Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

warrior pve build

druenler

Öne çıkan mesajlar

hmm aslinda 5 man droplarindan dual wield yapabilirim ama acikcasi savagery basili lunar crescent guzel duruyor. istedigim sadece seri farm.

hah imp slam i yazmisin zaten. next melee den tiksiniyorum cok yavas oldugu icin. 0.5 cast li bi skill daha hos geliyor bana eheh

[ Mesaj 10 Haziran 2007, Pazar - 12:59 tarihinde, druenler tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

http://www.wowhead.com/?talent=pAM0dAioz0zZE0zV0gkV

ki sen yapmıssın zaten.

tabi farm için benım tavsiyem dual wield gidip

http://www.wowhead.com/?talent=pAMMdhioZVVzmGxoVu

tercihe göre axe veya xword kullanmanıdır.

axe'ın vardır zaten ki axesmithsin sanırım al kullan ohhhh de

sweeping strike güzeldir sevin onu.

mortal strike cirkin onu sevmeyin.
Sosyal ağlarda paylaş

-Tactic mastery e verdim çünkü zırt bırt stance değiştirmezsem rahat edemiyorum.
Charge atıp mortal çakınca direk berserker a geçiyorum. Dodge falan olunca battle a geçip overpower vuruyorum ben. O arada cok rage kaybı oluyor bazen. İçin acıyor. O yüzden 1 tactic master veriyorum.Yada seri berserke geçip pummel vurmak gerekiyor bazen moblara.
-Intercept e de 1 tane verdim. Çünkü combat bitince berserker stancedeysem o an. Intercep atıp devam ediyorum. Mob 15 sn den önce ölürse o süreyi beklemeyi sevmiyorum. Stance değiştirip charge atmakta rage kaybettirebiliyor. 5 sn cd düşürmek o yüzden iyi oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Iron Will imp thunder clap ve imp heroic strike dan iyidir hiç değilse. Birde talentleri yarım bırakmak bana çok anlamsız gelmiştir hep, 5 puanı varsa o 5/5 olacak (talent ağacı zorunlulukları dışında tabi). İmp disciplines de pek gerekli değil ama imp hamstring den iyidir bence :) Ayrıca booming voice almaktansa imp demoralizng shout alırım, %40 az bir rakam değil, dolaylı olarak farm hızını arttırır.

[ Mesaj 13 Haziran 2007, Çarşamba - 12:50 tarihinde, Quadrophenia tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...