Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

öğrenciler için para kazanma/kırma yöntemleri nedir? yetişin pls

Aegean

Öne çıkan mesajlar

ehem kaykayım kırıldı geçen gün ailem de derslerime asılmam için yenisini almıyorlar dolayısıyla iş başa düştü mümkün olan en kısa sürede 120milyon civarı gibi bi paraya ihtiyacım var, nasıl para yaparım öğlenleri yemiyorum okulda ordan haftada 20 kağıt geliyo başka başka neler yapabilirim[hline]In the grace... of the love
we rise in pain...
and death is not far away
soon we'll sleep
and never wake up again...
Sosyal ağlarda paylaş

elinde iyi bir cep telefonu varsa sat ve idareten 3210, 3310 filan gibi bişeyler al. kaykay ın sefasını sürerken cep telin parasınıda yavaş yavaş biriktirirsin. denenmiş ve başarılı bir yöntemdir. bir de iett ye çok sık biniyorsan ve öğrenci akbilin varsa aylık doldur, diycem ama sen Ankara'daydın di mi. neyse son teklifi unut :P[hline]''Ben ilk lanetlenmiş olanım; zamanın başlangıcından sonuna ve hatta zamanın ötesinde sonsuza kadar.Ben kardeşinin etini ilk tatmış olanım.İlk kanı ben akıttım, ilk defa ben kıskandım.Çılgınlığın boşluğundayım...bir ruhum yok benim.Ne insan, ne melek, ne de şeytan.Ben...vampir''
Sosyal ağlarda paylaş

chatden bi enayi bul ben nijerya prensiyim de türkiyeden mirasımı çekemiyom çekmem için güvenilir bi türk lazım off pufff de sonra atlayan olur bana güven falan der. sen ona de işlemler için 300$ lazım bende türkiyeden çekemiyorum masrafları sen öde parayı çekince 1000$ veririm sana de.
bişeyler yap işte eheuh[hline]i love this game!
Sosyal ağlarda paylaş

telefon 3310 ne yazikki satsam ne yazar :P okula ne yazikki otobüslede gitmiyorum servis çok gerizekalı bi yerde okul ya, web sitesi iyi fikir de yok ki işte bi şirketi olan akrabamız, ailede doktor ve maliyeci var paso[hline]In the grace... of the love
we rise in pain...
soon we'll sleep
Sosyal ağlarda paylaş

powell deck, destructo trucklar, complete aldıydım istanbuldan rummanlara bakmak için çıkarmadım hiç, tekerlerin markasını da bulamadım, geçen ollie den manual e indim 1 set ten çatırt diye bi ses geldi bi baktım truck ın ordan 2 ye ayrıldı board[hline]In the grace... of the love
we rise in pain...
soon we'll sleep
Sosyal ağlarda paylaş

eğer okulda yemek yiosan fln evden ekmek arasına bişiler koyup götür dışarda yemek yiyip içmeyi minimuma indir
ben bunları yaparm gerçi hiç evden okula yiycek bişiler götürmedim ama para biriktirmek gerekirse pek bişi yemem okulda sadece tok tutucak bişiler yerim
dışarda kola mola fn içme baya biriktirirsin para[hline]Mr. Molko
Sosyal ağlarda paylaş

eğer öyle yaparsam 4 haftada felan toplarım diye hesapladım, ama ne kadar erken o kadar iyi, işe girmek zor, malüm hem evdekiler izin vermez her gün hergün dışarda durmama, hem çok yorulurum, hemde 3-4 hafta için pek gerekli değil bence[hline]In the grace... of the love
we rise in pain...
soon we'll sleep
Sosyal ağlarda paylaş

1 ay biriktir 20x4=80 babana git baba ben bu kadar biriktirdim ne yapıp edip alıcam bu kaykayı, geri kalanı sen tamamlarsan teşekkür ederim tamamlamassanda sağlık olsun de. Yemeğimden kesiyorum aklım çalışmıyor falan de. Annenin duygularını sömür.[hline]Kalplerdeki Kaymak Profocio Web Hosting

[Bu mesaj Absolut tarafından 01 October 2003 18:25 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Fistan, 01 October 2003 18:28 tarihinde demiş ki:
İntar ederim kaykay almazsanız de[hline]i love this game!

