Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

3650 ye infared veya blutooth olmadan dosya nasıl atılır


Laurelin

Öne çıkan mesajlar

başlık sorumu ozetlıyor galıba :P şimdi 3650 aldım ama ne infared var ne blutooth fiyatları ne kadar nerde bulunur onu da bılmıyorum o yuzden nasıl ben bu telefona oyun program hede hödö yukleyebılırım bılen varmı yardım ıcın sımdıden tesekkurler[hline]Just as somethings can be right and useless at the same time Cant something be wrong and... Priceless?
--------------------------------------
Armaden Dewild UO Lead HC
www.Frp-tr.net yi ziyaret ettinizmi? Etmediyseniz kılıcım pesinizde olucaktır
Link to comment
Sosyal ağlarda paylaş

Bende bluetooth yok derken herhalde bilgisayarında olmadığını söylemek istiyorsun sanırım. O zman bilgisayarın için bluetooth bağlantısı alman gerekebilir. Ya da memory card destekleyen bir telefonun olduğundan memory kartına yazmak için bir alet alabilirsin. Ama daha kolayı sana telefonun içinden biri veri aktarım kablosu vermiş olmalılar. Eğer yoksa onu alabilirsin. Genpa veya KVK bayilerinden bu tarz bir kablo bulabilirsin. Yanlış hatırlamıyorsam USB bağlantı kablosu olması gerekiyor. Onun dışında GPRS kullanarak da download yapabilirsin. Tabii aradığın şey GPRS ile ulaşılabilecek bir yerde bulunuyorsa. Yok illa da bluetooth ile veri aktarımı yapıcam diyorsan
http://www.hepsiburada.com/product.asp?dept%5Fid=319&pf%5Fid=bd15450
yada
http://www.hepsiburada.com/product.asp?dept%5Fid=319&pf%5Fid=bd23502
adreslerindeki aletlerden biri sanırım işini görür.

[Bu mesaj ghaldszar tarafından 02 October 2003 06:01 tarihinde değiştirilmiştir]
Link to comment
Sosyal ağlarda paylaş

Mail at kendi mailine ,sonra 3650 ile maile girip GPRS ile download et.. Aletin data kablosu arkadaşların da dediği gibi yok zaten..Bluetooth la uğraşma ,biraz sorun yaratabiliyor..bluetooth her zaman diğer iletişim yöntemlerien göre sorunlu olmuştur zaten..en güzeli 15-20 dolara bir infra-red kap biryerlerden..ama onu alana kadar ufak tefek dosyaları dediğim gibi mail aracılığıyla GPRS den alabilirsin..eğer pop3 destekli mail adresin yoksa o zaman free web space providerlardan birinden ufak bir yer alıp oraya dosyayı internetten upload sonra gprs le download..
Link to comment
Sosyal ağlarda paylaş

cok sagolun tavsıyeler ıcın cozdum sonunda sorunu :D
yanında kablo gelmez 3650 nın hatta kablo takılıcak yerı yok ve pıyasadada kablosu yok yanı kablo baglantıyı desteklemıyor bu meret :D cogu web hostıng fırması logın olmadan ızın vermıyor cekmeyı ve logın olamıyorsun GPRS den cunkı browser cookıe lerı desteklemıyo tamamen neyse gıttım bır arkadaştan yer aldımda dırekm tele upload ettım Maıl yoluyla alamıyorum hıcbır maıl a ulasamıyorum telefonla hep zaman aşımı verıyor neyse cok teşekkur ederım yardım ıcın[hline]Just as somethings can be right and useless at the same time Cant something be wrong and... Priceless?
--------------------------------------
Armaden Dewild UO Lead HC
www.Frp-tr.net yi ziyaret ettinizmi? Etmediyseniz kılıcım pesinizde olucaktır
Link to comment
Sosyal ağlarda paylaş

×
×
  • Yeni Oluştur...