Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Temet wants you !

draven_13th

Öne çıkan mesajlar

Temet wants you !

Classına hakim,

yaz vakti dediğin benim nolifer olma zamanım diyen :D

bu wipe gerekliydi yedik
2 wipe sonra bu boss iner diyebilen,

malzemelerini kasıp raiddeki verimliliğini sonuna kadar artıran

warlocklar
shamanlar (resto, melee)
druidler (feral, resto)

aranıyor.

Eğer gelirseniz,
En iyi Horde Türk guildlerinden birinde

(Karazhan haftada 3 grup full clear)
(Gruul Lair clear)
(Maghteridon farm)

haftada en az 4 raid yapma imkanı
süper muhabbet ortamı ( memberların yalancısıyım :P)
bol bol epik sahibi olma imkanı
ve endgame tatma imkanı elde edeceksiniz.

Başvurular için
http://www.guild-temetnosce.com/contact.html

msn
[email protected]

[ Mesaj 18 Haziran 2007, Pazartesi - 15:20 tarihinde, draven_13th tarafından güncellenmiştir ]

[ Mesaj 18 Haziran 2007, Pazartesi - 15:22 tarihinde, draven_13th tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Ya yanlış anlamayın ama

Madem türk guildisiniz türk forumlarına mesaj atıyorsunuz neden down clear falan gibi terimler kullanıyorsunuz anlamadım.

Peki sen Türk'sün, Türk forumlarına mesaj atıyorsun neden nickin Türkçe değil? Neden guild yerine lonca mıdır herneyse oyle bir kelime kullanmıyorsun? Aa bir saniye forum yerine nedememiz lazım. Bende anlamayamadım walla..
Sosyal ağlarda paylaş

Magtheridon oldurmek baska sey FARM etmek baska sey, Magtheridon'a farm diyen bir guildden SSC temizlemesini beklerim sahsen, ya da en azindan Vashj'a dayanmasini. Biraz tutarsiz olmus o bolumde.

Millete "siteden bakamayan gelmesin :D" diyene kadar da koskoca reklam mesajinda biyerlere "Horde Grim Batol EU" sikistirabilirsin mesela, boylece ilgilenmeyen siteye girmekle ugrasmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

Bir guild first killden sonraki hafta o bossu zorlanmadan consumablelara eskısı gıbı asılmadan kesıyorsa farmdır.
Senin mantıgınla AQ gelmeden, cthun kesilmeden once ozaman kimse BWL filan farmlayamıyordu.. (temetten filan degilim..)

[ Mesaj 19 Haziran 2007, Salı - 00:36 tarihinde, raistlinthewiz tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Ne alakasi var, benim anlatmaya calistigim bir ust dungeona gecip orayi halletmek degil, orada yeterince zaman gecirmek.

Farm dedigin seyi yeri gelir 22-23 kisiyle yaparsin, yeri gelir raidin ucte biri altlardir azicik zorlanir oyle yaparsin, mainlerin %70'inin loot ihtiyaci kalmamistir oradan, dogru duzgun DKP vermez, budur yani. Iki uc hafta oldurmekle farm olmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...