gauge, backstab, sinister sinister , eva

bu combo dizilişi işe yarıyor guzel damage vuruyor.

daggerdan vazgecmem hayat tarzı :P
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...