Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

çok sıcak

Othranx

Öne çıkan mesajlar

Yıllardan bir yıl, Adana'ya gitmek gibi bir gaflette bulunmuştum ağustosun ortası gibi.

Gece uyanmak gibi talihsiz bir şey geldi başıma, cereyanlar kesikti camı açtım, bi anda fırının kapağını açtığımı sandım. Klima çalışmıyor ben dedim su içiyim vardır dolapta inşallah, gittim soğuk su yok. Neyse dedim su olsun yeter; ama su da yok. O günden beri sıcak bana koymuyor. Hatta 36 derece sıcakta çorba içiyorum şu an.
Sosyal ağlarda paylaş

Git gel, yalnız gece piknik yapanları, buradaki kavaklar kadar bol olan portakal ağaçlarını ve sabah öğle akşam kebap yiyen insanları gördüğünde şok geçirebilirsin. Bir de yanlış hatırlamıyorsam "bici bici" dedikleri dünyanın en saçma içeceğine/tatlısına sahipler, adamlar dağdan karı kamyonla getiriyorlar daha sonra üstüne gül suyu vs. sıkıp küp küp nişasta kesip içine de biraz meyve koyduktan sonra satıyorlar.

Bu arada Türkiye'de mide kanserinden ölüm oranı en yüksek şehir Adana'ymış.
Sosyal ağlarda paylaş

sıcaktan uyuyamayanlara
Uyuma Tutorialı

bir adet içi boş fısfıs alınır, içi suyla doldurulur, yatağa sıkılır, gidip bir yerden vantilatör bulunur.
Vanitlatör dönme modunda yatağa doğru çevrilir (rüzgardan tutulmayın diye). yatağa yüzükoyun yatılır, gözler kapatılır ve akabinde mis gibi uyunur.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...