Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kadıköye Takılanlar

Demon_of_Hell

Öne çıkan mesajlar

öle cafe gibin yerler hep çok kazık oluyo ama yine de pek bi severim mosquito,arka sokak(kapı,bahçe vs.. isminin son kısmını hep unutuyorum terası olan yer hane),antré (oun atölyesinin cafesi şimdi bahçesi açık şahane mekan),moda da bi nargile cafe vardı unuttum ismini şimdi orası da güzel,soracııma sahaf kışları şahane oluyo yukarıya tünemek flm çok güzel(gitmeyenler yannış anlamasın değişik bi olay gidin görün)
yemek içinse kesinlikle değişmeyen adresler;
Dadaş pilav
patsos
tek büfe[hline][i]
qu est ce que c'est:viande
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Delanoresse, 07 August 2003 01:51 tarihinde demiş ki:
hey Elexa,
wtf d00d

Ehe buda iyiydi.

Balıkpazarının bitimine taş fırın var, oranın da döneri güzel oluyor.[hline]There is a void in my chest where I once had a heart, and from this emptiness springs all the sufferings in the Multiverse . . .
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
cinamaxxx'ın sinamarı süper ciddenh em ses sistemi hemde rahatlık bakımından tek geçilir.
Ev yemekleri için:
Modada Ali Babanın çarprazında mantıcı var ismini unuttum rembetiko sokağında ayriyettne onun karşısında yer olarka götü gözüken ama süper bir mantı yapan yer var.
Diğer yerde Köy evi Kadıköyde ps2 pasajın şarprazında oranında yemekleri oldukça güzeldir.[hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
Virus,SatanixVirus,Satan-Virus,Virus-Satan,Satanix.
Trex DragonSlayerz Paladin of alb/exc
Cuce Berserker of mid/pry
Sosyal ağlarda paylaş

Tek büfe'nin tostu güzel, ama dönerini sevmem.
Sosisli için şöhretler veya doruk büfe derim (caferağa'nın yanı).
Yazıcıoğlunun ordaki şöhretlerin dürümü güzel.
Tiamo yemek ve fiyat olarak fena değil, ortamı da iyi sayılır.

Sinemada süreyya'yı tek geçerim. Arkasından rexx ve as gelir.

Şöyle bahçeli, havadar; oturmak, sohbet etmek, bir şeyler içmek için güzel bir mekan arıyorum bulamıyorum. İmdaak.[hline]Pretty women makes us buy beer,
Ugly women makes us drink beer.
[Al Bundy]

[Bu mesaj Mirage tarafından 07 August 2003 15:17 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
mercanın yanındaki midyeci mükemmel.Nerdeyse her hafta sonu kadıköydeyim akmar,nezih midyeci işhanındaki oyuncular falam diye gezerim[hline]karpuz, 14 June 2003 19:26 tarihinde demiş ki:
Karpuz yedim! Manavdan aldım eve getirirken yolda dayanamayıp tırnaklarımı batırıp (olmayanları) 1 parça koparabildim ve attım ağzıma... Çekirdeğini sevdiğimin meyvesi :D
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mirage, 07 August 2003 15:15 tarihinde demiş ki:
Şöyle bahçeli, havadar; oturmak, sohbet etmek, bir şeyler içmek için güzel bir mekan arıyorum bulamıyorum. İmdaak.[hline]Pretty women makes us buy beer,
Ugly women makes us drink beer.
[Al Bundy]

e yane beni adamdan saymıyo musun bak ne demişim;

said:
Duke_Guybrush, 07 August 2003 03:26 tarihinde demiş ki:
...............antré (oyun atölyesinin cafesi şimdi bahçesi açık şahane mekan)............

git oraya otur bahçesinde caz müzik felam dinle bişiler iç sohbet et...vs.[hline][i]
qu est ce que c'est:viande
Sosyal ağlarda paylaş

valla 19 yıldır kadıköylü 8 yıldır modalıyım benden fazla geziyosunuz anlaşılan :P
Genelde Tek Büfe'de yerim zaten yiyip çıktığımdan acıkmam öle fazla genelde Kadife Sokak çevresinde gezerim SRV Müzik'e uğrar aplamıza selam çekerim öle Zero'dan cd falan bakarım sonra bazen eserse Liman'a gider otururum ordaki abimle konuşuruz çıkar Akmar Pasajında Zihni'ye bakarım yeni cd gelmişmi falan arkadaşları görürsem takılırız Kahvebahane'de otururlar yada subway de durmadan cola içererk :P bazen Tek'te epey oturur konuşuruz falan :P Sinemaya pek gitmem yanımda arkadaşımla bir filme gideceksekte sinema fazla seçmem ama As'tan biraz nefret ediyom bir iki salonu çok kötü zaten öss nedeniyle Matrix Reloaded ı izleyemedim Asta gittim nefret ettim her ikisinden de :)
Arka Oda güzel bahçesi geniş ferah Karga'da iyidir şansa arkadaşlara yamamdım Karin'e de girip gördüm orada iyi lokantamsı bir bar tuttum valla Karate Bar var güzeldir orda biraz şahibe var diyolar ama Climb konserine gittim ses düzeni biraz daha düzeltilirse güzel olur Budda Barda güzel gruplar çıkar durmadan ve öğle saatlerinde ucuz bira için Teachers Pub idealdir bu yazdığım yerlere genelde arkadaşlarımla giderim yoksa beni boş boş gezerken bulabilirsiniz
sevgiler saygılar :P[hline]SatanJager[RE]