İntar nedir oğlum diye sorarlarsa " ne siz sorun ne de ben cavaplıyım" dersin :)

Kilit kişi burada anne bu arada.[hline]Kalplerdeki Kaymak Profocio Web Hosting

[Bu mesaj Absolut tarafından 01 October 2003 18:31 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Absolut, 01 October 2003 18:24 tarihinde demiş ki:
1 ay biriktir 20x4=80 babana git baba ben bu kadar biriktirdim ne yapıp edip alıcam bu kaykayı, geri kalanı sen tamamlarsan teşekkür ederim tamamlamassanda sağlık olsun de. Yemeğimden kesiyorum aklım çalışmıyor falan de. Annenin duygularını sömür.

abso senin de çok yakın zamanda baba olacağını göz önünde bulundurarak konuman gerekmez mi :) *!göz kırpar.* :D[hline]WtF!?!?!
Ben de bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına karşıyım...
Don't Cause any Trouble.
Sosyal ağlarda paylaş

Bak sana bomba bir önerim var.. Ders 1. Eger ailen arasıra bakkala yolluyorsa seni bütün paradan para üstünden birkaç milyon tırtıklamaya başla. Buna ögrenci edebiyatında tırnak denir. Tırnaklama çok iyi bir yöntemdir. Baya para kalır yanına. Ailenin ruhsal durumuna göre hiç para üstüde vermeyebilirsin onu anlamak sana kalmış.[hline]Ben eskiden, evimin hemen arkasındaki top oynadığım boş araziyi geri istiyorum. Yıkın üstüne yapılan evleri
Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına bende karşıyım

Sosyal ağlarda paylaş

Hakkatten çakal anne baba ile yaşamak ne zor. Allahtan benimkiler uslu uslu çocukluklarını yaşamışlar, kuzenimin ise işi baya bir zor. Babası sağolsun liseyi 6 yılda ünüversiteyi 8 yılda bitirip sırf çakallık yapmış, işin allahını öğrenmiş. Şimdi kuzene göz açtırmıyor.
said:
Absolut, 01 October 2003 18:45 tarihinde demiş ki:
Bizimkinin işi zor olacak, her numara tarafımdan denenmiştir :)[hline]Kalplerdeki Kaymak Profocio Web Hosting
[hline]Özgürlüğün değerini ancak onu kaybedince anlarsınız. En zavallı insan ise esaret altındayken kendisini özgür zannedendir.

YALNIZ BİREY GÜÇLÜ BİREYDİR - BİRLEŞİK SAP HAREKETİ
Sosyal ağlarda paylaş

Aynen benim pederde çakalın allahıdır. O yüzden çok dikkatli yöntemler geliştirmem lazım. Mesela ara karneler gelir saklayamam bi türlü. önceden okula telefon açıp tarihleri ögrenip ajandasına falan yazar.... Kendisi bu yöntemlerin hepsini en az 30 kere yaptığı için olayu aşmıştır....[hline]Ben eskiden, evimin hemen arkasındaki top oynadığım boş araziyi geri istiyorum. Yıkın üstüne yapılan evleri
Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına bende karşıyım

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Absolut, 01 October 2003 18:45 tarihinde demiş ki:
Bizimkinin işi zor olacak, her numara tarafımdan denenmiştir :)[hline]Kalplerdeki Kaymak Profocio Web Hosting

Onu unut abso. Senin çocuk büyüyene kadar sen 40 lı yaşların sonuna ben de 35 lere dayanmış olacam... Yani, o yeni bir nesil.

Yeni nesil = Yeni numaralar... :)[hline]Profocio Hosting

[Bu mesaj Eno tarafından 01 October 2003 19:08 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

tırnaklama olayını yapıyordum da nedense bu sıralar hiç göndermiyolar bakkala, bi de bana dediğim gibi çok çabuk para lazım, 1 ayda zaten parasını çıkarırım kaykayın :) tırnaklama gibin elime nakit para geçicek yöntemler lazım :)[hline]In the grace... of the love
we rise in pain...
soon we'll sleep
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...