Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Eskilerden Kim Var?

karakemal

Öne çıkan mesajlar

Zamanında bende oynardım aresde. Paticik'e de takılırdım. Öyle lvlim çok yüksek bilinen karakterlerden değildim ama yine de kendi çapımızda bişeyler yapardık işte. Zamanın en iyi Türk oyuncuları buradaydı. Ve oyunu oynayan Türk sayısı oldukça az idi ! Kendime yediremiyorum asla kabul etmek istemiyorum ben de Türk olduğum için. Evet oyunun ağzına bizim milletimiz sıçtı ! Burda sadece ares diez xgenon serverları varken bazı arkadaşlarımız Türk oyunculara kızar mykoya japkoya geççem derlerdi. Onlara epey atışırdırk sen ne biçim Türk'sün diye. Meğer ne kadar haklılarmmış...

aga 10k pls die dalga geçerdik. Kafelerde bacak kadar çocuklar oynuyor şimdi dediğiniz gibi. Nerde ipsiz sapsız adam var bu oyuna sarmış kendini. Evet bende bırakmıştım oynamayı bir kaç gün önce yeniden başladım. Oyunu hatırlayayım diye. Yeni serverda başlamayı düşünüyordum çünkü. Oyununşu an yüzde 90 ı Türklerden oluşuyor. Aslında güzel bir şey hep istediğim bir şey. Ama nedense nerde bi b.kluk görsem bi gerizekalı görsem (Kullandığım kelimeler için özürdilerim ancak çok sinirliyim bu konuda) hep ardında Türk çıkıyor. Genelde de yaşı 15 in altındaki ipsiz sapsız serseri internet kafe çocukları.

Paticik e de kapandığından beri girmiyordum. Bir zamanlar paticik.com vardı açılmışmı diye ilk kez şimdi girdim. Sanırsam geç kalmışım açılalı aylar olmuş. Ancak görüyorum ki paticik de bozulmaya başlamış !

Türkçemizde "q" harfi var mI ? Tarzanca konuşan iki lafından biri aga olan ki böyle "q" kullanıp da kendini modern zanneden köydeki yerel şivesiyle konuşan adama kro diyen insanlar...

LÜtfen dikkat edelim ! "piliiissss" (Sizin anlayacağınız dilde bu da)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
kaan1989
üye § 10 Temmuz 2007, Salı - 21:16 [ özel msj ]

------------------------------------------------------------------------
Paticik e de kapandığından beri girmiyordum. Bir zamanlar paticik.com vardı açılmışmı diye ilk kez şimdi girdim. Sanırsam geç kalmışım açılalı aylar olmuş. Ancak görüyorum ki paticik de bozulmaya başlamış !

Türkçemizde "q" harfi var mI ? Tarzanca konuşan iki lafından biri aga olan ki böyle "q" kullanıp da kendini modern zanneden köydeki yerel şivesiyle konuşan adama kro diyen insanlar...

4234234 rep verdim sana. Eskiden aga baba muhabbeti yapan lameler şimdi burda aklı sıra kafaya alıor insanları. Sadece bu bölüm için konuşuorum.
Sosyal ağlarda paylaş

2,5 - 3 yıllık player olan Islak_Tosbaga :P
asdlkahnflkjsad
SaintJesus yaptım adımı sonra okuttum çarımı :P
KnightOnline boş.. WOW daha iyi.. DOTA haywani.. :D
öyle işte sizleri görmek güzel.. :D
nocom, dereque, murtaza, endless( her nekadar seni sevmesemde ), :D Necro mk.. :D pisko meyç mıstaaaaaa ve Marlon.. :D
işte dierleri falan filan.. kkthnxbb..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...