Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Lincoln Galatasaray'da

Masticore

Öne çıkan mesajlar

said:
nocom abi bikac forum baslıgında fbli arkadaslarımıza surekli igneleyici laflar ettigini gordum bu konunun altına gordugum mesajı yazdım gfbliyse fbli sonucta yazılmısmı yazılmıs ayrıca lincoln gelmesini isterim en azından turkiye biraz daha tanıtılır ama yazanı gordukten sonra hala konusmaya devam etme. Ben onyargılı degilim bu forumda herkes senin fblilere nasıl davrandıgını biliyor. Bundan sonra alırlarsada uzulmem beni baglamaz ama sanırım ki alamıyorlar okey

bende onu diyorum işte, yazdığım 1-2 cümlede kararını vermişsin, yazdıklarımı okumadan direk suçluyorsun. şimdi söylermisin ben orada ne yazmışım da fenere laf atmışım yada iğneliyici bir laf söylemişim.

yazan kişinin türk olduğu belli, bunu belirtmişim.

lincolnun gelmesini bende isterimki 1. yada 2. syfada bunu yazmışım.

bak bunun 1-2 mesaj ustunde feneri aşağılıyorsun demiş birisi, benim yada bir kaç kişinin fenere nasıl davrandığı önemli değil. önemli olan onların kendilerinin aşağılandığını hissedip saçma sapan m-konuşması.

yazdıklarımdan aşağılanma duygusu hisseden kişi sorunlu kişidir,eziktir,ezilmiştir. diyebileceğim başka bişi yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Quardon yazılan hiç bir mesaj objetif olmaz, subjektif olur. yoksa herkes aynısını yazardı demi ?

benim yazdıklarım size ters gelebilir, sizinkilerde bana. ama ben kalkıp holalalaye ne diyon lan sen benim takımım hakkında demem. dersem, yarın öbür günde birisi bana bunu der uzar gider konu .=)
Sosyal ağlarda paylaş

ya nocom arada (%90) abartıyor ama forumun tadı tuzu gitmeyin bjkli arkadaşımın üzerine :D sora girmez falan ben kimle tartışıp vakit geçircem :D

saka bi yana nocom ne demek istediklerini anlıyorsun çoğunlukla abarttığını biliyosun benim etrafımda da böyle çok arkadaşım olduğundan sinirimi bozmuyor yazıyorum burda ama bazılarına dokunabilir dokunması da normal bence bazen o dereceye getiriyorsun

[ Mesaj 16 Haziran 2007, Cumartesi - 09:41 tarihinde, eagle_dnz tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...