Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Lolpls Buffed BT

Gangren

Öne çıkan mesajlar

saçma olur öylede heroic dungeon mı BT ? yapamayanlarda bekler zamanı gelince yapar gider nedir bu aceleniz anlamıyorumki,ayrıca daha zor olsa nihilum kesemeyecek sanki 10try olmazsa 20.try illidan gg olur gene forumda ağlayanlar kendilerine kötülük etti bence nihilum gene keserde o ağlayanlar kendilerine göre ez modeken kesememişken(oraya yazanların 90% ssc görmemiştir)napcak 5-6 ay sonra bt denerken bilmiyorum
Sosyal ağlarda paylaş

benim dediğim de o zaten, sen ne kadar zor yaparsan yap o boss eğer öldürülebiliyorsa, birisi ister 10. ister 20. wipetan sonra o bossu keser, lootlar, /dance yazar. çok kolay kesildi diye birşey yok ortada. nihilum bu oyunda bir kıyaslama noktası olarak kabul edilemez. 8 milyonda tutup kendini o 25 kişiyle karşılaştırabilecek şu an için 100 bilemedin 200 kişi olsun. bu durumda bt kolay bir instance mıdır? bir instance'ın kolaylık zorluğunu nihilum üzerinden derecelendiremezsiniz, eğer bir ay içinde bt yi bitirebilen 100 guild çıkarsa o zaman insanlar ağzını açar ve birşey demeye hakkı olur o yüzden bu kolay o kolay derken 2 kere düşünmek lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Her oyunun Hardcore oyuncusu olur. Sırf Casuallar için bi oyun düzenlenemez.

casualdan bahseden kim? raider diyorum. haftada 20 saat raid yapıp ona da bilmemkaç saat hazırlık yapan insanlar. kimse aklından geçirmezken 40 kişiye cthun için flask içiren, bilmem ne kadar big golda hakkar heart satın alan, 4 parça dn'li tanklar transfer eden, çinli goldu alan vs vs guilde "vay hayvanlar" deniyorsa ona göre yapmasınlar oyunu. ya da nightmare/hell mode server filan yapsınlar onda oynasın bunlar. biz de doğru düzgün dengelenmiş, bugı düzeltilmiş raid içeriğiyle boğuşalım.

günde iki saat oynayan adam illidan öldürsün demiyorum yoksa.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...