Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ICQ kullanmak için nedenler: NedenICQ.com

Brigand

Öne çıkan mesajlar

Bosuna icq söyle böyle büyütmenin anlami yok, kullanan kullaniyor, Türkiye'de kullanan cok az cünkü msn her durumda daha kullanisli ve cekici. Sonucta iki isi ayni anda yürütüyorsun mail gelirse haberdar oluyorsun bir yandan da muhabbetini yapiyorsun.
Kamera ses olsun icq'dan cok daha iyidir, ayrica icq'nun yonja'dan farki yoktur gender yazip adam aramak sacma sapan milletten mesajlar almak bu isi tamamen öldürüyor.
Eskiden is yapti artik bitti. Bircok ülkede yine kullaniliyor tabi ama oralarda da artik msn yayginlasiyor.

Sanmayin ki düsmaniyim icq'nun alakasi yok kac senedir icq sahibiyimdir ikiside ayni anda acik bekler ama olayi abartmanin anlami yok. Ayni anda 2 mesajlasma programi kullanmak kimseye ne zarar verir ne de bilgisayarini kasar.

Ve bu zamana kadar gördügüm en igrenc tasarimi yapmislar yesil yesil, vistaya uydurmaya calismalari olmuyor iste yapacaksan renkleri ciddi birsey yap, o gülümsemeler felan hic gelemiyorum onlara degistirmeyide denedim cok üsendim biraktim.

gözümde msn > icq

Ülkeyi birde böyle ikiye bölün tam olsun=) (kv mode: on)
Sosyal ağlarda paylaş

beni sinir eden de o işte..

microsoft tekel, tü kaka..

iseeku'nun şimdiki sahibi kim? AOL. o tü kaka değil.

şimdi neden bir anda bu kadar adı duyulmaya başladı? çünkü yerel pazarlara girmek için, ülkelerin büyük firmalarıyla anlaşıyorlar. türkiye'de mynet'i seçtiler.. pazarlama stratejisi işte, bir anda "icq ftw!" oldu yeniden. uzun süre adını bile anmamıştı ama kimse..
Sosyal ağlarda paylaş

RActa, yıllardır kullnıyorum valla hiç bi yerden cıkmışlığı yok mynetlede uzun suredir ortaklık içinde zaten icq benım bildiğim.

ömrümde mynet'e 1 kez bile girmedim bu arada onuda belirtiyim.

gecenlerde Ardeth yükledi instalization sırasında super bi espri uapmışlar ona baktık gulduk bu sırada, insanlarda hatırladı.

devasa komplolar yok yanı ortalıkta herkezde icq icq diye bağırmıyo şurda bi avuc insan icq kullanas keşke herkez diyoruz o kadar
Sosyal ağlarda paylaş

cuce, sen yıllardır kullanıyor olabilirsin ama genele sadece senden varamayız. çevremde çok fazla icq lafı duymaya başladım, öyle bir fikre vardım kendimce..

brigand, ben microsoft tekelci değil demedim. aksine gayet de tekelci olduğunu söyledim. mesajımı tekrar okursan, görürsün.

yalnız wmp ile ilgili tutumunuzu ve bilinçsizce "tekelci ms, kullanmam ben" yaklaşımınıza karşı çıktım. çünkü bu bilinci çok safça gösteriyor herkes. olay firmanın tekelci olması falan değil çünkü.. microsoft olması. yok çok bilinçli biçimde open-source falan destekliyorsanız eyvallah da.. bu öyle bir şey değil ki.. ha ms, ha aol, ha apple vs. vs.. farkı yok ki.. o zaman neyin düşmanlığı sizin ki?
Sosyal ağlarda paylaş

o zaman en baştaki mesajımı tekrarlayayım. kimseyi bağlamaz tabii ama benim bu topic'teki rahatsızlığım şuydu zaten;
said:
Konuya yaklaşımı beğenmedim.

ICQ'ya sempati duyabilirsin, anlarım da... Klasik bir MS'e çamur atma formatına dönmüş..

yoksa pek tabii, herkes işini gören programı kullanır (ya da kullanmalıdır).
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...