Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

SSC ve TK attunement questleri siliniyor!

druenler

Öne çıkan mesajlar

yahu ne bosuna yapmasi. yapmis olanlar ile bir alakasi yok ki bunun. reward ekleyeceklermis yapanlar icin, reward icin kastigini dusun eheh.

adamlar ne yaparsa yapsin bir sure sonra "mecburen" musterilerinin buyuk cogunulu olan casual kismini dusuncek. her yaptigi degisikliklerin bir ucu oyunda vakit gecirmeye degecek.

uzun uzun yazma niyetim vardi da laptop yuzunden 2 satir cumleyi 3 saatte yazdim.
Sosyal ağlarda paylaş

bonepart gayet güzel açıklamış olayı. Başka bir arkadaşta yazmış, magh ve Gruul olmadan trash bile kesemezler. Aynı fikirdeyim.

MC BWL farmlarken gidip AQ nun girişindeki ilk 2 trashten wipe yemek gibi oluyor bu :D

iyi yaptı blizzard bu kadar uzun attunement koymaları zırvaydı. Resmen insanı hayatından bezdirdiler. Herkes tek karakter oynamaz hardcore raider değil. 2-3 karakteri olan adam ne yapacak. Yok reputation kas anahtar al ki heroic yapasın.

Ortalıkta bissürü geyik oyuncu var, heroic nasıl yapacabilecek onlar? Onu geçtim parti bulamayan adam ne yapacak, hereks uğraşmaz Who dan teker teker sormakla.
Sosyal ağlarda paylaş

eh..... guild güzel diyosun ama, hunter la Heroic bulama olayı var. Şahsen bende olsam bende hunter almam heroic gruba daha iyi alternatifler varken. Random heroic girilmez zaten işkence.
İş güç sahibi birisi olarakta 7/24 grup arama şansım da yok.

[ Mesaj 20 Haziran 2007, Çarşamba - 20:20 tarihinde, Asphodel tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

abicim ablacım

olmuyor

siz girmişsiniz guilde yapmışsınızız işinizi

heroice gitmişsiniz neyse ne

insanlar low pop realmde oynuyor heroic yapamıyor

insanlar yeni karakter açamıyor

guilde adam alamıyor

saçma sapan konuşuyorsunuz bence

zaten heroiclere yapamıyacak kalitede bir grup tkda sscde wipe yiyecek

nedir sizin bu nefretiniz diğer oyunculara karışı

allahansen.....

[ Mesaj 22 Haziran 2007, Cuma - 01:09 tarihinde, DoGMeaT tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

şöyle bi okudum da aslında büyütülecek hiç bişi yok gayet de hoş olmuş bu olay
ama yurdum insanı okadar bencil ki herşeyi ben yaparım herşey benim olsun gibi bencil bi düşünceyle hareket ediyor paylaşmayı sevmioruz açıkcası
hırs yapmışsınız herşeyden önce bunun bir oyun oldugunu unutmuşsunuz sanki... glhf
Sosyal ağlarda paylaş

fallout 3 icin bi aciklama yaptı bethesta okuyanlarınız warsa news lerini

her bölgeye giris cikis serbest olacak ama daha oyunun 5. dakikasında ağır radyoaktif bölgeye girerseniz babai alcaksınız.

zannımca x instance icin y requirements vs mantığı bi yere kadar olmalı cok dallı budaklı hali insanı daraltıyordu gerçekten

ha misal hyjal icin vial almak bağlantısını kurabilmiş değilim ben söyleki kaelthas ve vasj in ne alakası war , brood of nozdormu ile scale of he sands ile... illa bi alaka gerekiosa black temple ile olmalıydı.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
herşeyden önce bunun bir oyun oldugunu unutmuşsunuz sanki

budur

-------

ya karazhan çok koymuyor bana,level 70 olup bir günde yapılabilir.

1 gün olmasa 1 hafta,çünkü heroic değil bişi değil

hatta ST ve ARCA keylerini dungeonı bitirmeden alabiliyorsunuz.

gercekten 1-2 gün

ama,ssc için:

cenarion la revered kasacaksın((1 haftada olur,low pop serverda yada yoğun saatlerde iş-okul o şu bu nedeniyle onlne olamayan arkadaslar,honored sonra quest yok bişi yok,napsınlar? ))

hadi brak TK için... O.o

bi quest chain yapacaksın,eyvallah

ondan sora

lower city - thrallmarr - cenarion - shatar

hepsiyle revered kasacaksın

ve ,gerckente nerf nerf desenizde hala zor olan o heroicleri yapmak için adam arıyacaksın,bulacaksın,ki low pop serverdayken ben,bırka onları,millet hoggerı kesmeye adam bulamyıordu :)

bu yukarıdaki 4 grupla revered kasmak yoğun bir serverda 1 ay sürüyorsa low pop yada youn saatlerde aktif olamyan bir kişi için 2 ay...3 ay...gidiyor...ciddiyim.

herkez 7/24 oynyamıyor

kimi realmler ve..cuma akşamı saat 8 de /who 70 diyince 20(yirmi)) kişi çıkıyor karşınıza.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...