Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Roberto Carlos Fenerbahçe'de

eagle_dnz

Öne çıkan mesajlar

ben anladım nocom kasma sen :D:D:D:D

roberto carlos diyebilirsin ya da carlos ve robertoyu tek kullanırsan da anlarız uzun geliyorsa

bu arada blackchaos konu dışında falan yazıyor görürse bu tartışmayı sıçtık gelirse kaçarım ben direk :D:D yavru kartal_dnz diyip duruyor :D
Sosyal ağlarda paylaş

yok ırkçılık olarak söylenmedi deniz orada bence bu kadar da büyütmeye gerek yok olayı ama adam o kadar provoke ediyoki insan ne düşünceğini şaşırıyor.

başkanınıza söylede 34 yaşında kel bi melez ayarında futbolcu almaya kasmasın onuda alamazsınız sdsfasd baki iyi bak o.
baki on the move.

nocom gg.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Roberto Carlos, Fenerbahçe ile sözleşme imzaladığı için çok mutlu olduğunu ifade ederek, ''Önümüzdeki yıl Fenerbahçe ile kazanabileceğimiz tüm kupaları kazanmak istiyorum. Türkiye Ligi ve Türkiye Kupası'nda şampiyonluğun yanı sıra Avrupa Şampiyonlar Ligi'nde de önemli başarılara imza atmak istiyorum. Fenerbahçeli olmaktan çok mutluyum'' dedi.

Arkadaşın Türk futbolunu tanımadığı nasıl belli oluyo ama :)
Sosyal ağlarda paylaş

Trezeguet'yi almak zor asıl. Makaay tırt bir adam, evet Tırt. Ne zamandır büyük bi takıma gidecek. En büyüğü Bayern oldu orada da adam gibi oynayamadı zaten. O gelebilir ama Trezeguet çok zor. O Anelkanıza Kezmanınıza benzemez kaliteli adam. Kendini de bilir Anelka gibi "Ben Henry'den iyiyim" demez :D

Ayrıca fener'in hücum hattında takviyeye ihtiyacı yok. Yıldız yıldız, nasıl aldık ama ezikler alamazsınız siz dediğiniz kezman nooldu da 2 forvet gerekti birden?? Esas Semih gibi adam harcanıyor ona yanıyorum. Adı Semih Şentürk değil de Semih de Souza olsa oynardı. İlla yabancı olacak. İşte bu yüzden sınırsız yabancıya karşıyım. Kaliteli Türk adamlar yerine tırt yabancı adamlar oynatma hevesi. Sanki her brezilyalı bi kaka, ronaldinho, ronaldo..

Çok konuşmuşum be :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...