Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Uyuz oluyorum

pekaziz

Öne çıkan mesajlar

Sabah kalkınca rahat olduğu kadar da oramı buramı tutturan yumuşacık yatağıma uyuz oluyorum.

Pc başında otururken ağrıyan popo kemiğime uyuz oluyorum.

Duygusal olaylar karşısında ağlayamamama uyuz oluyorum.

Akşamları dota oynama zevkimi elimden alan ve durmadan velet bebe gibi sıfatlarla kendilerini büyük göstermeye çalışanlara uyuz oluyorum.

Sokakta çevirip sen ibne misin lan ne o küpe diyenlere uyuz oluyorum.

Tam mmorpg oynarken gelen ve bişeyler isteyen komşularıma uyuz oluyorum.

Leet gibi konuşanlara , leet olmaya özenenlere ve leetliği destekleyenlere uyuz oluyorum.

Agacılara ve akecilere, elimizdeki birayı bile çalmaya çalışan apaçilere uyuz oluyorum.

Ben seni şöyle görmedim diyen kızlara ve onların destekçilerine uyuz oluyorum.

Ot çekip çekip marifetmiş gibi okulda ben ot çektim lan diye kafa binbeşyüz gezenlere uyuz oluyorum.

Her yıl en az bir kere bozulan mouselarıma uyuz oluyorum.

İnsanları döverek kendisini üstün tutmaya çalışan neanderthallere uyuz oluyorum.

Türkçeyi doğru yazmak marifet değil ki zihniyetinin öncüleri biricik tikkylerimize uyuz oluyorum.

Kenan doğuluya ve onu dinleyenlere uyuz oluyorum.

Babamın yardıma ihtiyacı olduğunu gelemeyeceğimi söylediğim zaman bana trip yapan aptal arkadaşlarıma uyuz oluyorum.

Bisikletimin lastiklerini çalanlara ve dandik lastiklere bir ton para alan bisikletçiye uyuz oluyorum.

Çarpım tablosunu bilmeyen tmcilerin össde adam olmalarına ve fmcilere her fırsatta hehe enayiler tarzı bakışlarına ve cümlelerine uyuz oluyorum.

Bilimi sevdirmesi gereken ama yavaş yavaş kin beslettiren kimya zümresine uyuz oluyorum.

Almancadan kalmamı sağladı için şimdiye kadarki tüm almanca hocalarıma ve alman diline uyuz oluyorum.

Siyah yüzeylerde ebesininkini gören optik mouselara uyuz oluyorum.

Wirelessı olmayan laptoplara uyuz oluyorum.

Emolara uyuz oluyorum.

Müzikten zerre kadar anlamayan ve ben pink floyd çalarken "bildiğimiz bir şeyler çalsana" diyen heriflere uyuz oluyorum.

Önüne gelenle yattıktan sonra ben öyle bi kız değilim diyen güzide liseli kız arkadaşlarımın çoğuna uyuz oluyorum.

Saçlarımı uzatmama izin vermeyen bu eğitim sistemine uyuz oluyorum.

Bastonla incir acağından incirleri toplarken ağacın ..na koyan amcaya uyuz oluyorum.

Akşam alkol alınca sabahki ağızda oluşan yapış yapış şeylere uyuz oluyorum.

İnternetin yavaşlığına ve dengesizliğine uyuz oluyorum.

Tam konsantre olunca çalan telefona uyuz oluyorum.

Bizim oğlan yapar diye başkalarının işlerini bana postalayan babamın bu tavrına uyuz oluyorum.

Tanımadığım bir insanla baş başa bırakılmaya da uyuz oluyorum.

ve evet , bir yerden sonra uyuz oluyorumları c/p yaptım. Bu liste devam eder aslında
Sosyal ağlarda paylaş

-Evden dışarı çıkmak gerekliliğine uyuz oluyorum.
-Yazlığıma en yakın su birikintisinin 30 km olmasına uyuz oluyorum.
-Sokakta top oynayan ve XXXe bindik eyallah XXX'ten indik eyyyallah diye böğüren 7-8 yaşındaki veletlere uyuz oluyorum
-Okuldaki 1.50 boyunda kızın sürekli peşimden gelmesine ve kendimi deve gibi hissettirmesine uyuz oluyorum. (evet develik komplkesi oluştu onun yüzünden)
-Karşı apartmandaki teyze 7/24 camdan baktığı için evde boxerla gezemediğim gerçeğine uyuz oluyorum.
-Haziran bitti bütler bitmedi buna uyuz oluyorum.
-Koca yazı yalnız ve üzgün geçirmek zorunda olduğum gerçeği kafama dank etti dank sesine uyuz oluyorum.
-Saatlerdir bi r götü boklu karazhan raidine adam çıkartamayan guildime uyuz oluyorum
.
.
.
Sosyal ağlarda paylaş

"Avrupa Yakası" denen dizi kılıklı Türkçe katili'ndeki repliklerle dalga geçip, halbuki kendi konuştuğu her iki kelimede bir aynı lafları kullanmakta olan kişilere gıcık oluyorum.

Sen de onlardan biriysen ne diye dalga geçersin? Ya da bunları tasvip etmeyen kişilere "ay evet yaaa" şeklinde katılırsın ki? Sessiz kal daha iyi. Kişi azıcık da olsa ne olduğunu bilmeli.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu ülkede yaşayıp, bu ülkenin vatandaşı olup, önceden her ne kadar diğer ülkelerde uzun müddet kalmışsa da Türkçe'si yerinde olan kişilerin, kendi aralarında olsun, sana karşı olsun İngilizce konuşmasını anlayamıyorum.

Bu insanlar yarı-İngilizce yarı-Türkçe de konuşabiliyor, sırf İngilizce de.

Hepsine gıcık oluyor, şakır şakır Türkçe bilip de bu ülkenin sınırları içinde Kürtçe konuşan amelelerle aynı kefeye koyuyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

oss o kadar kolay olmasına ramen bi bok yapamamış olmama uyuz oluyorum

ehliyet sınavı tam tatilimin orta yerine gelmiş olmasına uyuz oluyorum

Arabaya kuş sıçsa benden bilen babama uyuz oluyorum

Sülaledeki herkezin senden bi bok olmaz der gibi bakmalarına uyuz oluyorum

her sabahın 7 sinde GÜMM ! die kapımı açıp odanı topla havalandır diyen babama uyuz oluyorum

Söz veripte yapmayan arkadaşlarıma uyuz oluyorum

Uo ya uyuz oluyorum yeniden başladım

İnsanların isimlerini unutmaya uyuz oluyorum

gecenin 3 ünde çöpleri dök diyen zihniyetlere uyuz oluyorum

10 ytl olan aidatı vermeyip m3 le gezen alt komsumuza uyuz oluorum

Olmadıgı gibi gözükmeye calısan insanlara uyuz oluyorum

Amentese uyuz oluyorum sürekli kapanıyor.

günün her saatinde kavga çıkartabilen komsularımıza uyuz oluyorum

arabasını bile bile garaj girişine bırakıp 1 hafta apartmana gelmeyen şerefsize gıçık oluyorum.

Ohh be :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...