Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Amnesya.com - Ailecek Kafayı Yedik...

Darqainu

Öne çıkan mesajlar

ben hala 26dayım
[spo]
adenine guanine derken kaybolmuş durumdayım. bu dna koduyla alakalı birşey değil değil mi? yanlış yolda mıyım, bana bir hint daha verin delircem

yalnız bu oyuna sayesinde zamanında mf derslerini komple bıraktığıma üzülecek hale geldim, hayatımda bu kadar fen matematik çalışmadım ben be =P[/spo]
Sosyal ağlarda paylaş

nerf
[spo]
ben hint e baktım
dna fln baz derken aradım 4 çeşit dna şekli vardı. hiçbirnii şekle benzetemedim.. bi küfür salladım bilgisayara.
sonra o 4 tane çeşidi belirten harfrten 3ünü seçip mantıklı bi kelime yapıp yazdım oldu.. yani salladım oldu :)
not: küfür kısmını da yapmak lazım :P[/spo]
Sosyal ağlarda paylaş

hehe sağol bitti o

30 için ciddi spoiler;

[spo]smoke sourceta Remember where I was from diyor ve fur elise çalıyor, dolayısıyla ben alman sağır alfabesine kitlendim, bir aşama daha mantıklı çıkıyor gibi. eğer ingiliz amerikan vb bakıyorsan çok farklılar.

öte yandan çözebilmiş değilim henüz, geçen arkadaşlar bir yorumlarsa sevinirim, iki anlamlı kelime buldum sıralı ilk altı harften ama sonrasında patlıyorum ve son harf için hiçbir fikrim yok[/spo]

edik: bu benim sandığımdan çok daha büyük spoilermış, haberiniz olsun ehe, yazarken bu kadar emin değildim =P

neyse 31, hadi bakalım

[ Mesaj 05 Haziran 2007, Salı - 22:37 tarihinde, Nefr tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

eagle windows calculatoru açıyosun
ayarlardan scientific calculator yapıyosun
sol tarafta BIN yazıyo ona basıp yopluyosun çıkıyo :D

buarada arkadaşlar bugün zirvede bırakma kararı aldık arkadaşlarla finaller falan da bitti zaten kendimi wowa falan boş işlere adamaya karar verdim :) 40ta kaldık buarada =)
Sosyal ağlarda paylaş

19u dün gece arkadaşla çözdük şimdide 20 de kaldım hehe.
[spo]Newgrange Sunrise diye bişi çıkıyomuş resimde kontrastı kurcalayınca ki bende çıkmadı neyse.ordanda bişi çözemedim valla.21 aralık kış için gün dönümüymüş falan filan toparlayamadım.zamanda yolculuktanda bişi çıkaramıyorum.kafa durmuş iyice valla hehe[/spo]
Sosyal ağlarda paylaş

kojiroh 30 için devasa spoiler vermiştim ben önceki sayfada, ona bir göz at, sonra da 31i çözüp bana da hint ver =]

31 gençler, bir el atın kaldık burada

31 spoilerı;
[spo]
şu ana kadar jpg isimlerinden bazılarının birbirini tanımladığını çözdük, yani 1 1 2 0 =100 gibi, ancak diğerlerinde olmuyor. wrong is right için hiçbirşey bulamıyorum. binary değiller birşey değiller, nedir bre bu kodlar? [/spo]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...