Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Football Manager Live

la_bombonera

Öne çıkan mesajlar

öyle abi başladığın an 250k veriyodu tam hatırlamıyorum, onunla bir şeyler yapmaya çalışacaksın. yeni bir servera girsen daha rahat olurdu, genelde server açıldıntan 2 saat sonra fiyat/performans topçularının hepsi kapılmış oluyor. bi de 10. sezondaki servera gelenler var tabii hüsrana uğruyorlar :)
Sosyal ağlarda paylaş

girebildigim en iyi server 4. sozundu. birde birşey sorucam ben hesabı iptal ettirdim trial dediler normal oldu 7.99 £ çekilince email attım hop dedim :D adamlar diyorki trial de ödeme bilgisi giriyorsaun ama para çekilmiyor bende çekiliyor zaten 2 seçenek var birisi tekerrür eden birisi ve diğeri tekerrür etmeyen 3 aylık abone oluyorsun ama ay ay çekiyorlar.

trial işini tam biliyorsan o şekilde 21 gün adam akıllı denemek istiyorum
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 2 ay sonra ...

değer.

Bu arada efsanevi kaptanımız Bosko Jankovic 36 yaşında futbol sahalarına veda ediyor, takımdan kimler gelip geçmedi ki. Yaya Toure, Nemanja Vidic, Diego Ribas da Cunha, Victor Valdes, Royston Drenthe, Ivan Rakitic, Antonio Di Natale, Alexander Frei, Cristian Molinaro, Abou Diaby, Alan Hutton, Ikechukwu Uche, Lincoln Cassio de Souza Soares(!) ve daha niceleri ama taraftarın gönlünde çalışkanlığı, disiplini, güzel futbolu, saygısı, efendiliği ve klübe sadıklığıyla tek bir isim vardı,

ÇARŞI said:

As one of the founding clubs in the Gameworld have a rich heritage behind them, and with 9 football association competition wins to their name they have achieved their fair share of success in this time.

Plenty of top players have represented the club over their history but it is generally agreed that Serbian midfielder Bosko Jankovic was the greatest player to have ever pulled on the shirt

Yolun açık olsun Bosko, Hiçbir zaman unutulmayacaksın! 17 numaralı forması da klüp müzesine kaldırılacak.

ilk sezonu

insanlıktan çıktığı sezon

son sezonu

10 sezonun özeti

trt tarafından hazırlanan son 3 ay içerisinde attığı gollerden oluşan bir derleme (yeni buildle eski gollerin kayıtları silinmiş yoksa gençliğinde attığı çok daha dehşet golleri de bulunuyordu kendisinin)

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
3 tane beta gameworldüne yeni tester alacaklarmış, isteyen kaydolsun 13 sezondur oynuyorum ben valla pek bir farkı yok paralı gwlerden, hatta en yeni buildleri deneme gibi bir artısı var :p. yeni draft sistemi ve returning stars geldi mesela emekli oyuncular geri dönüyorlar.

edit: linki koymayı unutmuşum sdf

http://www.footballmanagerlive.com/livebeta/
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
  • 4 hafta sonra ...
  • 2 ay sonra ...
  • 2 ay sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
  • 4 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...