Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Football Manager Live

la_bombonera

Öne çıkan mesajlar

• 1 ay sonra ...
oyun eğlenceli de hala bug var bir sürü, ayrıca çok dengesiz oyun aynı takımla taktikler, vs her konuş aynı iken bi sefer 5-0 yeniyorsun diğerinde 4-1 yeniliyorsun falan.

bu arada tuncay'ı gol kralı yaptım, 726 gol 1404 maçta. ikinci 500'lerde daha :p. yine en fazla man of the match tuncay olmuş 1404 maçta 291 kere.
Sosyal ağlarda paylaş

bende son betadaydım banladılar nedensiz yere. neden olabilecek tek şey takım logosuna Joker'i koydum :D oda nedense tabi . Başka hiçbir neden gelmiyor aklıma.

Ya oyun gayet güzelde . 1 account'la 1 lig oynamak bok gibi birsey . Nasıl diyim oyun gerçek oyunculardan uzaklaştıkça bayıyor. Normal fm'de de oyle mesela 6-7 sezon oynuyabiliyorum max. ondan sonra fantazi playerlar basiyor banada daral geliyor. E live'in boktan yanıda bu olsa gerek heralde birde 5-6 sezon sonrasını düşünemiyorum herkezte deli gibi para olucağı oyun garipleşicektir bir yerden sonra. Oyunu bırakanlar yerine kimse gelmiyicek vs...... lig ölüp gidicek. New game olmaması çok kötü ama mecburlar böyle yapmaya öbür türlüde olsa herkes takım kurar kurar bırakır ligler mahfolur. Yani iki ucu boklu değnek :S

her geçen günde güzelleştiriyorlar stadyum büyütme fln koymuşlardı en son betada. Daha cok yenilik lazım ama ya. Birkere futbolcuların resimlerini isteriz kesin......
Sosyal ağlarda paylaş

Silphatos said:
oyuna ayda 3 kere girmezsen atıyolar artık betada.
bir de tüm stress testlere katılman gerekiyormuş ama stress test oldu mu daha bilmiyorum hiç :)

her gün giriyordum nerdeyse

@tom

oyun release oldu da yenilikler yapıyorlar bu da o yeniliklerin betası. yanı kısacası oyun yanlıs zamanda relase oldu diyelim geliştirilmesi gereken cok sey vardı ve halada var. Batmaz devam ederse proje ilerde oynanabilir suan için para vermek anlamsız...
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar bir kaç soru var aklımda kafamı karıştıran. Oyun gelecek vaad ediyormu ? yani 1-2 ay yada 3-4 ay oynayıp sıkılma durumu olabilir mi ?

İleride mesela ek-paket çıkarıcaklardır. Ama içeriği nasıl olabilir ? Oyun gelişmeye müsait mi ? Gerçek oyuncular emekli olmaya başladığında sıkıcı olmazmı ?
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra ...

serverın en kaliteli takımını yarattım halen 4m para var klüp rich statüsünde :D, kupalardan 10m'dan fazla para gelmiş tabii onun da etkisi var (achievementı var 1200 küsür takımdan sadece 2'si kupalardan 10m üstü almış asdf =)

kaleci hariç yarısı world class, yarısı high profile. arada saçmalayıp dandik takımlardan fark yiyorlar ama gurur duyuyorum lan sizlerle çocuklar (frei şerefsizi uche'yi aratıyor ama olsun 34 yaşında olacak artık o kadar)

Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
Ilk betadan beri oynuyorum FML'de ve Cantona serveri acildigindan beri de orada devam ediyorum. Kaybedilen sacma sapan maclardan sonra "yeter ulan" deseniz de birakamiyorsunuz. Diger serverlarda durum nedir bilmiyorum ama, cantona serverinda c.ronaldo'nun 30 yasina gelmesi, zlata'nin artik lafinin bile gecmemesi var olan ve bilinen yildizlarin yarisindan cogunu yaslanip emekli olmasi uzucu ve sikici bir durum haline geldi. ismini daha once duymadiginiz, skilleri harika olan oyunculariniz olmaya basliyor. iyi de bu zaten web tabanli oynadigim hattrick'te de ayni durumda. neden para verip bu oyunu oynayayim ben? sorusunu sordurmaya basladi. v2 betasinin artik bitmesi ve kullanicilara bir an once sunulmasi gerekiyor. aksi taktirde, zaten oyundan sikilan insan sayisi giderek artarken, yeniliklerin olmamasi, bu sayiyi daha da arttiracak gibi gorunuyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
Silphatos said:

serverın en kaliteli takımını yarattım halen 4m para var klüp rich statüsünde :D, kupalardan 10m'dan fazla para gelmiş tabii onun da etkisi var (achievementı var 1200 küsür takımdan sadece 2'si kupalardan 10m üstü almış asdf =)

kaleci hariç yarısı world class, yarısı high profile. arada saçmalayıp dandik takımlardan fark yiyorlar ama gurur duyuyorum lan sizlerle çocuklar (frei şerefsizi uche'yi aratıyor ama olsun 34 yaşında olacak artık o kadar)

Cantona serverina gelip, aynisini yapmayi dene bir de...
yerse.
Sosyal ağlarda paylaş

hrf said:

Ilk betadan beri oynuyorum FML'de ve Cantona serveri acildigindan beri de orada devam ediyorum. Kaybedilen sacma sapan maclardan sonra "yeter ulan" deseniz de birakamiyorsunuz. Diger serverlarda durum nedir bilmiyorum ama, cantona serverinda c.ronaldo'nun 30 yasina gelmesi, zlata'nin artik lafinin bile gecmemesi var olan ve bilinen yildizlarin yarisindan cogunu yaslanip emekli olmasi uzucu ve sikici bir durum haline geldi. ismini daha once duymadiginiz, skilleri harika olan oyunculariniz olmaya basliyor. iyi de bu zaten web tabanli oynadigim hattrick'te de ayni durumda. neden para verip bu oyunu oynayayim ben? sorusunu sordurmaya basladi. v2 betasinin artik bitmesi ve kullanicilara bir an once sunulmasi gerekiyor. aksi taktirde, zaten oyundan sikilan insan sayisi giderek artarken, yeniliklerin olmamasi, bu sayiyi daha da arttiracak gibi gorunuyor.

işte sorun sahte oyuncular bence. Ona bir çözüm bulmaları gerekli mesela normal fm oynuyorum diyelim max 6-7 sezonda bayıyorum oyunda ve yeni oyun acıyorum. Fm live'de öyle birşey münkün değil. Ee millet'te sıkılıp gidince server'lar mezarlığa dönüşüyor. Bird oyunu bırakanlar arkadaşına kıyak cekerek gittiği için (makul fiyata oyuncuyu satmak gibi) Cekilmez oluyor oyun..

Böyle 6 sezonda 1 reset olsa oyunda güzel olur aslında. Ama bu seferde menejerlik skilleri ve gençlere yatırım yapanlra güme gidicek...
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...

abi ben para verip oynamam bunu, en azından şu an için. bi de server açıldığı gün başlamak lazım yoksa öyle 7 sezonluk servera girip başarılı olunmaz fmlde bence. miller'daki yeni kadrom bu arada :) diegoyu bugün kaptım 46k wage patlattı takımı ama bakalım. 4 gün sonra sezon 9 (oha) başlayacak.

Sosyal ağlarda paylaş

hmmz kart bilgilerini veriyormuşsuda 21 gün çekilmiyormuş sonra iptal edersende çekilmiyormuş :P ama sistemlerinde şuan hata var game world seçilmiyor

hay bendeki şansa

Warning: mysql_query(): supplied argument is not a valid MySQL-Link resource in /var/www/FML_LIVE/sega/classes/fmlivenew/FMLUtils.class.php on line 68
Could not execute query:SELECT COUNT(*) FROM game_world_static_data WHERE game_world_id=508
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...