Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Lincoln Galatasaray'da

Masticore

Öne çıkan mesajlar

4 sene üst üste şampiyon oldunuz.son 7 senede 1 kere şampiyon oldunuz.son 5 senede feneri kaç kere yendiniz.fener cimboma kaç gol attı?cimbom fenere kaç attı.federasyonu olmamasına rağmen kral takım kimdi?ben başarınızı inkar etmiyorum.ama fener cimbomdan daha iyi bir takım şuan .adnan polat etti kabul sen etmedin diablo.uefa bile fb is too good for gala dedi.herkes kabul etti siz edemediniz.bu onjektif olmadığını gösterir tabi

[ Mesaj 15 Haziran 2007, Cuma - 22:37 tarihinde, Lorrotar tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

alla alla şaşırmışsın sen.ben suan kabul ediyorum.hatta her maç fenerin yendiğini.bi şekilde yeneceğinide kabul ediyorum.iyide olsak kötüde olsak fenere yeniliyoruz o ayrı

cogu takımın inişi cıkışlı zamanı oluo biz inişteyiz fener cıkışta.ama bu cıkışın sonunda avrupada başarı gelmezse bizden nasıl iyi bir takım olabilirki.turkiye liginde illaki fener beşiktaş ve galatasaray şampiyon oluo sonuçta turkiye ligini ben başarı olarak gormuyorum.ki 1 tane fazla şampiyonlugunuz var bizden. sanki 5 yıldızınız var gibi konusuosun

biz şuan kötüyüz.bunu kimsenin inkar ettiği yok.ama ben fenerin biz çok iyiyiz süperiz tavırlarına deli oluyorum.bi roberto carlos aldınız bi stadınız var hemen triplere giriosunuz

[ Mesaj 15 Haziran 2007, Cuma - 22:46 tarihinde, Diablo tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

uefadan avrupadan başka bişeyden bahsedebiliyomusunuz ya onu anlat.görmemişin çocuğu olmuş hani.cimbomda bi uefa vartürkiye kupası var federasyon var.fenerde uefa ve türkiye kupası ve federasyon dışında herşey var ki türkiye kupasını 1000 senede alamasak umrumda değil.iniş çıkış dmeişin sen cimbomun bidaha çıkıcana inanıyomusun.afedersiniz gurur meselesi yapmiyim ama cimbom anca iflas eder bu saatten sonra.inişi çıkışı değil gari bunun.kralken şaklaban yaptı takım kendini.fener şaklabandı şaklaban hala en azından.bu açıdan hiç bakmıyonuz işede UEFA UEFA diye geziniyonuz.borcunuz kadar konuşuyosunuz çeneniz kapanmıyo sora

[ Mesaj 15 Haziran 2007, Cuma - 22:55 tarihinde, Lorrotar tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

millet zaten gerizekalı şamp ligi için uefa için yapıolar ne yapıolarsa bi fenerbahçe cumhuriyeti bilio işi.kendinize lig kurun orda oynayın o zaman.fenerde herşey varmış.işte siz bunu dediğiginiz için sizden hiç bir cacık olmuo.neyi var allah aşkına.para harici nesi var ya.butun bunlar.butun bu stad bu transferler turkiye kupası içinmi.lig içinmi.avrupa için.ama sne avrupayı begenmiosun

ayrıca galatasaray gibi bir klubun iflasını ve bir daha yukselemiceğini düşünmek cahilden daha düşük bir insan seviyesinin söyleyebilceği bir şeydir.söylemedin sayıyorum
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ayrıca galatasaray gibi bir klubun iflasını ve bir daha yukselemiceğini düşünmek cahilden daha düşük bir insan seviyesinin söyleyebilceği bir şeydir

bende bunu sölemedin sayıyorum.iflas abartı oldu ama başarı ben beklemiyorum bidaha.