RedEye CLAN ruhunu yaşatan tek isim :)
http://diablokiller.cjb.net/
ICQ# : 38811823
Sosyal ağlarda paylaş

bahariye ye yakın olan şöhretler en cok yemek yediim yerlerden..
bi efsane yada psikopat yemek farz oluo gidince..(hehe bilmyenlere garip gelebilir ama şöhretlerdeki ceşitlerin isimleri;psikopat,efsane,askım,serseri,manyak vs.. bu yüzden bazen abi bana 1 serseri,1de tinerci getir gibi diyaloglar oluo dhsuahhhhasuı:P )
tek ucuz ama tabi biraz allah a kalıo isin..henüz hic bisi olmadı 3 senedir fln baya ordan yememe ragmen..
cafe olarak ara sokak,carsının icindeki o balıkcılar fln var onun otarafta tam migrosun izasından yukarı cıkarken..sora arka oda guzel..
tat-doy un kumpiri güzel hatta bu hafta gittigimzde kumpir de indirim vardı 4.500 yerine 2.750 ve 5 malzeme dahil fln..waffleda fena diil sanırım ama yediim en iyi waffle moda kup taki..oda dondurmacı ali ile mado arasında..
internet kafe olarak online bide trip..
online dakiler zaten genelde hep birbirini tanıyan kisiler..
genellikle team fortress cılar olarak basıoruz kafeyi :))
ve bide klasik moda turları var sessiz sakin serin gunun her saati gezilebilio..
koço nun orda çin lokantasının ordan merdivenler vardır kocaman orası böle pek bi genis ne zaman yorulsak ordaki agacın gölgesi altında oturuoz..orda oturan 19lu yaslarda 2 hebelek tip gorurseniz genelde ben ve satanjager dir :P

sinema olarak favorim süreyya ondan sora rexx oda olmassa moda ve as ın 1. salonu ii..

bu arada gördügüm kadarıyla herkes aynı mekanlara takılıo ama birbirlerinden habersiz gibiler..bigün ansızın paticikte dun ne yazıodu abi okudunmu diye bi diyalog duyarsam atlıyabilirim üstünüze :D[hline]aente is alone on this way..
aente:Adventurous Effective for Nocturnal Troubleshooting and Excursionist

Sosyal ağlarda paylaş

said:
aente, 19 August 2003 10:48 tarihinde demiş ki:

koço nun orda çin lokantasının ordan merdivenler vardır kocaman orası böle pek bi genis ne zaman yorulsak ordaki agacın gölgesi altında oturuoz..orda oturan 19lu yaslarda 2 hebelek tip gorurseniz genelde ben ve satanjager dir :P
bu arada gördügüm kadarıyla herkes aynı mekanlara takılıo ama birbirlerinden habersiz gibiler..bigün ansızın paticikte dun ne yazıodu abi okudunmu diye bi diyalog duyarsam atlıyabilirim üstünüze :D[hline]aente is alone on this way..
aente:Adventurous Effective for Nocturnal Troubleshooting and Excursionist

ben üzerine atladım da ne oldu ala ala ama orası çok güzel hem birlikte otururuz hatta birilerini görürseniz aaa satan falan deyin bakabilirim ehhe :P
gezin durun kadıköyde gezin bakim[hline]SatanJager[RE]

RedEye CLAN ruhunu yaşatan tek isim :)
ICQ# : 38811823
Sosyal ağlarda paylaş

genelde bu forumlardakı Diabloyla hergun ps2 ye gideriz lol
sahildeki bufelerde yada doruk bufede yerım ben eftalyayı severım eskıden sadihane vardı bı tanıdığındı çok guzel bi yerdı
kapandı fln filan
siname sureyya yada rex olabilir
tabi en sevdiğim yer caferağa kadıkoyde apayrı bı yerı var[hline]Wiss lvl 48 Armswoman Kay
Darkonn Grenhart lvl 30 infiltrator Kay
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bonus, 05 August 2003 12:19 tarihinde demiş ki:
Tek Büfe Rlz
Patsos Rulz
Tiamo Rulz

Paran varsa Waffle Rulz[hline]Bonus, Cin , Hobbit, Frodo, Baggins, Merinos, Penguen, DM ve hatta hoooopit uzar daha...

ya hayatında gelmemiş kadıkoye konusuo istanbul dısından:p
wafıl nerde war kadıkoyde bende isterem o kadar senelik kadıkoyluum nadir raslamısımdır olanlarda ucuz we kalitesizdir
Sosyal ağlarda paylaş

Ya elexa iki dakka sus:) icq'dan tartışmadık mı waffle ii yoq sen beğenme ordaki waffle biz garibanız napalım ne görürseq beğeniouruz bi waffle zewkimiz war onu da bozma[hline]Bonus, Cin , Hobbit, Frodo, Baggins, Merinos, Penguen, DM ve hatta hoooopit uzar daha...
koray15 14-17 ağustos da neler neler dedi 3 farklı nick ile de buraya sığmaz [b][i]
MKC
Frp ortamı(Flash gerektirir)
Buraya Tıklayaman

[Bu mesaj Bonus tarafından 20 August 2003 01:19 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...