neyse beyler iş başka arkadaşlık başka =P iyi işti konuyu dağıttık =P

[ Mesaj 15 Haziran 2007, Cuma - 23:15 tarihinde, Lorrotar tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

valla sizin şu yukarda yaptığınız tartışma tam bir Türklük örneğidir.Türkiye'nin her konuda geri kalmasının sebebi de budur.yok efendim şu kadar sizi yendik,stadımız var..yok tromsö yok pendik..bunlar hep gerçekleri görmekten kaçınma.fenerbahçe'nin avrupada başarılı olamamasının en büyük sebeplerinden biri de budur. gs'nin bugünkü hallere düşmesinin de sebebi budur.bi şu mantıktan kurtulabilsek herşey çok güzel olacak.
açıkçası fenerin kadrosunun avrupa için dena olmadığını düşünüyorum 2 senedir..ama ne var ortada?artık bunların değişmesi lazım.herşeyde olduğu gibi futbolda da geri kaldık..şimdi gsli arkadaşlar kızacaklar ama dünya futbolunu takip eden şu an bir tek fenerbahçe var.biz gs olarak malesef geri düştük.UEFA kupası bize artı değil eksi getirdi.bu da klasik bir 3.dünya ülkesi sorunudur.bunlardan kurtulmadıkça da bir bok yapamayız.
mesela benim hiçbirzaman gönlüm feneri tutmama el vermiyor avrupa maçlarında.ama adam gibi bişiler yapsınlar, Türk futbolunun gelişmesine katkı sağlasınlar o zaman eyvallah.
roberto carlos'un gelmesi sadce fb'lileri değil tüm taraftarlı mutlu etmeli.böyle adamların daha çok gelmesi lazım.adam basın toplantısında fes taktı.buralardan ne kadar bihaberler gördük.işte bunların değişmesi lazım
Sosyal ağlarda paylaş

benim derdim fenerliyle degil fenerle :)

olay başarıda bitio.cidden stad la yıldızla olmuoki bu işler.herşey avrupada kazanılan başarıda bitio.

yani laf var ama icraat yok suan fenerde.cok buyuk paralar gidio ama sadece gidio.taraftar tatmin oluomu.o stadda o yıldızları izleyerek oluo ama geçici bunlar.bi yerden sora öehh der insan.

biz uefayo aldık ama düşüşteyiz çok.ama cıkışımız olucagından eminim tekrardan.fenerbahçe yıllardır para harcadı harcadı ben bile artık fener şamp ligi uefa falan alırsa şaşırmam diyorum ama alamıolar işte :)
Sosyal ağlarda paylaş

Warum unterschätzt ihr so die Türkischen Fussballvereine. Glaubt ihr, die wären nicht in der lage einen Spieler wie Lincoln zu holen??!!

neden türk kulüplerini bukadar kücük görüyosunuz,lincolnü alamicaklarinimi saniyosunuz

cevap:

Es gibt nur einen Verein, der dazu in der Türkei in der Lage wäre und das ist Fener.

türkiyede sadece bir kulüp var bunu yapabilecek oda Fenerbahce

buda almanların yazdıgı cevaplardan cevrilmis bi kısım
Sosyal ağlarda paylaş

said:
bi yediremedin ya kendine ya kabul et allah allah isin gucun yok gsyimi savunuosun simdide forumda yazana yapılan acıklamaya mı bakayım senin soyledigin ıvır zıvıramı

benim yazdıklarımdan sen neden rahatsız oldun şimdi durduk yere ?

o foruma yazanın türk olduğu belli, türk olduğunuda geç fenerli olduğuda belli.

çok önyargılısın.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
tabi, sen de 104 yıllık tarihi manyak dudak uçuklatacak sayıda başarıyla dolu bjk bir takımın taraftarı olarak fb'yi aşağılıyorsun, gayet normal arkadaşlar neden anormal karşılıyorsunuz..

benim yazdığımdan fenerin aşalağındığını hissediyorsan bu senin sorunun, yapabileceğim bişi yok.

almanlar o kadar biligili ki fenerbahçeye fener diyecek kadar lafından fenerbahçe aşağılanıyor diye düşünüyorsan, bırak aşağılansın ...

[ Mesaj 16 Haziran 2007, Cumartesi - 02:05 tarihinde, nocom tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

nocom abi bikac forum baslıgında fbli arkadaslarımıza surekli igneleyici laflar ettigini gordum bu konunun altına gordugum mesajı yazdım gfbliyse fbli sonucta yazılmısmı yazılmıs ayrıca lincoln gelmesini isterim en azından turkiye biraz daha tanıtılır ama yazanı gordukten sonra hala konusmaya devam etme. Ben onyargılı degilim bu forumda herkes senin fblilere nasıl davrandıgını biliyor. Bundan sonra alırlarsada uzulmem beni baglamaz ama sanırım ki alamıyorlar okey
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...